Şimdi Ara

Toshiba dünyanın en hızlı SD kartlarını duyurdu: EXCERIA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toshiba dünyanın en hızlı SD kartlarını duyurdu: EXCERIA

Teknoloji sektörünün büyük isimlerinden Toshiba, dünyanın en hızlı hafıza kartları olarak nitelendirdiği EXCERIA serisi hafıza kartlarını duyurdu. Toshiba'nın Type 1, Type 2 ve Type HD olarak 3 farklı sınıfta üreteceği hafıza kartları farklı okuma/yazma hızları vaadediyor.

Toshiba EXCERIA Tpye HD serisi kartlar, 8GB, 16GB ve 32GB olmak üzere 3 farklı kapasitede 90 MB/s okuma ve 30 MB/s yazma hızı vaadediyor. EXCERIA HD serisi hafıza kartları Nisan ve Mayıs aylarında satışa sunulacak.

EXCERIA Type 2 sınıfındaki SD kartlar, 16GB,32 GB ve 64 GB olmak üzere yine 3 farklı kapasiteye sahipken bu seride okuma hızının 95 MB/s yazma hızının da 60 MB/s olacağı belirtiliyor. Type 2 serisi SD kartlar Ağustos ayında satışa sunulacak.

EXCERIA Type 1 kartları ise hem serinin hem de dünyanın en hızlı SD kartları olma özelliğini taşıyor zira 8GB, 16 GB ve 32 GB kapasitelerine sahip olan bu kartlar kullanıcılara 95 MB/s okuma ve 90 MB/s yazma hızları sunuyor. Toshiba'nın Type 1 olarak sınıflandırdığı EXCERIA serisi SD kartları Temmuz ayında raflardaki yerini alacak.

• benim flash 800kb/sn ile çekiyor
  • Fiyatı düşünmek bile istemiyorum.
  • Sony xperia toshiba EXCERIA
  • Oww, çok hızlı. PS Vita için kart çıkarabilseler çok daha iyi olur. Konuyla alâkalı değil ama olsun
  • Uçmak bu olsa gerek heralde fiyat konusunda 80 100euro yu görücez gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

Uçmak bu olsa gerek heralde fiyat konusunda 80 100euro yu görücez gibime geliyor

180
  • sandiskten şaşmam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

Uçmak bu olsa gerek heralde fiyat konusunda 80 100euro yu görücez gibime geliyor

80+100 demek istedin galiba Bir önceki mesajdaki gibi çok pahalı olur..
  • pahalıdır bu
  • Benim netbooktaki harddiskten hızlıdır bu :)
  • Parayı veren SD'yi alır.. Hız çok iyi,harika,perfect.. Fiyat o bundan daha perfect.:)) Tabi fiyatı eleştirmiyorum sadece buradan açıkca pahalı olacağı belli açıkcası bunlardan kim bir tane edinmek istemezki??
  • Professional fororağçılar için üretlmiş herhalde
  • Uçmak gerçekten bu olsa gerek :D
  • işletim sistemi kurulur bunlara bide raid yapılsa
  • Mesela bir harddisk kutusu içinde köntrolcü kalitesine göre hızlar gayet fark edebiliyor.ama söz konusu sd kartlar iken,diğer disklerden farklı olarak içine ne koyuyorlar ki bu hızlara ulaşıyor merak ediyorum.
  • 90mb/sn, yuh.
  • micro sd mi bunlar
  • nikon D800 ün varsa bundanda 1 tane olmali 36 mp raw dosyalara anca bu Sd kartlar seri cekimde dayanir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.