Şimdi Ara

TTNET AKK !!! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.464
Cevap
27
Favori
693.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fevmert12

Nerdeyse bütün sayfaları okudum herkez ttnetten şikayetçi tek memnun olan benim herhalde normalde 8mbit netlimitsiz paketini kullanıyordum fakat 2 ay önce ttnet beni aramadan ttnet fiber paketine geçirmiş ve faturam 5tl düştü + hızımı 20mbite çıkarmış ve ıdm ile dowloand yaparken 2.410 MB /sec indiriyor bu ay 1TB yi geçik dosya indirdim en ufak hiz düşmesi yok

hizmetten memnun olsam da internete fahiş fiyatlar ödediğimizi düşünüyorum. Sizin yaşadığınız da inanılır gibi değil hem fiber hem daha ucuz
  • Hayırlı olsun. An itibari ile hızım 1 mbit.
  • işin ilginç tarafı hızım 16 mbitten 1 e düşmesine rağmen torrentten 1mb ile dosya indiriyorum.bu nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellfire_1905

Ancak biz 55 TL'ye imza atıyoruz bi bakıyoruz 60 olmuş

eğer taahhüt vermemişseniz gelecek aydan itibaren 59 oldu,taahhüt varsa bitene kadar sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Hayırlı olsun. An itibari ile hızım 1 mbit.

720p dizi indirmek yaklaşık 3 saat sürecek, hayırlı olsun hepimize.

Not: iconlardan hangisini koyayaım karar veremedim.
  • edit : düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bariskus.17 -- 10 Kasım 2012; 2:37:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: Sandasian

quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

bunlara nasıl zarar verebiliriz ya, şöyle herkes yüklense stoyanın arşivine alt yapı falan çökmez mi

yavaştan nabız yoklaması yapalım

TTNET AKK !!!

•  TTNET AKK !!!

bu ne la
  • Şu sayfaya bile zor girdim. Onlar bizi soyarken gayet medeni iyi insanlar ama biz sonra küfür edince görgüsüz, kötü, kaba oluyoruz.
  • Az önce aradım daha 25GB olmadan hızım düşürülmüş.
    Güncelleme yaptı bilmem ne hız yine aynı.
    Teknik desteğe yönlendireceklermiş beni. Başka bir şey var mı dedi, ben de eğer mümkünse şikayet kaydı oluşturabilir miyiz dedim. O da neyle alâkalı dedi, AKN ile ilgili dedim. Beyefendi sizin hızınız bu yüzden düşmedi vs. dedi. Sonra 54TL fatura nisan'da 60TL olacakmış dedim. O da evet vs. dedi geçiştirdi. Bu konu hakkında oluşturamaz mıyız dedim, zaten pahalı internet kullanıyoruz bu fiyata aldığımız hizmet ortada dedim malesef oluşturamıyoruz dedi.
    İyi günler dedi, iyi tamam deyip kapadım telefonu.
  • Hızım 512 kbps bile olsa 1080p indirmeye devam.

7/24 download forever
  • Az önce MH'den Tivibu üyeliğimi iptal ettirdim. Üye olmak 1 tık, iptal ettirmek ad-soyad, ana adı baba adı, doğum yeri, doğum tarihi, şerefsizliğin bini bi para. Zararın neresinden dönsek kardır, 1 kuruş verecek param yok onlara haksız aldıkları 100'lerce lirada teker teker haram olsun.
  • Dünya da en tehlikeli şey bir şeyin "TEKEL" olmasıdır. Türkiyede yaşayan insanların çoğu mağlesef, tek bir internet sağlayıcıdan yararlanmak zorunda. Bu da karşı tarafın istediği gibi at koşturmasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Augias

İşin garibi benim kotam dha 9 gb ve hızım düşürülmüş.

nasılsa geçersin diye şimdiden kesmişler Adamlar işi biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 15 Mart 2012; 17:31:24 >
  • Benimde düştü 1 e . TTnet AKK uygulaması yapacaksa geçerim süperonline a hiç olmazsa hızlı girerim bikaç gün. 8 mbit 105 liraymış limitsiz ayıp ya. Bir an önce tepki koyulmalı. aksi takdirde forumlar uzar gider sonuç değişmez.
  • arkadaslar dün aksam saatlerinde bende birden netten düstüm ve o zamandan beri hızım 1mb

FAKAT İSİN İLGİNÇ TARAFI !!!

modemde 8mbit gözüküyor ama nette 1mb ile geziniyorum :S:S sizinde mi böyle????
  • İstiyorsa düşürsün valla boşuna taahütsüz internet kullanmıyoruz.

Veririm ellerine Tivibu ev+tivibu web+İnternet+bulut+telefon alayını oynar dururlar fiber optik kablolarıyla.

Her ay 100 lirayı 50 gb a vermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

quote:

Orijinalden alıntı: Augias

İşin garibi benim kotam dha 9 gb ve hızım düşürülmüş.

nasılsa geçersin diye şimdiden kesmişler Adamlar işi biliyor.

bu cevaba koptum yahu.
  • Yıl olmuş 2012 kafalarıda basmıyor. Tüm sosyal paylaşım siteleri videolar ile dolu, her sayfada tonlarca flash reklamlar, gifler yüksek çözünürlüklü resimler vs vs
    Hiç bişey indirmesen bile zaten aylık 30 gb yersin sırf sörf yaparak. E tabi bunun yanında dizi, film takip ediyorsan bide HD ise

edit: yıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 15 Mart 2012; 17:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

Yıl olmuş 2011 kafalarıda basmıyor. Tüm sosyal paylaşım siteleri videolar ile dolu, her sayfada tonlarca flash reklamlar, gifler yüksek çözünürlüklü resimler vs vs
    Hiç bişey indirmesen bile zaten aylık 30 gb yersin sırf sörf yaparak. E tabi bunun yanında dizi, film takip ediyorsan bide HD ise

hocam seneleri karıştırnız galiba?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.