Şimdi Ara

TES V: Skyrim'in 1.5 Güncellemesine Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      The Elder Scrolls V: Skyrim'in 1.5 güncellemesi bir süre önce duyurulmuştu. işte bu güncellemenin getirdiği yeniliklerin vurgulandığı bir tanıtım videosu ise bugün yayınlandı.

Birçok hatanın da giderileceği bu güncellemenin en önemli noktası ise tabi ki Kill Cam özelliği olacak. Artık rakiplerinize son vuruşları çok daha sinematik bir şekilde yapacasınız. Uzaktan dövüşlerde eklenen bu özellik ayrıca büyüler için de geçerli olacak. Kill Cam dışında oyuna yeni yakın dövüş hareketleri de bu güncelleme ile birlikte eklenecek. Videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

• bir an izlerken fallout 3 izliyorum sandım. bethesda ne de olsa...:) tabi ki oyuna yenilikler getirmek de oyunu daha fazla canlı tutacaktır. yani oyun çıktı diye de boş bırakmıyorlar.
  • Ne zaman çıkıyor?
  • Offfffff şu oyunu bi oynasam :(
  • Güncellemenin çıkış tarihini de belirtseler süper olucakmış
  • içerik olarak güzel ayrıntılara el atmışlar ...bu videoyu yayınlamaya başladılarsa yakındır güncellemenin çıkması
  • mızrakları aradı gözlerim pek değinmemişler halbuki önceki videoda göstermişlerdi
  • şu oyunu halen bulamıyorum marketlerde bu ne rezillik ya kaç güncelleme çıktı daha oyun piyasada yok bu oyun Türkiye'de nasıl satsın ben kutulu istiyorum bulamıyorum nefret geldi artık
  • Bardaki teyzeler artık amerikan güreşi yapacak gibi çok hoş olmuş yeni eklentiler :)
  • çıkış tarihi nedir ??
  • mızrak modu var tytians dı galiba adı demircide yapılıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.