- x
weewell WHC730 buhar üfleyici sorun
9 Cevap4390 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1483 Mesaj
15 Mart 2012; 16:08:49 

Arkadaşlar eve buhar üfleyici cihaz aldım, ürün üzerinde sıcaklık ve nem oranı gösteren dijital ekran var fakat doğru değerleri gösterdiğinden emin değilim, odanın sıcaklığını 30 derece, nem oranını ise %35 lerde falan gösteriyor kendi kitapçığında bile nem oranının %45-60 arasında olması gerektiği yazıyor ama ne yaptıysam bu değerlere ulaşamadım acaba bu ürünü kullananlarda aynı sıkıntıyı yaşıyor mu?

ürünün linki

http://weewell.com/TR/main.html

http://www.hepsiburada....egoryId=303171#Yorumlar

1 Mesaj
7 Nisan 2012; 20:17:58 

Merhaba,

Aynı ürünü biraz evvel aldım hatta şu anda evde deniyorum :). Klavuzda MIST VOLUME diye bir tuştan bahsediyor kumandasında ama öyle bir tuş yok. Benim anladığım otomatik modunda sadece 1-2-3 buhar seviyelerinden biri seçilebiliyor. Yada üfleyeceği havanın nem miktarın sabit olarak 45-90 arasında seçilebiliyor. Ama kumandadaki olmayan tuş kafamı karıştırdı.

Onun dışında salonda deniyorum 1 ve 2'de nemi arttıramadım ama 3. modda salonun kapısını kapatınca şu an nem %47'ye kadar geldi.

1 ve 2 sanki sadece küçük bir odada işe yarayabilir gibi duruyor.

2335 Mesaj
12 Nisan 2012; 15:53:01 

Ben de yeni aldım bende de ilk belirtilen durum geçerli. Bir şeyi eksik mi yapıyoruz acaba?

Ben Türküm!

1 Mesaj
13 Mayıs 2012; 22:18:26 

arkadaşlar. bende de aynı marka soğuk buhar üfleyici var. ancak geçen gün cihaz çalıştığı halde buhar çıkartmama sorunu başladı. ben de bugün klavuzuna baktım. böyle bir sorunda olası sebep olarak güvenlik anahtarı gevşemiş diyor. çözüm olarak da anahtarı sıkıştırınız diyor. ancak ben anahtar falan göremedim sıkıştıracak. bilen varsa söylesin lütfen.

35 Mesaj
30 Ekim 2012; 20:37:38 

arkadaşlar ben de geçen aralık ayında bu makineden aldım.
özellikleri gayet iyi ancak alt bölümündeki elektrik aksamının oyuklarına bolcana su akıtıyor.
Bu bir sorun mu yoksa normal birşey mi bilemedim ama makineyi bir yerden bir yere taşımak istediğinde
bayağı bayağı su dökülüyor.Herhangi bir yetkili serviste bulamadım.Yaşadığım ilçede zaten yok da Türkiyede de mi weewell in servisi yok anlayamadım
bir muhattap bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

0

Ekteki dosya (1)

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 14 sa. 32 dk. kadarı kaldı.
6 Kasım 2012; 16:28:34 

quote:

Orijinalden alıntı: canank61

arkadaşlar ben de geçen aralık ayında bu makineden aldım.
özellikleri gayet iyi ancak alt bölümündeki elektrik aksamının oyuklarına bolcana su akıtıyor.
Bu bir sorun mu yoksa normal birşey mi bilemedim ama makineyi bir yerden bir yere taşımak istediğinde
bayağı bayağı su dökülüyor.Herhangi bir yetkili serviste bulamadım.Yaşadığım ilçede zaten yok da Türkiyede de mi weewell in servisi yok anlayamadım
bir muhattap bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

0

0212 465 79 01 müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

35 Mesaj
6 Kasım 2012; 21:18:08 

quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

0212 465 79 01 müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

çok teşekkür ederim aradım ilgilendiler,,ups kargo ile ürünü yollicam 7 iş günü içinde tamir olur dediler,,,

35 Mesaj
12 Haziran 2013; 15:34:09 

arkadaşlar konunun üzerinden bira geçti ama sormak istediğim birşey var.odada puslu dumanlı bir hava oluyor mu siz kullandığınızda da?
bayağı bayağı duman altı oluyor oda normalmi acaba? ve koku da oluyor ama normalmi işte bunlar bilemiyorum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Ağustos 2013; 11:37:33 

Weewell ürünlerini incelemek için http://www.weewell.gen.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

63 Mesaj
23 Mart 2014; 12:12:17 

Ürün su haznesi haznesi kırıldı weewell 45 tl istiyor daha başka nereden tedarik edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

HYUNDAI I30 1.6 GDİ OTOMATİK - SAMSUNG N - 7100 NOTE 2
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.305