Şimdi Ara

Avea SMS-ARAMA Engelleme nasıl oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
3
Favori
108.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her telefonun menüsünde arama engelleme mevcut. ama bunun yanı sıra sms engellemede var.
    Örneğin Turkcellde;

*35*0000*16# ile engelliyoruz ve
    #35*0000*16# ile engellemeyi iptal ediyoruz. Buradaki 0000 turkcellin şifresi. Aveanın farklı olabilir.

Bu kombinasyon aveada varmı?
    sadece bir kişiden gelen smsleri sormuyorum, Komple gelen smsleri nasıl engelliyoruz.
    İyi forumlar...

• yukarıda yazdığınız sms için sanırım, arama kısıtlama ayarlardan (aramalar için) yapılabiliyor. Peki bu numara bazında olabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

Her telefonun menüsünde arama engelleme mevcut. ama bunun yanı sıra sms engellemede var.
    Örneğin Turkcellde;

#35*0000*16# ile engellemeyi iptal ediyoruz. Buradaki 0000 turkcellin şifresi. Aveanın farklı olabilir.

sadece bir kişiden gelen smsleri sormuyorum, Komple gelen smsleri nasıl engelliyoruz.
    İyi forumlar...

aynısını avea'da uygula olur engelleme şifresi avea da da 0000 dır

*35*şifre# ilede tüm gelen aramaları engellersin

çok tesekkür ederim..

• *253#
  • konuyu hortlatmış olucam ama yeni başlık açmak istemedim.0000 vede telefonun kendi kodu işe yaramıyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakin

konuyu hortlatmış olucam ama yeni başlık açmak istemedim.0000 vede telefonun kendi kodu işe yaramıyor malesef.

Turkcell ve Aveada 0000 oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Her telefonun menüsünde arama engelleme mevcut. ama bunun yanı sıra sms engellemede var.
    Örneğin Turkcellde;

İyi forumlar...

peki bir kişiyi nasıl engelleriz, hem arama hem de sms gelmesini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Örneğin Turkcellde;

İyi forumlar...

peki bir kişiyi nasıl engelleriz, hem arama hem de sms gelmesini?

operatörlerde o özellik bildiğim kadarıyla yok.
    akıllı telefon kullanıyorsan sms ve numara engelleme yapan uygulamalar var..

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Turkcell'de bu servis var.

http://www.turkcell.com.tr/servisler/smsengelleme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatıyorum ancak AVEA'da mesaj engelleme nasıl oluyor arkadaşlar? Annem bir reklam firmasından gelen smslerden illallah dedi. Telefon yeni olsa hallolurdu da, Nokia 6303i Classic olduğu için çözüm üretmeye çalışıyorum
  • Bana da Şekerbank rahat 7-8 senedir sms atıp duruyordu. Numaramı nereden buldular bilmiyorum.

En sonunda numarayı kapattım.
  • Samsung galaxys ace 5minide arama engelleme yokki nerde var yok bende mutaf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gulnazguler G kullanıcısına yanıt
    Öncelikle konuyu hortlattığınız için tebrik ederim
    Sorunuza gelecek olursak verilen kodlar telefondan ve hattan bağımsız, her telefonda çalışan kodlardır. Fakat belli bir numarayı engelleme yapılamaz, ya tüm aramalar/mesajlar engellenir ya da hiçbiri engellenmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.