Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III'e ait olduğu belirtilen yeni görsel yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
16.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S III'e ait olduğu belirtilen yeni görsel yayımlandı

Samsung'un yeni nesil akıllı telefonu Galaxy S III için meraklı bekleyiş devam ediyor. 22 milyondan fazla satarak önemli bir başarıya imza atan Galaxy S II modelinin yerini alacak olan Galaxy S III için iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Son gelen haberlere göre şimdiden rekor sipariş talebi çektiği belirtilen Galaxy S III, başta dört çekirdekli işlemcisi olmak üzere güçlü donanım özellikleriyle Samsung'un yeni amiral gemisi olacak.

4.8-inç boyutunda yeni nesil panele sahip ekran ile geleceği konuşulan ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya sahip olduğu belirtilen Galaxy S III için yeni bir görsel yayınlandı.  Henüz Samsung tarafından doğrulanmadığı için kesinliği hakkında net bir yorum yapamadığımız Galaxy S III, haberimize konu olan görsel itibariyle Galaxy S II'deki tasarım anlayışının güncellenmiş versiyonuna sahip olacak gibi görünüyor. Endüstriyel tasarım anlamında Galaxy ailesine yeni bir boyut kazandırması beklenen telefon, Android 4.0 işletim sistemi ve TouchWIZ arayüzünün yeni versiyon ile gelecek. Şu an için Samsung Galaxy S III'ün çıkış tarihi hakkında kesinlik kazanmış bir detay bulunmuyor. 

• şahane olmuş..
  • Kasa farklı yerden, ekran kısmı farklı yerden alınmış gibi :)
  • Alt tuşların dokunmatik olduğu ve telefonun biraz daha inceldiği gözüküyor ama benim duydugum bir haberde 5.0olarak çıkıcağıydı muhtemelen yalan haber ama bakalım görünüş olarak s2 den öyle farklar yaratıcak bir görünüşü yok
  • Resim doğruysa 22 mart'ta cıkıyo o zaman
  • Bu görüntü gerçek cihazın bir benzeri olarak PhoneArena tarafından yayınlanan mock-uptır. Kendileri bile bunu belirtti neden Galaxy S III'ün görüntüsü diye haber yapıyorsunuz anlamadm.
  • telefon şahane gözüküyor ama soamsung lanet olası touchwiz yerine ics nin kendi launcherını kullansa daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc4eve

Kasa farklı yerden, ekran kısmı farklı yerden alınmış gibi :)

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle çıkarsa eğer Samsungun tasarımcıları 1 yıl yatmış :D
  • Ee hadi ama suyunu çıkarttın samsung, sür piyasaya da alalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy S III'e ait olduğu belirtilen yeni görsel yayımlandı

böyle çıksa kesin alırdım ama şu şekli düşündürücü ?
  • çok ağır fake olmuş
  • 4.8 inç iyi olmaz. günlük kullanıcı için fazla büyük olur. Aynı boyda kalması gerekir bence.
  • tasarım güzel ama samsung malzemeyi kaliteli yapmalı artık.aldığınız telefon plastik değil sağlamlık hissi vermeli.4.8 olacağına inanıyorum ama full hd olmaz.ekran 720p olacağı kesin.
  • şu alt kısımdaki tuşları hiç beğenmiyorum. ekranı küçültüyorlar. onun yerine apple ın ipadlerde bulunan multitasking gestures i gibi şeyler üretilebilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rachael

Bu görüntü gerçek cihazın bir benzeri olarak PhoneArena tarafından yayınlanan mock-uptır. Kendileri bile bunu belirtti neden Galaxy S IIIün görüntüsü diye haber yapıyorsunuz anlamadm.

Böyle kullanıcılara bayılıyorum. Pat diye asıl merak edileni söylüyorlar.

Tamam ortaya atılmış fakat kim atmış ? Niye atmış ?

Teşekkürler " rachael "
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

tasarım güzel ama samsung malzemeyi kaliteli yapmalı artık.aldığınız telefon plastik değil sağlamlık hissi vermeli.4.8 olacağına inanıyorum ama full hd olmaz.ekran 720p olacağı kesin.

seramik kasa kullanılacağından bihaber zavallı forum kullanıcısı..
  • Bakalım bekliyoruz...
  • böyle olcagını sanmıyorum,bu şekliyle çok tipsiz
  • Galaxy S2 Plus haberlerindeki cihaza çok benziyor ama.yinede yapan ağır ergenmiş orası belli...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.