Şimdi Ara

The Walking Dead'in İlk Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Daha önce bizlere Back to the Future ve Jurassic Park gibi TV'den gelme yapımları sunan Telltale Games, bu aralar The Walking Dead'in oyununu yapmakla uğraşıyor. Yapımcı bugün popüler çizgi roman ve tv dizisi olan The Walking Dead'in ilk tanıtım videosunu yayınladı.

The Walking Dead'in oyunu daha çok çizgi romana benzeyecek. Ordan hikayeler ve karakterler sunulacak ve ilk bölümde karakterlere alışacağız. Yayınlanan tanıtım videosunda hiç bir karakter veya zombi göremesek de telesekreter kayıtlarıyla hikayeden ipuçları dinliyoruz.

• video güzel ama oyun hakkında hiçbir fikrim yok :D
  • Hiçbir zaman film/dizi oyunlarını sevmedim. Ama o kadar büyük bir hayranıyım ki walking dead'in denemeyi planlıyorum oynu
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkrap

Hiçbir zaman film/dizi oyunlarını sevmedim. Ama o kadar büyük bir hayranıyım ki walking dead'in denemeyi planlıyorum oynu

aslında amaçta bu hayran kitlesine güvenilerek yapılıyor...ayrıca video pek bir şey sunmamış beklemek lazım
  • Grafikler Borderlands'ı anımsatıyor . Umarım oyunuda dizisi kadar güzel olur :)
  • Görüntülerinide görmüştüm, çizgi romanı anımsatıyor. zaten çizgi roman senaristleriyle tasarlanıyor oyun. üstelik oyun bir nevi adventure oyun olarak görünüyor. ayrıca diğer konulardada gördüm, telltale'in yaptığı oyunların tanesini oynamadan "b-- gibi olacak" tarzı yorumlar yazmaya çalışmayın gidin oyun öğrenin biraz.
  • diziyi birebir yansıtırlarsa süper olur hastanede fialn uyansak :D kalksak hiç kimse yok arasak filan süper olur :D
  • Back to Fature gibi orta düzey bir oyun olsa bile oynarım.
  • 19 martta gameplay videosu geliyormuş.
  • hiç umudum yok.dizinin hayranıyım ama oyun bnce umudu yok..
  • oyunun oynanışı nasil bilmiyorum ama grafik benim için çokta önemli değil bana twd'nin o içindeki karanlık dünyadaki umudu versin yeter. ne mi bunlar? mesela oyunda sınırlama olmadan büyük haritalarda gezinip evin içindeki zombileri temizledikten sonra tahta çiviyle evi kapatip dinlenmek survivor havası diyebiliriz . araçlardan benzin alma yolda gördüğümüz insanlardan görev alma tipi olursa çok eğlenceli olabilir. şuan dizideki gibi diğer insan gruplariyla dost ya da düşman olmakta hoş olurdu . ulan şimdi oyun yapmak vardı :P
  • böyle çizmi roman gibi olursa hiç zevki olmaz.left 4 dead e kafa tutabilecek şekilde olsa oyun iyi olurdu.bence FPS olması daha iyi olurdu.
  • oyun çiftlikte başlayıp çiftlikte bitiyordur.
  • FPS olsa tutmama ihtimali var. Şim adventure olunca belli bir kitle alabilir. Telltale yapıyorsa güzel olur heralde.
  • FPS olması fikrine ben de katılıyorum.
  • Bence fps olması iyi olmaz.
  • Dizi bitmeden çıkar da spoiler dolu olursa dizi bitmeden oynamam. Ama dizinin müziklerini kullanırlarsa çok şahane olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.