Şimdi Ara

Bioshock: Infinite'den Handyman'i Yakından Tanıyın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Bioshock: Infinite'in duyuru videosunu hatırlayanlar, karakterimizi yaka paça balkondan dışar fırlatan yarı mekanik yarı organik bir varlık olan Handyman'i bilir. Yapımcı Irrational Games, belki de Big Daddy mantığıyla oyuna eklenen bu düşman türünü yakından tanıtan ve tasarım aşamasını anlatan bir video yayınlamış. Baş tasarımcı Ken Levine, oyunda birden fazla Handyman'in bizi karşılayacağını açıklıyor. Bir steam punk harikası olan yeni düşman tasarımı bıyıklı haliyle daha karizmatik değil mi? Ancak yapımcılar kel ve bıyıksız tasarımı oyuna dahil etmeyi yeğlemişler.

• Bu oyun kaçmaz.
  • Bu oyunun tek takıldığım yanı grafik motoru bildiğimiz gerçekcilik üzerine kurulan grafik motorlarından değil daha çok animasyona kaçmıslar fakat genede oynanış olarak çok güzel duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

Bu oyunun tek takıldığım yanı grafik motoru bildiğimiz gerçekcilik üzerine kurulan grafik motorlarından değil daha çok animasyona kaçmıslar fakat genede oynanış olarak çok güzel duruyor

Gerçekçilik içermeyen bir oyundan gerçekçi grafikler bekliyorsun.Saçma değil mi sence de ?
  • GOTY geliyor siz hala grafik diyorsunuz. madem grafikle kafayı yediniz gidin bf3 oynayın. bu kadar basit.
  • quote:

Bu oyunun tek takıldığım yanı grafik motoru bildiğimiz gerçekcilik üzerine kurulan grafik motorlarından değil daha çok animasyona kaçmıslar fakat genede oynanış olarak çok güzel duruyor

yine klasik söny yorumu. adam BSC'de bir fenomen olma yolunda koşar adımlarla ilerliyor.
  • söny bırak mesaj kasmayı !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByACIMASIZZ

quote:

Gerçekçilik içermeyen bir oyundan gerçekçi grafikler bekliyorsun.Saçma değil mi sence de ?

quote:

Orijinalden alıntı: ismail vilehand

quote:

yine klasik söny yorumu. adam BSC'de bir fenomen olma yolunda koşar adımlarla ilerliyor.

Arkadaşlar bu sizin bana takmanızdır sorun burda attığım mesaj değil gerçekcilik içermeyen bir oyundan gerçekcilik bekliyorsun mesajı daha çok boş bi mesajdır gereksiz olduğunu düşündüğüniz mesajı sikayet edin crysis darksiders gw halo serisi bu oyunlar galiba sizin gözünüzde çok gerçekci grafik motoru düşük ve animasyonel kalmış bu basit bişeydir attığım en azından konunun yarısını okuyup veya hiç bişeyi okumayıp boş boş mesaj atanlardan değilim

• @söny son derece haklısın diğer arkadaşların dediğine göre Crysis,Bioshock,Assassin's Creed vb oyunlar Limbo oyunundaki gibi anımasyon tarzında yapılsın ne de olsa Gerçek değiller değil mi ? (Adamlar boşuna mı uğraşıyorlar o kadar gerçekçi motor yapmak için ?)Senin demek istediğini ben anladım zaten dikkatimi direk o çekti 1. ve 2. oyundaki o gerçekçilik yok grafiklerde ama kötü anlamda değil,3. oyunun tarzı bu.
  • quote:

söny bahsettiğin çizim cell-shaded türüdür..bioshock un ilk oyunu cell shaded tekniğine daha yakındı..ama 2. oyunda renk paleti olarak bundan uzaklaşmışlardı..aslında hiçbir şekilde bioshock a tam anlamıyla cellshaded diyemeyiz ortalarda bir yerde gezinir kendine özgü bir yapısı vardır..

farketmez eskiden big daddy kesiyordum şimdide handyman ı keserim sorun değill

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 14 Mart 2012; 19:01:27 >
  • bnce çok kaliteli bir oyun geliyor kim ne derse desin ilk gördüğüm andan beri sevdim oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByACIMASIZZ

Bu oyun kaçmaz.

kaçmıyor zaten zıhı zıhıhı zıhıhıhı hı neyse ben gideyim şimdi kafama birsey atarlar hı hıhı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.