Şimdi Ara

Bakirkoy'den Florya'ya nasil gidilir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
14.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum cumartesi Florya'da toplanacagiz. Maltepe'den Florya'ya gidecegim, Bakirkoy'e deniz otobusuyle gececegim de oradan tesislere nasil gidebilirim yardimci olabilir misiniz?

• bakırköy'den tren'e atlıyorsun, yeşilyurt değil, yeşilköy değil, florya'da iniyorsun

sonra istasyondan çıkıp denize sırtını veriyor, yukarı doğru yürüyorsun, istek vakfı okulu vardı galiba onu geçince ileriden sağa dönüp ilerliyorsun. ileride solda
  • Bakırköyden İncirliye geç minibüsle, metrobüs durağında in. İncirli'den metrobüse binip Florya durağında inebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Horizons.

Bakırköyden İncirliye geç minibüsle, metrobüs durağında in. İncirli'den metrobüse binip Florya durağında inebilirsin
    bakırköy - florya maximum 10 dk arası var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

bakırköy'den tren'e atlıyorsun, yeşilyurt değil, yeşilköy değil, florya'da iniyorsun

sonra istasyondan çıkıp denize sırtını veriyor, yukarı doğru yürüyorsun, istek vakfı okulu vardı galiba onu geçince ileriden sağa dönüp ilerliyorsun. ileride solda

En sağlamı budur Haydar, küçük bir yokuş çıkıp 250-300 mt. yürürsün okulun köşesinden ve tesislerdesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reef1905

quote:

bakırköy'den tren'e atlıyorsun, yeşilyurt değil, yeşilköy değil, florya'da iniyorsun

En sağlamı budur Haydar, küçük bir yokuş çıkıp 250-300 mt. yürürsün okulun köşesinden ve tesislerdesin.

Alıntıları Göster
    Tabi hashus1099'un bahsettiği yöntem daha iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Horizons.

Tabi hashus1099'un bahsettiği yöntem daha iyidir

Alıntıları Göster
    tabi daha iyi lan ayağınızı denk alın

şaka bir yana, yeşilköy'de uzun süre kaldım, tesislere gitmişliğim de var bol miktarda. gitmeyeli uzun süre oldu, özledim bayağı
  • quote:

şaka bir yana, yeşilköy'de uzun süre kaldım, tesislere gitmişliğim de var bol miktarda. gitmeyeli uzun süre oldu, özledim bayağı

Eeee, ya ben ne yapayım ?!
  • quote:

quote:

hocam mesela bir kombine hediye edebilirsin bana
    işin esprisi o. 3 yıldır gitmedim florya'ya, biraz da hatalı konuşmaktan korkarak yazdım zaten
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    avcılardan metrubüsle gelecemde florya istasyonunda insem kaç dakkada yürürüm??
  • Akin abi beni Haydar'la mi karistirdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Akin abi beni Haydar'la mi karistirdin

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_28

avcılardan metrubüsle gelecemde florya istasyonunda insem kaç dakkada yürürüm??

Yaklaşık 2km. kadar mesafe var.
  • quote:

Ulem düzgün yazıp sonra bozmuşum. Halbuki yanlış yaptım da doğru yapıyormuşum gibi oldu.

Mert kusura bakma abicim ya, işler yoğun iki arada bir derede bu kadar oldu.

Eğer düşündüğüm gibi olursa forumdaki kardeşlerimizi yollamak için önümüzdeki sene bir kombine alacağım inşallah.

Ben Florya'ya 1 sene boyunca her gün gittim, o havayı soludum.Bazen kardeşlerim gidelim diyorlar, kutlama vs. gittiğimizde içim cız ediyor.
  • quote:

quote:

Ulem düzgün yazıp sonra bozmuşum. Halbuki yanlış yaptım da doğru yapıyormuşum gibi oldu.

Mert kusura bakma abicim ya, işler yoğun iki arada bir derede bu kadar oldu.

Eğer düşündüğüm gibi olursa forumdaki kardeşlerimizi yollamak için önümüzdeki sene bir kombine alacağım inşallah.

Ben Florya'ya 1 sene boyunca her gün gittim, o havayı soludum.Bazen kardeşlerim gidelim diyorlar, kutlama vs. gittiğimizde içim cız ediyor.

Alıntıları Göster
    TREN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

TREN

Alıntıları Göster
    Şirinevler meydana gel saat 13.30da meydanda toplanıyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezginburada

aaa harbimi? bizim bura? kim olarak toplanıyorsunz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: platonn

quote:

Orijinalden alıntı: gezginburada

aaa harbimi? bizim bura? kim olarak toplanıyorsunz acaba?

Alıntıları Göster
    e5den gelmek gibi bi hataya düşme,trene bin ,indikten sonrada minübüsler kalkıyo ona bin 2dakika sonra tesislerin ordasın veya yürüsende olur ama biraz yürürsün,veya deniz otobüsünden indikten sonra karşıya geç sarı minübüsler var floryaya ona binersen onlada direk gidersin tesislere
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

e5den gelmek gibi bi hataya düşme,trene bin ,indikten sonrada minübüsler kalkıyo ona bin 2dakika sonra tesislerin ordasın veya yürüsende olur ama biraz yürürsün,veya deniz otobüsünden indikten sonra karşıya geç sarı minübüsler var floryaya ona binersen onlada direk gidersin tesislere

Alıntıları Göster
    Florya'da trenden indikten sonra yokuştan yukarı doğru biraz yürüyün. Sol tarafta Orman Sokak'tan içeri girin. O sokaktan Beyti Kebap'ı geçince sağa dönün. Tesisler karşınızda.
  • Akin abi estafirullah ne kusuru.

Yardimci olan herkese tesekkurler. Mesaleleri hazirladim bekliyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.