THK Paraşüt/Planör Kursu 2012
315 Cevap13995 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

64 Mesaj
15 Mart 2012; 11:34:33 

Selamlar ;

Türk Hava Kurumu'nun her yıl yaz aylarında düzenlediği paraşüt veya planör kursuna katılan var mı aranızda ? Ya da bu sene katılmayı planlayan var mı ? Ben bu yıl paraşüt başlangıç eğitimini almayı düşünüyorum. Eğer katılmış olanlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

80 Mesaj
15 Mart 2012; 12:47:11 

Paraşüt başlangıç sertifikam var. Bu sene de Bursa'da açılacak olan planör başlangıç kursuna ve İnönü'de paraşüt tekamüle katılıcam.
Tavsiyeden kasıt nedir anlayamadım ama sormak istediğin şeyler varsa elimden geldiğince yanıtlarım.

If It's Boeing, I'm not going..!

666 Mesaj
15 Mart 2012; 13:33:29 

Sorunuz varsa ulaşınlm v.b. konularda yardımcı olurum. YGS iyi geçerse bol resimli bir konu açmayı planlıyorum. Bu arada Antalya Eskişehir ve Erzurum veya Erzincanda kurs açılaçak diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

80 Mesaj
15 Mart 2012; 13:45:32 

quote:

Orijinalden alıntı: d.eray

Sorunuz varsa ulaşınlm v.b. konularda yardımcı olurum. YGS iyi geçerse bol resimli bir konu açmayı planlıyorum. Bu arada Antalya Eskişehir ve Erzurum veya Erzincanda kurs açılaçak diye biliyorum.

Bahsettiğim kurs THK Bursa şubesinin düzenlediği, Genel Başkanlığın onayıyla açılacak olan bölgesel kurstur. Yani bilmemeniz normal ;)

64 Mesaj
15 Mart 2012; 16:47:06 

Benim bildiğim kadarıyla Eskişehir'de...
Tavsiye derken ne gider ne götürülür aslında yazıyor sitelerinde fakat ''ah keşke şu da yanımda olsaydı, getirseydim.'' dediğin eksikliği hissetiğin herhangi bir ihtiyacın oldu mu ?

666 Mesaj
15 Mart 2012; 17:36:58 

2 tane spor ayakkabı ve eski eşofmanlarını götür. Çünkü takla dersinde yırtılabilir. Sabun, şampuan ve havlu götür. Şimdi diyeceksin ki lan benim o kadar da aklım basmıyor mu ama başkalarından havlu isteyenleri bile gördüm. Eşofmandan başka bir şey giymene izin vermiyorlar o yüzde fazla kıyafet alma. En çok kafamı duvarlara vurduğum konu fotoğraf makinası veya video kamerayı götürün. Atlamadan önce eğitmenlerden birine verin uçaktan atlarken sizin videonuzu çeksin.Benim gittiğim zamanlar hava çok soğuktu(Sabah ve geceleri) sabah sporuna çıkarken tekamülcülerden biri bere takmıştı.

Ekleme:Kursa gitmeden antibiyotik kullanma çünkü antibiyotik kullandıktan 4 gün sonra atlatıyorlar yoksa atlayamıyorsun. Bir elemanın 2. gelişiydi bu yüzden atlayamadığını hatırlıyorum.

64 Mesaj
15 Mart 2012; 18:08:51 

Hahahah eyvallah dikkate alacağım dediklerini sağolasın

80 Mesaj
15 Mart 2012; 18:12:54 

quote:

Orijinalden alıntı: flyer06

Benim bildiğim kadarıyla Eskişehir'de...

Ya ben anlatamıyorum ya da siz okumuyosunuz; bölgesel kurs diyorum. Yani bölge halkına havacılığı tanıtmak ve sevdirmek amaçlı. Yani Eskişehir'de kurs yok demiyorum, Eskişehir'deki her yıl düzenli olarak açılır, benim bahsettiğim ise şubelerin isteğine bağlı olarak bir kereliğine açılabilen kurs. Tek farkı yaz aylarında değil Nisan-Mayıs aylarında olması.

