Şimdi Ara

TTNET AKK !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.465
Cevap
27
Favori
693.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursa da oturuyorum, 8 mbit limitsiz tarifesi ile 10-12mbps hız testi sonuçları alıyorum

Dün gece bir linke tıkladığımda, TTnet adresine yönlendirdi ve AKK yi aştığım için hızımın 1mbps düşürüldüğü yazdı.

Hız testi yaptım, 1mbps çıktı. Daha önce birçok kez 25 GB aşmama rağmen, AKK uygulanmamıştı. (Netlimitsiz tarifesi için AKK 1 Nisan'dan itibaren 50 GB)

Sabah tekrar kontrol ettim, hızım eski haline dönmüş. Yalnız kotayı kontrol ettiğimde 14GB olduğunu gördüm.

1-AKK artık uygulamaya konulacak sanırım.

2-AKK yi aşmadan, AKK yi aştı diye hız düşürülmeleri yaşanacak gibi duruyor.

TTNET in küçük sürprizlerine hazırlıklı olun

"2012'de TTNET'te BU HIZA ALIŞ TÜRKİYE" Boşuna söylememişler.

15 Temmuz itibariyle en düşük kotasız hızının 3 mbit olacağı açıklandı.
    http://www.aa.com.tr/tr/rss/64863--kotasiz-internette-en-dusuk-hiz-3-megabite--

---------------------------------

Twitter üzerinden TTnet e ulaşmak isteyen arkadaşlar için;

@Tahsin_Yilmaz

@TTNETAS

@TTNETdestek

@TTNET_Muzik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nco -- 15 Temmuz 2012; 18:16:42 >
  • birincisi 10-12 mbps hız alamazsınız ama 1mb ile indirebilirsiniz.
    Ayrıca şuanda mart ayı kotası 280gb ve dünden beri internette acayip bir yavaşlık var. torrentler 500 civarı iniyor ama torrentleri kapatıp internete girdiğimde telefondan bağlanmış gibi oluyorum. fakat akk kotasını vodafonenun sınırsız interneti haricinde hiçbir yerde yaşayamadım. sizde nasıl 25gb anlayamıyorum
  • Evet şuan son hazırlıkları yapılıyor sanırım, dün forumda konu açıldı ama bugün silinmiş :) yoksa tartışılmıştı epey forumda.

Buarada netlimitsizlerde akk 50 gb a çıkartıldı bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyun gibi başımızı eğmiyelim artık yeter . güya netlimitsiz paket kullanıyoruz adı üstünde dünyanın hiç biryerinde böyle adaletsizlik yok . tepki koymalıyız artık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

Evet şuan son hazırlıkları yapılıyor sanırım, dün forumda konu açıldı ama bugün silinmiş :) yoksa tartışılmıştı epey forumda.

evet kontrol ettim 50 GB yapmışlar, teşekkür ederim
  • quote:

Evet şuan son hazırlıkları yapılıyor sanırım, dün forumda konu açıldı ama bugün silinmiş :) yoksa tartışılmıştı epey forumda.

bana niye akk etki etmiyor anlamış değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoman245

quote:

1 yıldır bende böyle diyordum merak etme . hafta sonuna kadar zamanın olabilir iyi değerlendir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoman245

quote:

2009 mayıstan beri teorikte var ama pratikte uygulanmıyordu ama dün itibariyle testler başladı hocam, millete ekran uyarıları çıktı.Konuyu yönetim silmiş, herhalde ttnet uyardı yoksa link atardım görürdün :) 1 nisan tarihi geçiyor zamlar falan var büyük ihtimal akk da 1 nisanda tamamen başlayacak yani bu sevincinin son günleri olabilir bilgin olsun.

Zaten netlimitsizin akk sinin 25 ten 50 gb a çıkarılması da şüphe uyandırıyordu :)

Elinde ekran görüntüsü olan varsa koyar zaten.
  • çünkü 1 senedir kullanıyorum hep 100gb üstü hiç etki etmiyordu inşallah yine bir şey olmaz korkuyorum :D
  • AKK başladığı gibi ttnet 'i iptal ettireceğim... bizi uydunet paklar.
  • bu konu da uçar gider. Bu arada AKK mart ayı sonuna kadar yine 25 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireforge35 -- 14 Mart 2012; 18:15:01 >
  • ekran görüntüsüne gerek yok, hız düştü, modeme reset atınca düzeliyodu artık o da fayda etmiyo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

bu konu da uçar gider. Bu arada AKK mart ayı sonuna kadar yine 25 GB

peki zam mart ayı için geçerlimi
  • Başlık yaratıcı olmuş.
  • YAZI AZ ÖNCE BANADA GELDİ NETE GİRDİĞİMDE SAYFADA AKK AŞTINIZ HIZINIZ 1MBT OLDU DİYOR HIZA BAKTIM GERÇEKTEN DÜŞÜRMÜŞLER NE KADAR KUYLLANDIĞIMA BAKTIM 32 GB KULLANILMIŞ TTNET İÇİN ZATEN SABİT ÜCRET VE DAHA BİRÇOK OLUMSUZLUKLAR NEDENİYLE SABREDİYORDUM VE HIZI ARTTIRDILAR VE KOTA KOYMUYORLAR DİYE KENDİMİ TESELLİ EDİYORDUM AMA BU HERALDE SON NOKTA OLAAK UYDUNETE BİZDE GEÇECEĞİZ HERALDE
  • ttnet adsl hizmetinde adil kullanım uygulaması devreye girerse ttnet hesabımı kapatacağımı buradan duyuruyorum. aynı zamanda hesabımı kapatırken ve ttnetin verdiği hediye modemi ilçemde bulunan ttnet çağrı merkezi önünde yakarken video ya kaydedip forumlarda, youtube da , ve dieğr paylaşım sitelerinde yayınlayacağımı bildirmek isterim. Ayda 62 tl yi 1 mpbs hızla internete bağlanmak için ödemiyorum.

ttnet destek ten böyle bir mesaj attım aynı gün döndüler sorun varmı dediler hıza baktım 12 mpbs, sorun yok dedim tamam dedi telefonu kapattı 2 dk. sonra hız 0,8 de 1 mpbs bile değil. dalga geçiyorlar heralde.

ceo ları iyice hırslandı parası mı bitti nedir? halbuki verdikleri hizmetten çok memnundum ve birkere bile ödemeyi geciktirmedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

bu konu da uçar gider. Bu arada AKK mart ayı sonuna kadar yine 25 GB

peki zam mart ayı için geçerlimi

hocam zammı kesinlikle savunmuyorum ama zam ocak ayından beri var.
  • Net sadece web'de dolaşmaktan ibaretse kotanın kimseye zararı olmaz aama öyle değil. Eşi ölmüşlere maaş bağlamayı bile düşünen idareceilerimizin bu adil kullanım noktası (ne demekse, geçince sanki başkasının hakkını haspediyorum) hakkında bir kara almaları gerek. Alt yapı çekmiyorsa amenna, erkekçe bunu desinler. Yok çekiyorsa oradan buradan indiriyoruz diye nedir bu? Eski dial-up zamanında saat 5 rahat oluyor diye Internetten dosya indirdiğimi bilirim 5 kb/sn ile. O günlerimizi aratacakalr herhalde. Altta ferrari, yollar bozuk, benzinde 5 litre.
  • Lanet olsun TTNETE.

Az önce benimde tarayıcımda bu sayfa açıldı.

• işin garibi kotayı geçmeyenlere bile bu uyarıyı gönderip hızlarını düşürmüşler iyice çığırından çıktılar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.