- x
Yetenek Sizsiniz deki Max'in Cinsi ?
20 Cevap25298 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

77 Mesaj
13 Mart 2012; 21:46:21 

Arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Türkiye'deki Max'in cinsi nedir çok güzel almak istiyorum

baLpa

Musicians Are Life

284 Mesaj
13 Mart 2012; 22:04:35 

quote:

Orijinalden alıntı: balpa95

Arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Türkiye'deki Max'in cinsi nedir çok güzel almak istiyorum

Golden galiba

233 Mesaj
13 Mart 2012; 22:47:52 

Border collie

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

64 Mesaj
13 Mart 2012; 23:43:25 

quote:

Orijinalden alıntı: balpa95

avusturalya çoban kopegi. Safkan.

Bu da o tur'un fotografı:
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet efendi -- 13 Mart 2012; 23:47:19 >

1508 Mesaj
14 Mart 2012; 1:54:28 

quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden10

Border collie

Bilmeyenlerin kafadan ırk sallamasınada şaşıyorum.Bilmiyorsan geç işte niye milleti yanlış yönlendiriyorsun ki.
Bu arkadaşımızın dediği doğrudur border collie cinsi max.

77 Mesaj
14 Mart 2012; 7:02:33 

Cok tesekkurler

baLpa

Musicians Are Life

7975 Mesaj
14 Mart 2012; 11:03:31 

Bu cinsin en çok sesli komut öğrenebilen tür olduğunu duymuştum ve tam bir görev yapma hastası.

"I can see your soul at the edges of your eyes. It's corrosive, like acid. You got a demon, little man, and I don't like your face. It makes me want to do things to it. I see you again, I'm putting you down. There's a shadow on you, son."

7975 Mesaj
14 Mart 2012; 11:45:35 

Youtube da çok eğlenceli video lar var

"I can see your soul at the edges of your eyes. It's corrosive, like acid. You got a demon, little man, and I don't like your face. It makes me want to do things to it. I see you again, I'm putting you down. There's a shadow on you, son."

850 Mesaj
14 Mart 2012; 13:39:46 

quote:

Orijinalden alıntı: baskentkral

Golden galiba

Yok artık! Atılır da bu kadar atılmaz.

Galatasaray SK - Since 1905

53 Mesaj
14 Mart 2012; 17:16:14 

border colie de bence diğer köpek birinci olmalıydı hayvan aklıyla işlem yapıyor max sadece sahibinin dediklerini

25 Mesaj
15 Mart 2012; 12:49:38 

Border Colie Golden'dan daha zeki bir köpektir.
Yanlış bilmiyorsam literatürde dünyanın en zeki köpek türü.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Mart 2012; 15:41:25 

Irka göre zeka belirlemek çok yanlış. Sokak köpeğide var bir sürü aynı şeyleri yapan, eğitilen. Hem doğal seçilim sonucu, sokak köpeklerinin en zeki ırk olması lazım o zaman? Irka göre değilde, köpeğe göre değişiyor zekalar. Aynı insanda olduğu gibi.

850 Mesaj
28 Mart 2012; 17:54:05 

quote:

Orijinalden alıntı: PAXMAHNHOB

Irka göre zeka belirlemek çok yanlış. Sokak köpeğide var bir sürü aynı şeyleri yapan, eğitilen. Hem doğal seçilim sonucu, sokak köpeklerinin en zeki ırk olması lazım o zaman? Irka göre değilde, köpeğe göre değişiyor zekalar. Aynı insanda olduğu gibi.

Kesinlikle haklısınız. Hepimiz insanız ama Einstein ile bir miyiz?

Galatasaray SK - Since 1905

3530 Mesaj
28 Mart 2012; 18:15:47 

quote:

Orijinalden alıntı: PAXMAHNHOB

dediğiniz tam doğru değil.border collıe zeka sıralamasında dünyadaki en zeki köpektir.bu alınan komutların çokluğuyla ilgilidir.bir sokak köpeğinide belli düzeye kadar eğitebilirsiniz fakat hiçbir zaman hiçkimse iyi eğitim almış bir border collie nin yaptırdığını yaptırtamaz.keza bu zeka seviyesi çok daha alt olan köpekler içinde geçerlidir.ırka göre zeka belirlenir ve bu bilimseldir.ama sen en zeki köpeğe eğitim vermezsen eğitimsiz bir köpekten farkı kalmaz

63 Mesaj
31 Mart 2012; 18:19:51 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

dediğiniz tam doğru değil.border collıe zeka sıralamasında dünyadaki en zeki köpektir.bu alınan komutların çokluğuyla ilgilidir.bir sokak köpeğinide belli düzeye kadar eğitebilirsiniz fakat hiçbir zaman hiçkimse iyi eğitim almış bir border collie nin yaptırdığını yaptırtamaz.keza bu zeka seviyesi çok daha alt olan köpekler içinde geçerlidir.ırka göre zeka belirlenir ve bu bilimseldir.ama sen en zeki köpeğe eğitim vermezsen eğitimsiz bir köpekten farkı kalmaz

ahmetkurtulus arkadaşın dediğine katılıyorum.

Denemediğin sürece ne kadar ileri gidebileceğini asla bilemezsin.

198 Mesaj
3 Nisan 2012; 14:06:51 

BİLGİM YOK AMA KÖPEK GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİŞEY

0 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:51:29 

ilk olarak sallamayın cinsini avustralya çoban köpeğinin kuyruğu yoktur çünkü beslediğimden biliyorum golden da ne alakaysa 2. olarak cinsi border collie ama alma derim enerjileri çok fazladır evde hiç durmazlar eğer egzersizini hiç aksatmadan yaparsan beslemeni önerebilirim ama bahçeli eve ihtiyaçı var

535 Mesaj
7 Ocak 2013; 21:47:24 

Golden ha Şaka maka cidden çok güzel bi hayvan

256 Mesaj
8 Ocak 2013; 2:12:30 

Bazen insanların eğitim ile maymun edip rant sağlama arasındaki çizgiyi karıştırdığını düşünüyorum.

63 Mesaj
8 Ocak 2013; 17:09:59 

quote:

Orijinalden alıntı: CyberSurfer

Bazen insanların eğitim ile maymun edip rant sağlama arasındaki çizgiyi karıştırdığını düşünüyorum.

Çok haklısın hocam köpeğin kendi bi davranışı kalmıyor.

12 Mesaj
11 Ocak 2013; 0:50:36 

Cinsi Collie Border'dır. Bu cins görev hastasıdır. Eskiden koyunları sürmede işe yarardı. Günümüzde de bunun turnuvaları yapılıyor. dediğim gibi bu köpek görev hastasıdır. Bu köpeğe komut verilmedi zaman kendini işe yaramaz hisseder. Ve bunalıma girer. Bu köpeklerin doğuştan komutları algılama yeteneği vardır. Sesli komutları Yerine getirmede en iyi köpeklerden biridir. Ve eğitimi çok kolaydır. Mex o kadar yetenekli değil. Genlerinde var. Ve sahibi Ali yeşilırmak Pet World Kennel Club'da eğitmendir. Algılamı kapasitesi bu kadar yüksek bir köpeğe bir eğitmenin bunları öğretmesi çocuk oyuncağı

Travian üyesi olmak istiyorsanız :) http://www.travian.com.tr/?uc=trx_94192
En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Golden galiba baskentkral - 13 Mart 2012; 22:04:35 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Evcil Hayvanlar » Köpekler » Yetenek Sizsiniz deki Max'in Cinsi ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375