Neyse gelelim yanına götürmen gerekenlere. Aklımdakilerin büyük çoğunluğunu d.eray yazmış zaten, fotoğraf makinesi ve kamera kesinlikle götürmelisin diyorum. Ayrıca yanına ayak pudrası da almanı şiddetle tavsiye ederim. Ayakların postala alışık değilse benimkiler gibi egzama olabilir.

64 Mesaj
16 Mart 2012; 0:45:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Tango1NeverDies

Ya ben anlatamıyorum ya da siz okumuyosunuz; bölgesel kurs diyorum. Yani bölge halkına havacılığı tanıtmak ve sevdirmek amaçlı. Yani Eskişehir'de kurs yok demiyorum, Eskişehir'deki her yıl düzenli olarak açılır, benim bahsettiğim ise şubelerin isteğine bağlı olarak bir kereliğine açılabilen kurs. Tek farkı yaz aylarında değil Nisan-Mayıs aylarında olması.

Neyse gelelim yanına götürmen gerekenlere. Aklımdakilerin büyük çoğunluğunu d.eray yazmış zaten, fotoğraf makinesi ve kamera kesinlikle götürmelisin diyorum. Ayrıca yanına ayak pudrası da almanı şiddetle tavsiye ederim. Ayakların postala alışık değilse benimkiler gibi egzama olabilir.

Tamam bende bölgesel kurs yok demiyorum. Ayrıca bölgesel açılan kurslarında yaz aylarında olmadığını biliyorum. İlk mesajımda da belirttim zaten ''...... her yıl yaz aylarında düzenlediği.....'' diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer06 -- 16 Mart 2012; 0:45:56 >

109 Mesaj
17 Mart 2012; 15:03:04 

vaktim olsada paraşüt tekamül kursuna gidebilsem ama 53 gün çok fazla.

2484 Mesaj
17 Mart 2012; 23:33:57 

planör kursuna başvuru yapacağım pazartesi bir aksilik olmazsa

1242 Mesaj
18 Mart 2012; 13:45:52 

Paraşüt'le atlama kursuna başvuracağım bende.Asıl hayalim yarasa kıyafetlerini giyip tepeden aşağı süzülmek

ll Samsung S3,General mobile discovery ll
Lenovo Z510

754 Mesaj
18 Mart 2012; 20:23:36 

Bende planörcüyüm sorunuz varsa dinlemeye hazırım

başvurular 30 nisana kadar bu arada unutmayalım

Glider Pilot

2484 Mesaj
21 Mart 2012; 23:45:16 

1-15 haziran planör başlangıç kursu (eskişehir) için başvuru yaptım.15 puanım var bakalım çıkacak mı

754 Mesaj
22 Mart 2012; 23:10:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Problem?

1-15 haziran planör başlangıç kursu (eskişehir) için başvuru yaptım.15 puanım var bakalım çıkacak mı

nice insanlar gördüm sadece genç kanat ama çıkıyor

nice insanlar gördüm gazi yakını çıkıyor ama gidemiyor :)

Glider Pilot

501 Mesaj
24 Mart 2012; 17:53:21 

quote:

Orijinalden alıntı: waterloo

Bende planörcüyüm sorunuz varsa dinlemeye hazırım

başvurular 30 nisana kadar bu arada unutmayalım

kursa kaydolmayı düşünüyorum fakat bende yükseklik korkusu var. sorun olur mu acaba???

754 Mesaj
24 Mart 2012; 20:44:41 

quote:

Orijinalden alıntı: polkol

kursa kaydolmayı düşünüyorum fakat bende yükseklik korkusu var. sorun olur mu acaba???

yükseklik korkusu :) hmm sana şöyle birşey deneyelim

video yu izleyince ne hissettin :)

uçuran hocamız göksel demiröz kanattaki hocamuz talat mutlu :)

Glider Pilot

666 Mesaj
24 Mart 2012; 21:26:18 

@waterloo
Hocam siz planörcüsünüz. Paraşüt kursdayken Göksel hoca biraz delidir. Kedinin suratına kezzap falan atmış diyorlardı bu bir şehir efsanesi mi? İnternetde araştırdım ama böyle bir şey bulamadım işin aslı nedir. Birde dikkatimi çekti siz uçarken paraşüt takıyorsunuz size nasıl bir paraşüt eğitimi veriliyor. Deklanşörü çek atla gibi mi?

