Şimdi Ara

TTNET AKK !!! (916. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.464
Cevap
27
Favori
693.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: riffraff

Az önce TTNET'ten aradılar 16 MB hız için konuştuk (2 Yıldır Biri kullanıyorum 16 MB ve bu ay sözleşmem bitiyor) Dediklerine göre 50 GB AKK var ve kotayı aşarsam hızım sadece 1 MB düşecekmiş. En son okuduğuma göre 3 MB'e düşürüyorlar siz farklı söylüyorsunuz dedim hattaki görevli o daha düşük hızdakiler için geçerli 16 MB için bunu yapmıyoruz dedi. Yalan mı söylüyor, internetten araştırdım bir bilgiye ulaşamadım.

1 ay öncesine kadar netlimitsiz 8 mbit kullanıyordum ve akk yi aşınca hız 3 mbit'e düşüyodu.
  • Hibernet 20mbit kullanıyorum 50 gb akk var. Bu ay 5 gb aşmışım, ama hız düşmedi. Neyse ki önümüzdeki ay akk 75 oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

quote:

Az önce TTNET'ten aradılar 16 MB hız için konuştuk (2 Yıldır Biri kullanıyorum 16 MB ve bu ay sözleşmem bitiyor) Dediklerine göre 50 GB AKK var ve kotayı aşarsam hızım sadece 1 MB düşecekmiş. En son okuduğuma göre 3 MB'e düşürüyorlar siz farklı söylüyorsunuz dedim hattaki görevli o daha düşük hızdakiler için geçerli 16 MB için bunu yapmıyoruz dedi. Yalan mı söylüyor, internetten araştırdım bir bilgiye ulaşamadım.

1 ay öncesine kadar netlimitsiz 8 mbit kullanıyordum ve akk yi aşınca hız 3 mbit'e düşüyodu.

Çok teşekkür ederim yarın bir kere daha teyit ettireceğim bir şekilde bunu kesinleştirmesini isteyeceğim.
  • Hızım tekrar 3mb düştü, 3 günlük kıyak için Eyvallah ttnet.
  • yıl 2013 biz hala akk ile uğraşıyoruz. Gerilemeye devam
  • quote:

yalan bizzat 16 mbit ultranet kullanıyorum, akk geçer geçmez 3 mbit e çekiyorlar
  • ttnetin yeni kurnazlığı bugun mail atmışlar
     TTNET AKK !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

ttnetin yeni kurnazlığı bugun mail atmışlar
     TTNET AKK !!!

aynı mail banada geldi.
  • Bizim oraya hipernet gelmiş. Bende hipernete geçtim. Bize bi airtires modem verdiler. Air5650 modeli. Bu hipernette mtu ayarı geçiyormu acaba? Çünkü birkaçtane eski modemimdeki sayıları girdim fakat olmadı. Bu hipernette mtu ayarı geçiyormu ve eğer geçiyorsa bu 5650 modemin mtu ayarını bilen söyleyebilrmi?? Geçen ay sonunda geçtim ve bu ayda daha kota bitmediği için deneyemiyorum mtu sayılarını. Ay sonuna doğru deneyecem. Bilen varsa bi yardım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: said39

Bizim oraya hipernet gelmiş. Bende hipernete geçtim. Bize bi airtires modem verdiler. Air5650 modeli. Bu hipernette mtu ayarı geçiyormu acaba? Çünkü birkaçtane eski modemimdeki sayıları girdim fakat olmadı. Bu hipernette mtu ayarı geçiyormu ve eğer geçiyorsa bu 5650 modemin mtu ayarını bilen söyleyebilrmi?? Geçen ay sonunda geçtim ve bu ayda daha kota bitmediği için deneyemiyorum mtu sayılarını. Ay sonuna doğru deneyecem. Bilen varsa bi yardım..

bu olayı bende merak ediyorum...bu ay sonu hipernete geçicem bende
  • Arkadaşlar bir sorum var ben sık online oyun oynayan biriyim bf3, crysis 3 gibi oyunları oynuyorum. Akk yi aşınca oyunlarda ping artıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Hibernet 20mbit kullanıyorum 50 gb akk var. Bu ay 5 gb aşmışım, ama hız düşmedi. Neyse ki önümüzdeki ay akk 75 oluyor.

kesin bir bilgi varmı 75 gb olayı için?
    edit ADSL kullanıcılar için geçerli değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 14 Haziran 2013; 20:25:15 >
  • buralar hareketlenmeye başlar
  • Malesef öyle.
  • ne zaman bitecek bu allahın belası akk olayı, vallahi zulüm oldu artık ya
  • Benimki 16mb sınırsız 50gb'dan sonra hız düşmedi.

Şu an 65gb ve hala değişme yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Benimki 16mb sınırsız 50gb'dan sonra hız düşmedi.

Şu an 65gb ve hala değişme yok

16 mb kullanıyorum 1.4 mb bile ulaşamadım o kadar rezalet! Akk yı saymıyorum bile hiç aksatmıyorlar vala hemen çekiyorlar 3 e? Aradım konuştum ben hız testinde 9 mb hız alıyorum diye bu standart dışıdır dediler kablo ile deneyin dediler 13 mb hız aldım. Bana dedikleri şeye bakın, kablosuzdan dolayı ver kaybı yaşanıyor! 7 mb veri kaybı yaşıyorum arkadaşlar modemim 2 metre uzağımda olmasına rağmen! Bırakın akk yı vaad ettikleri hızı bile veremiyorlar.
  • Kablolu olarak 13 mbit hız alıyorsanız, gayet güzel bir değerdesiniz demektir. Kablosuz bağlantının gücü, modem kalitesiyle alakalıdır. Evimde modemimi kablolu olarak kullandığımda bağlantıdan tam verim alıyorum fakat aynı modem ile iki oda uzaklıktaki bilgisayarda aynı verimi almam mümkün olmuyor. Farklı bir modemle yaptığım testte ise; kablolu bağlantı kadar sağlıklı sonuç alabildim. Kullandığım modemin kablosuz sinyal gücünün yeterli düzeyde olmadığını biliyorum. Siz de farklı bir modemle denerseniz, farkı görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koalaxy

Kablolu olarak 13 mbit hız alıyorsanız, gayet güzel bir değerdesiniz demektir. Kablosuz bağlantının gücü, modem kalitesiyle alakalıdır. Evimde modemimi kablolu olarak kullandığımda bağlantıdan tam verim alıyorum fakat aynı modem ile iki oda uzaklıktaki bilgisayarda aynı verimi almam mümkün olmuyor. Farklı bir modemle yaptığım testte ise; kablolu bağlantı kadar sağlıklı sonuç alabildim. Kullandığım modemin kablosuz sinyal gücünün yeterli düzeyde olmadığını biliyorum. Siz de farklı bir modemle denerseniz, farkı görebilirsiniz.

Tavsiye edebileceğiniz bir model varmı acaba şuan airties rt206v4 kullanıyorum?
  • 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.