Şimdi Ara

iPhone 4S Sesi Otomatik kendi Açılıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlarım Telefonumda şöyle bi Sorun yaşıyorum. Telefon arada bi kendi kendine Sesini Açıyor ve Ses Açma ekranı ekranda kalıyor.

Yani eksiyede bassam hemen artıyor 10 Saniye felan sürüyor. kendi kendine düzeliyor.

ve bu Sorun rahatsız etti beni. Çözümü varmı ? + Tuşunda herhangi bi sorun yok Teknik bi sorunmu ? Sürüm 5.0.1

• bilen yokmu acaba ?
  • Teknik sorun arkadaşım yazılımsal değil
  • Arkadasim bende de ayni problem oluyor, telefonu 6 aydir kullaniyorum, 3-4 gundur bu sorunu yasiyorum... Cozum nedir acaba?
  • aynı sorun bendede var bir süredir, teknik sorun değil gibi...bu sorunu yaşayanlar jblimi kullanıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: exulsa

aynı sorun bendede var bir süredir, teknik sorun değil gibi...bu sorunu yaşayanlar jblimi kullanıyorsunuz

Teknik bir ariza hocam. Yazilimsal degil.
  • yani garantiye vermek gerek diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: exulsa

aynı sorun bendede var bir süredir, teknik sorun değil gibi...bu sorunu yaşayanlar jblimi kullanıyorsunuz

kardes jb telefona zarar vermiyor bunun asla jb ile bir alakası olamaz
  • Hocam tuş takılı kalıyor o nedenle bu arızayı yaşıyorsun
    Garantiye ver onarır geri verirler sana merak etme
  • 1 aydır kullanıyorum , hiçbir sorun yoktu, birden başlaması ve hiç ses tuşuna basmadan böyle olması tuhaf, neyse teşekkürler...
  • hocam aynı sorunu ben de yaşıyorum, ve bu sondan bir önceki güncellemeden sonra ortaya çıktı.. açıp kapayınca güncelleyince geçiyor, sonra tekrar başlıyor... Bence yazılımsal.. Bunun için ne yapabilirim ben de bilemiyorum..??
  • hocam aynı sorunu ben de yaşıyorum, ve bu sondan bir önceki güncellemeden sonra ortaya çıktı.. açıp kapayınca güncelleyince geçiyor, sonra tekrar başlıyor... Bence yazılımsal.. Bunun için ne yapabilirim ben de bilemiyorum..??
  • ben 5.1.1. e güncelleme ve jb yaptıktan sonra aynı sorunu yaşıyorum hala, sanırım bazı arkadaşların dediği gibi donanımsal bir sorun malasef
  • Ses acilma problemine çözüm bulan var mı acaba?...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala bu sorunu yasiyorum, telefona reset attim ve yeni bir iphone olarak setup yaptim. İcinde hic uygulama olmamasina ragmen yapmaya devam etti. Servise goturdum, bir problem yok dediler iade ettiler, yarin yine goturcem... İsin ilginc yani tuslara basmamama ragmen (-) butonuna dokunsam da ses kendiliginden aciliyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bende de var
  • aynı sorun :(
  • Konuyu hortlatmış olacağım ama, benimde geçen ay aldığım T21(Turkcell maxiplus5) de bugün bu problem başladı. Sesi ben kısıyorum o açıyor. Tuş takılmış desen değil. Aralıklarla kafasına göre yapıyor. Menüden sessiz moda almama rağmen son sese gelene kadar arttırıyor.
    Bu konuyla ilgili çözümü veya bilgisi olan varmı? Cevap verebilirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.