754 Mesaj
24 Mart 2012; 21:48:28 

quote:

@waterloo
Hocam siz planörcüsünüz. Paraşüt kursdayken Göksel hoca biraz delidir. Kedinin suratına kezzap falan atmış diyorlardı bu bir şehir efsanesi mi? İnternetde araştırdım ama böyle bir şey bulamadım işin aslı nedir. Birde dikkatimi çekti siz uçarken paraşüt takıyorsunuz size nasıl bir paraşüt eğitimi veriliyor. Deklanşörü çek atla gibi mi?

aynen öyle diyorlarki havada birşey olursa kanopinin her iki tarafındaki kırmızı kolları çekeceksin. kanopi uçar gider sonra planörün sol kanat önüne doğru kendini atıp paraşütü açacaksın :)

göksel hoca suratına kezzap atmamıştır ya :D sanmam ben hiç duymadım :) (banada çok güzel bir ödev verdi bu ağustosda teslim edicem kendisine :))

Glider Pilot

84 Mesaj
26 Mart 2012; 14:03:46 

merhaba .Bende planör kursuna gitmek istiyorum ama benim boyum 1.87 kilom 95 maksimum 90 diyorlar bu problem olurmu ? ayırca planör veya paraşüt hakkında hiç bir bilgim yok nasıl başvurulur biraz bizi aydınlatsanız çok sevinirim ...

754 Mesaj
26 Mart 2012; 14:28:41 

problem olur 5-6 kilo vermelisin en az şüphelendiklerini ölçerler tartı ile

en yakın thk şubesine gidersen başvurunu yapabilirsin

Glider Pilot

501 Mesaj
26 Mart 2012; 18:42:02 

quote:

problem olur 5-6 kilo vermelisin en az şüphelendiklerini ölçerler tartı ile

en yakın thk şubesine gidersen başvurunu yapabilirsin

verdiğin videoyu izledim süper... kesin kaydolmalıyım...

84 Mesaj
26 Mart 2012; 19:09:03 

anladım teşekkür ederim , ozaman diete başlıyım şimdiden:) istanbulda ücretli kurs varmı bildiğiniz ? galiba thk seçmeleri biraz zor geçiyormuş.. herkesi seçmiyorlarmış

754 Mesaj
26 Mart 2012; 19:55:21 

quote:

Orijinalden alıntı: epwesa1

anladım teşekkür ederim , ozaman diete başlıyım şimdiden:) istanbulda ücretli kurs varmı bildiğiniz ? galiba thk seçmeleri biraz zor geçiyormuş.. herkesi seçmiyorlarmış

bu işi thk dışında yapan yok türkiyede(planörü)

sen başvur belki çıkar çıkma şansını arttırmak için biraz bağış yapabilirsin(tabi bütçen müsait ise)

orada seçilme şansını arttıran şeyler var deride yardımcı olmak fitre zekat vs. bu sene çıkmassa seneye bu işleri yapıp başvurursan kesin çıkar

Glider Pilot

927 Mesaj
30 Mart 2012; 21:47:54 

Arkadaslar bende planore başvurdum birde deltakanata nasıldır bu ikisi belli bir miktar bağışta yaptım şubeye adam götürdüm çıkma şansı nedir bölümüm uçak olduğu için planore gitmek istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

??? Fenerbahçe 2012-2013 ???
1 Volkan Demirel 2 Egemen Korkmaz 3 Hasan Ali Kaldırım 4 Bekir İrtegün 5 Mehmet Topal 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 8 Samuel Tobias Holmen
10 Alex de Souza 11 Dirk Kuyt 14 Raul Meireles 16 Cristian Baroni 21 Selçuk Şahin 23 Mert Günok 24 Michal Kadlec 25 Emre Belözoğlu 26 Alper Potuk 29 Emmanuel Emenike 38 Mehmet Topuz 48 Salih Uçan 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu
77 Gökhan Gönül 88 Caner Erkin 99 Pierre Webó
¦Aykut Kocaman¦¦Ersun Yanal¦
¦Way of The Aircraft Technician¦

