Şimdi Ara

İstanbul - Çanakkale kaç saat sürer ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
19.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hafta sonu 18 Mart a denk gelince, Çanakkale şehitliğine gitmeye karar verdik,
    Çanakkale'de pazar sabahı 7gibi olmak istiyorum, daha önceden otobüs ile gitmiştim uzun sürmüştü şimdi otomobil ile gideceğim,

İstanbul - Tekirdağ -Edirne - Eceabat sanırım doğru olan güzergah,
    bu güzergahı kaç saatte giderim acaba bilgisi olan daha önceden giden veya alternatif yol onerebilecek var mı ?

• Sanırım kimse gitmemiş
  • Araba ile 3 saatte gidersin. Ama şehitlik kalabalık olur bilesin.
  • Araba ile 100 110 km hızla 3,5 saat sürer en fazla.Sabah erken gitmek lazım.Bir de oradaki satıcılardan bişey almamaya bakın.Hani hediyelik falan.Mesela normalde Kilitbahirden abideye kalkan otobüsler 5 lira,18 mart günü 10 lira oluyor..Esnafımız biraz uyanıklık yapıyor.Bir de erkenden ziyaret edip dönün.Çünkü 12 gibi başbakan falan helikopterle abideye iniyor çok kalabalık olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuru Altı Pilav -- 16 Mart 2012; 13:03:04 >
  • Ben tur ayarladım, araba ile çanakkale'ye gideceğim, oradan tura katılacağım, tur kişi başı 50-tl oğlen yemeği dahıl geçen senede aynı tur ile gitmiştim çok başarılıydı bu senede tur çok kalabalıkmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.