754 Mesaj
30 Mart 2012; 22:05:06 

çıkar çıkar önemli olan şubenin sana destek olması

delta kanatta güzel bir spor fakat yamaç paraşütüne göre biraz daha maliyetli ve meşakatli

Glider Pilot

33 Mesaj
31 Mart 2012; 18:45:34 

OOO bu konuyu gördüğüme çok sevindm :D Ben geçen sene paraşüt başlangıç 10. Devre deydm . Bu sene de tekamüle başvurdum umarım çıkar ve FAI-A lisansımızı alırız :) Kafanıza takılan herhangi bişey varsa sorabilirsinz... Ama gitmenizi kesinlikle tavsiye ederim inanılmaz güzel bir ortam o 6 günde inanılmaz şeyler yaşıyorsunuz.

Cheetah....

754 Mesaj
31 Mart 2012; 18:48:26 

başlangıçtan tekamüle değil a bröveye başvurabilirsiniz? umarım ben yanlış anladım :)

Glider Pilot

33 Mesaj
31 Mart 2012; 18:55:53 

quote:

başlangıçtan tekamüle değil a bröveye başvurabilirsiniz? umarım ben yanlış anladım :)

Yaw eski adıyla tekamül işte :D Paraşüt temeli kaldırdılar bu sene başlangıç ve a-bröve oldu :) Efes le paralel bi konuma geldiler.. Evet tekamül yanlış bi kullanış oldu :D

Cheetah....

754 Mesaj
31 Mart 2012; 19:05:33 

quote:

Orijinalden alıntı: 9Cheetah9

Yaw eski adıyla tekamül işte :D Paraşüt temeli kaldırdılar bu sene başlangıç ve a-bröve oldu :) Efes le paralel bi konuma geldiler.. Evet tekamül yanlış bi kullanış oldu :D

ben yanlış okumuşum planör sanmıştım :D

Glider Pilot

33 Mesaj
31 Mart 2012; 19:17:30 

quote:

ben yanlış okumuşum planör sanmıştım :D

Cheetah....

64 Mesaj
2 Nisan 2012; 17:14:14 

Tecrübe sahibi dostlar size başka bir sorum var. Sizce planör mü, paraşüt mü ? Tabii ki bu sana kalmış cevabını alacaığım biliyorum ama gidenler ana hatlarıyla artılarını eksilerini hangisi tavsiye ettiklerini yazarsa çok faydalı olur.

13 Mesaj
3 Nisan 2012; 16:55:41 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tri_nitro_toluen -- 4 Nisan 2012; 14:20:16 >

754 Mesaj
3 Nisan 2012; 18:15:24 

başlangıç bazında planörün eğitimi daha iyi ve uzun :)

Glider Pilot

977 Mesaj
10 Nisan 2012; 0:13:31 

Beyler kilodan dolayıyı paraşüt ve planör eğitimi alamıyorum model roket eğitimi hakkında bilginiz var mì?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

14 Mesaj
16 Nisan 2012; 22:28:03 

bu sene Eskişehir de olacağım planör eğitimi için :)

666 Mesaj
16 Nisan 2012; 23:14:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Planet

bu sene Eskişehir de olacağım planör eğitimi için :)

Nasıl bu kadar eminsiniz. Sonuçlar daha açıklanmadı.

80 Mesaj
16 Nisan 2012; 23:30:17 

quote:

Nasıl bu kadar eminsiniz. Sonuçlar daha açıklanmadı.

Genç Kanatlar kurslara katılmada önceliklidir, öyle bir şey olabilir.

666 Mesaj
16 Nisan 2012; 23:39:55 

quote:

Genç Kanatlar kurslara katılmada önceliklidir, öyle bir şey olabilir.

Bu forumda THK üyelerinin çok büyük bir bölümü zaten gençkanatlara üyedir. Birde THK öğretmenlerin maaşları ne kadardır acaba ben soramadım. Acaba bilen varmıdır. Belki öğretmen falan olursak ona göre şartlarını bilelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.eray -- 16 Nisan 2012; 23:42:13 >

754 Mesaj
16 Nisan 2012; 23:48:55 

parası sizin ayağınızı yerden kesmeye yetiyor

Glider Pilot

1078 Mesaj
17 Nisan 2012; 21:19:56 

Zaten kursa başvurmanın şartlarından biri gençkanatlar üyesi olmaktır o yüzden genç kanatlar üyesi olan birinin daha fazla şansı var demek değildir. Bende planör başlangıç ve a bröve'yi bitirdim her hangi bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.

i5 760 2.8GHz @ 3.6GHz @ 1,240v / ASUS P7P55-M / ASUS GTX660Ti DirectCU II 2Gb 192bit / 2x4GB GSkill RipjawsX 1600MHz CL9 / Kingston HyperX 3K 120GB / Seagate Barracuda1TB, Samsung HD130SJ1TB, WD Caviar Green1TB / Everest Rhino 600W / Thermaltake Big Typhoon / Saitek X52 PRO Flight Control System / Logitech G103 / Steelseries Kinzu v2 / Steelseries qck+ / Sennheiser PC320
775 soket soğutucuyu 1156 sokete takan adam
"screw you guys i'm going home" / TuAF-North / steamid:hakannorth

754 Mesaj
17 Nisan 2012; 21:47:55 

quote:

Orijinalden alıntı: The_North_Face

Zaten kursa başvurmanın şartlarından biri gençkanatlar üyesi olmaktır o yüzden genç kanatlar üyesi olan birinin daha fazla şansı var demek değildir. Bende planör başlangıç ve a bröve'yi bitirdim her hangi bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.

hangi dönem?

Glider Pilot

1078 Mesaj
17 Nisan 2012; 21:51:28 

quote:

hangi dönem?

2009 başlangıç 5. dönem olması lazım / 2010 bröve 1.dönem aslında gönül isteri ileri tekamül ama şansım çok az 5 kişi alıyorlar. O biraz zor planör aşkı buraya kadar :D

i5 760 2.8GHz @ 3.6GHz @ 1,240v / ASUS P7P55-M / ASUS GTX660Ti DirectCU II 2Gb 192bit / 2x4GB GSkill RipjawsX 1600MHz CL9 / Kingston HyperX 3K 120GB / Seagate Barracuda1TB, Samsung HD130SJ1TB, WD Caviar Green1TB / Everest Rhino 600W / Thermaltake Big Typhoon / Saitek X52 PRO Flight Control System / Logitech G103 / Steelseries Kinzu v2 / Steelseries qck+ / Sennheiser PC320

754 Mesaj
17 Nisan 2012; 21:59:05 

quote:

2009 başlangıç 5. dönem olması lazım / 2010 bröve 1.dönem aslında gönül isteri ileri tekamül ama şansım çok az 5 kişi alıyorlar. O biraz zor planör aşkı buraya kadar :D

başvurunu yap ben kaç kişi gördüm tekamüle şans vermeyen ama asil seçilen :) hatta birisi hoca şuan inönüde :)

eminim sende tanıyorsundur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterloo -- 17 Nisan 2012; 21:59:29 >

Glider Pilot

1078 Mesaj
17 Nisan 2012; 22:03:27 

quote:

başvurunu yap ben kaç kişi gördüm tekamüle şans vermeyen ama asil seçilen :) hatta birisi hoca şuan inönüde :)

eminim sende tanıyorsundur :)

Valla ben en son gittiğimde yusuf diye bir arkadaş birde efsane oxfordlu doğu çelik vardır ileri tekamül öğrencisi olarak kurs süresi çok uzun olduğundan ve başlangıçların uçuş yoğunluğundan ileri tekamül uçuşlarını askıya almışlardı o dönemde. Sen hangi dönemlerdensin...

754 Mesaj
17 Nisan 2012; 22:13:39 

quote:

Valla ben en son gittiğimde yusuf diye bir arkadaş birde efsane oxfordlu doğu çelik vardır ileri tekamül öğrencisi olarak kurs süresi çok uzun olduğundan ve başlangıçların uçuş yoğunluğundan ileri tekamül uçuşlarını askıya almışlardı o dönemde. Sen hangi dönemlerdensin...

ben daha başlangıç gittim fakat thk nın içinde gibiyim sivil havacılığın içinde olduğum gibi

yusuf bizim kısa boylu 18 yaşındaki yusuf dimi :) doğu da iyi birisi :)

Glider Pilot

1078 Mesaj
17 Nisan 2012; 22:21:18 

quote:

ben daha başlangıç gittim fakat thk nın içinde gibiyim sivil havacılığın içinde olduğum gibi

yusuf bizim kısa boylu 18 yaşındaki yusuf dimi :) doğu da iyi birisi :)

Yusuf o arkadaş evet iyi biri o da zaten o da inönüde büyümüş, doğu hoca ise efsanedir yani orada Doğu hoca sayesinde havacılık dışında da çok ayrı bir ders aldık özellikle topluluğa konuşması ve verdiği örnekler çok etkileyiciydi, gerçekten idealleri olan biriydi. 2011 kaçıncı dönem benim de arkadaşlarım vardı 4-5. dönemden senin dönem nedir...

754 Mesaj
17 Nisan 2012; 22:29:54 

ben 2011/2. dönem :) doğu abi bize de aerodinamik dersi vermişti :)

yusuf zaten çok yardımsever biri idi

Glider Pilot

1078 Mesaj
17 Nisan 2012; 22:37:31 

quote:

ben 2011/2. dönem :) doğu abi bize de aerodinamik dersi vermişti :)

yusuf zaten çok yardımsever biri idi

Evet o dersininde çok önemli olduğunu belirtmişti ee adam oxford'ta fizikçi ben bu sene başvuramıyorum çünkü THK IACE sınavını kazandığımdan kısmetse A.B.D'ye gidiyorum bu yaz. Onun hakkında da konuyu çok yakında açacağım THK'unun bu yaptığı inanılmaz organizasyon ve hizmetlerden herkesin haberi olmalı THK gerçekten tüm türk gençlerine paha biçilmez değerlerde eğitimler veriyor sadece askeri öğrencilerin kabul edildiği bu tarz organizasyona sivillerinde katılımı sağlıyor...

754 Mesaj
17 Nisan 2012; 22:47:04 

quote:

Evet o dersininde çok önemli olduğunu belirtmişti ee adam oxford'ta fizikçi ben bu sene başvuramıyorum çünkü THK IACE sınavını kazandığımdan kısmetse A.B.D'ye gidiyorum bu yaz. Onun hakkında da konuyu çok yakında açacağım THK'unun bu yaptığı inanılmaz organizasyon ve hizmetlerden herkesin haberi olmalı THK gerçekten tüm türk gençlerine paha biçilmez değerlerde eğitimler veriyor sadece askeri öğrencilerin kabul edildiği bu tarz organizasyona sivillerinde katılımı sağlıyor...

oo tebrik ederim :) amerikadan bol bol yazılarını beklerim :)

THK nın yaptıklarının ve katkılarının haddi hesabı yok fakat hani artık bu iş tekelden çıkmalı değilmi :)

Glider Pilot

80 Mesaj
18 Nisan 2012; 14:07:31 

quote:

Kursa başvurmada Genç Kanat üyesi olmak gibi bi şart yoktur.

64 Mesaj
18 Nisan 2012; 16:56:53 

Beyler bu yaz İnönü'de planördeyim. 18Haziran-1Temmuz arası

666 Mesaj
18 Nisan 2012; 17:05:43 

İleri tekamül ve öğretmenlik kursları kaç yılda bir ne zaman açılıyor bilen var mı? Diğer tarihteki kurslara baktığımda böyle bir eğitime rastlamadım. Ama THK planör sayfasında var. Her halde çok nadir açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.eray -- 18 Nisan 2012; 17:07:07 >

1078 Mesaj
18 Nisan 2012; 17:31:14 

quote:

İleri tekamül ve öğretmenlik kursları kaç yılda bir ne zaman açılıyor bilen var mı? Diğer tarihteki kurslara baktığımda böyle bir eğitime rastlamadım. Ama THK planör sayfasında var. Her halde çok nadir açılıyor.

Çok nadir ve yanlızca 5 kişi için açılıyor kurs süresi ise 3 aydan daha uzun bende bekliyorum bu sene 01 MAYIS - 31 EKİM 2012 arasında 5 kişi alınacak...

1078 Mesaj
18 Nisan 2012; 17:35:10 

quote: