- x
Playstation kafede neden pes oynanır ?
162 Cevap3026 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 [3]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

954 Mesaj
14 Mart 2012; 16:56:27 

fifada orta sahada pas yapmadan çıkamazsın bir kişiyle bütün yarı sahayı geçemezsin bir süre sonra yoruluyor ve koşu hızı düşüyor bizim burda bi tane fifa var ve sadece biz oynuyoruz diğer müşterilerden ''bu nasıl oyun?,böyle oyunmu olur?çok kötü oyun'' tarzı yorumlar geliyor bende hemen neymara pas atıp iki hareket yapıp rabona orta açıyorum oo süper oyun diyolar

Once,there was only dark.If you ask me,the light is winning

2776 Mesaj
14 Mart 2012; 16:58:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

Fifa en iyi futbol oyunudur kim ne derse desin. Satış rakamlarıda ortada zaten en çok satılan futbol oyunu Fifa'dır.

satış rakamlarına bakarsan mario, sims, ve wiideki saçma sapan oyunlar her zaman en tepede.

Pes oynanır çünkü fifa gerçekcilikten uzak arcade bir oyundur bilgisarın seni yönlendirdiği.. şutu çekmeden topun nereye gideceği belli olan bir oyundur. Üniversiteliler pes orta okullular fifa oynar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 14 Mart 2012; 16:59:24 >

"BenÇokAyrılıklarYaşadımOYüzdenBitişikYazdımHerşeyi"

948 Mesaj
14 Mart 2012; 17:04:42 

quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

satış rakamlarına bakarsan mario, sims, ve wiideki saçma sapan oyunlar her zaman en tepede.

Pes oynanır çünkü fifa gerçekcilikten uzak arcade bir oyundur bilgisarın seni yönlendirdiği.. şutu çekmeden topun nereye gideceği belli olan bir oyundur. Üniversiteliler pes orta okullular fifa oynar.

bence sims serisi hiçbirzaman saçma olmadı ve tepede olmayıda hakediyor sims 2ilk çıktığında yatana kadar hep oynardım sonra Nightlife EP'si ile birlikte satılmaya başlayınca birdaha fiyatları arttı ve oyuncu kaybetti.

He birde herkez ya pese gidelim der kada ps ye gidelim der arkadaşlara ben xbox oynuyorum deyincede one lan diyolar hatta bir keresinde arkadaşımı xbox kafeye götürdüm kinectin klasik oyunlarından olan kinect sports,kinect adventures ve dance central oynadık çocuk mağaradan çıkmış gibi oldu

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
14 gün cezanın,
7 gün 3 sa. 1 dk. kadarı kaldı.
14 Mart 2012; 17:08:04 

Pes konsolda akar,Fifa pc'de tek başına veya online konsolda oynuyabilirsin ama arkadaş ortamında pes akar.

2110 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Better Call Saul
14 Mart 2012; 17:10:39 

Bizde hep pes oynardık geçen crysis 2 açtım millet uzaylı görmüş gibi bakıyordu

729 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
aecgfb
14 Mart 2012; 17:14:36 

çünkü insanların çoğu barzo playsatation'ın kısaltmasını pes zannedenler, ps kafe'yi pes kafe diye okuyanlar hatta ve hatta o alette pes dışında oyun olmadığını sananlar bile var

ve tabii ki bir de birçok kişi fifa gibi gerçekçi bir oyunu OYNAYAMIYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aecgfb -- 14 Mart 2012; 17:17:11 >

MC Doğa Yaralı Şişman
Rüya içinde rüya sanki Inception
psn: aecgfb|Borderlands oynanır.

5274 Mesaj
14 Mart 2012; 17:20:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Merseyside

Ben gerçek hayatta sadece hızla iş yapan futbolcu görmedim, sen gördüysen helal olsun.

2004-∞

4912 Mesaj
14 Mart 2012; 17:22:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Tahmazoğlu

FIFA'yı herkes beceremiyor da ondan, hatta ps 3'ün adını PES olarak bilenler bile var

aynen öyle 2-3 tane pes oynayan arkadaşlarım var nedenler belli
Çalım zor atılıyor.
Koşmuyor.
Topa güzel vurulmuyor.
kısacası beceremiyorlar işin kolayına kaçıyolar alışmış millet Cr7 ile sol şeridi kapatmaya

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Mart 2012; 17:34:37 

Wii ye saçma diyen adamların oyun görüşünü tartışıyorsunuz beyler deveye hendek atlatmayı tercih ediyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _LegendmJ_ -- 14 Mart 2012; 17:35:24 >

744 Mesaj
14 Mart 2012; 17:41:46 

fifa 2010dan beri pesten daha iyi ama aynı zamanda daha komplike ve alışması zaman alıyor biraz o yüzden herkes oynamaz ben şahsen fifa 12 oynuyorum oynayan bi kaç kişi var anca onlarla da arada denk gelirse gamepad pc felan

ps3 de aslında co-op modunda oynanabilecek çok güzel oyunlar var aslında biz bi deneyelim demiştik pesi bi daha açtığımızı hatırlamıyorum :D :D

2673 Mesaj
14 Mart 2012; 17:47:33 

quote:

Dostum konami bile fifa'nın daha iyi olduğunu kabullenmiş durumda sen daha ne konuşuyosun ?

744 Mesaj
14 Mart 2012; 17:47:35 

fifa 2010dan beri pesten daha iyi ama aynı zamanda daha komplike ve alışması zaman alıyor biraz o yüzden herkes oynamaz ben şahsen fifa 12 oynuyorum oynayan bi kaç kişi var anca onlarla da arada denk gelirse gamepad pc felan

ps3 de aslında co-op modunda oynanabilecek çok güzel oyunlar var aslında biz bi deneyelim demiştik pesi bi daha açtığımızı hatırlamıyorum :D :D

941 Mesaj
14 Mart 2012; 17:49:55 

şimdi ps3 te o kadar oyun var ama bi gow3 ü gidip 1 saat oynayıp zevk alamazsın
adamlarda
ya yarış yada spor oyunu oynuyor
oynamak ve izlemek acısından futbol oyunları zevk verıyor
ps2 cafeler zamanında baslayan winnig eleven sayesinde millet pes e alıstı fifa garip geliyor ondan boyle

Satılık Elmas 4 Hesap için Dükkanıma Bakabilirsiniz

1080 Mesaj
14 Mart 2012; 17:52:35 

Beytepe City Cafede de hep PES oynuyorlar. Ben arkadaşla gittim FIFA oynayacaz dedik ve oynadık. Arkamızda tuhaf bir topluluk oluştu

Ayrıca ciddi ciddi neden sadece futbol oyunları oynanır ki

Eğitim Birliği - KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU
Esas Birliği - Karahayıt Jan. Kar. Kom. /Pamukkale /DENİZLİ
CS:GO Haritalarım
████████ŞAMPİYON████████ SARI KIRMIZI ████████CİM BOM████████

2498 Mesaj
14 Mart 2012; 17:55:01 

ps3e pes3 diyen bile gördüm

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

98 Mesaj
14 Mart 2012; 17:55:31 

quote:

Bu dediğin 2009'a kadar geçerliydi
artık durum değişti,bende Üniversiteliyim mesela,Fifa şu an açık ara en iyi futbol oyunu,nerede o Pes 5 ? Pes artık bitti,aynı plase goller,böcek gibi adamlar.. iğrenç

Uzaklaştırılmış
14 Mart 2012; 17:56:11 

pc cafe de kantır neyse ps cafedede pes odur bilim adamları olarak inceleme başlatacağız

ha bu arada ps de başka oyun oynadımı başıma üşüşüyorlar

2275 Mesaj
14 Mart 2012; 17:56:25 

Psde pes daha ıyı oldugu ıcın olabılır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

924 Mesaj
14 Mart 2012; 17:56:30 

Fifa>pes pes ne lan oyle gercekcilik falan 0

Final Fantasy Forever
Final Fantasy Fun Club

OLD NAME dantedmc

3726 Mesaj
14 Mart 2012; 17:58:51 

Ben ps3 de futbol oynayanları anlamıyorum.

Psn : Myhtic
No problem.Everything's fine

1855 Mesaj
14 Mart 2012; 17:59:00 

quote:

Orijinalden alıntı: _LegendmJ_

Wii ye saçma diyen adamların oyun görüşünü tartışıyorsunuz beyler deveye hendek atlatmayı tercih ediyorum ben.

Wii'yi çok seviyorum.Neden çok seviyorum.O müthiş korku oyunları için...
bkz:Ju-On The Grudge
Ben pek futbol oyunları sevmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaerk -- 14 Mart 2012; 18:00:40 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1003 Mesaj
14 Mart 2012; 18:01:06 

Milletin zevklerinden size ne ? Neyi eleştiriyorsunuz ? Onlar ondan zevk alıyorlar. Şu millete cahil gözüyle bakmaktan vazgeçin yaşadığınız ülkenin farkına varın. Sanki Amerika'da yaşıyolar da burdakilere laf atıyolar. Allah'ım ya.

Evet Fifa daha iyi ama eleştiremezsiniz onların zevkini.

Müzik evrenseldir.
Nightwish

5572 Mesaj
14 Mart 2012; 18:01:54 

quote:

Bunu yapmak istemezdim ama yapıyorum maalesef:

2014-2015
(1) Fernando Muslera (3) Felipe Melo (4) Hamit Altıntop (5) Gökhan Zan (6) Blerim Djemaili (7) Aydın Yılmaz (8) Selçuk İnan (9) Umut Bulut (10) Wesley Sneijder (11) Armindo Bruma (13) Alex Telles (17) Burak Yılmaz (18) Sinan Gümüş (19) Goran Pandev (20) Furkan Özçal (21) Aurelien Chedjou (22) Hakan Balta (23) Yasin Öztekin (26) Semih Kaya (28) Koray Günter (29) Olcan Adın (35) Yekta Kurtuluş (38) Sinan Bolat (40) Emre Can Coşkun (43) Birhan Vatansever (52) Emre Çolak (67) Eray İşçan (68) Alperen Uysal (77) Tarık Çamdal (88) Veysel Sarı (90) Umut Gündoğan

607 Mesaj
14 Mart 2012; 18:06:45 

pcde fifa, psde pes

<Bu ileti DH Gold Premium Kullanılarak Atılmıştır>
Satın almak için tıklayın!

368 Mesaj
14 Mart 2012; 18:06:56 

bende red dead redemption oynuyorum gittiğimde herkes bana bakıyor, bide bana laf atıyolar ne biçim oyun bu lae diye

924 Mesaj
14 Mart 2012; 18:08:15 

Bi kere Gebze'de kafeye gittim. Fifa12 oynuycam dedim. Eleman cd getirdi taktı. Oyun açıldı baktım ki PES 2012. Ben FIFA12 oynuycam arkadaşım dedim. Abi aynı şey zaten dedi. Patronuna sordu o da aynı şey dedi. Yıl olmuş 2012 ve hala tüm kafelerde PES 2012 oynanıyor. İnanılır gibi değil. 2010 dan sonra hala PES'ten zevk alan insanlar var ya çok garip. 2010 dan önce PES mi FIFA mi diye tartışmalar olması normal ama hala PES i futbol oyunu diye FIFA'yla kıyaslayanlara acıyorum valla. PES oyun değildir simülasyondur gibi saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen. PES artık oyun değildir çöptür benim için.

Not: Kafelerde sadece futbol oyunu oynanması da bir ayrı gariplik aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubelyagyu -- 14 Mart 2012; 18:09:22 >

2737 Mesaj
14 Mart 2012; 18:09:01 

Fifa oynayan adam zaten sıkı oyuncudur, bu yüzden genelde evinde konsolu vardır.
Cafeye filan gitmez.

Gran Turismo 6

2422 Mesaj
14 Mart 2012; 18:12:22 

Smackdown vs RAW da zevkli oyun.

128 Mesaj
14 Mart 2012; 18:19:50 

quote:

Orijinalden alıntı: jubelyagyu

Bi kere Gebze'de kafeye gittim. Fifa12 oynuycam dedim. Eleman cd getirdi taktı. Oyun açıldı baktım ki PES 2012. Ben FIFA12 oynuycam arkadaşım dedim. Abi aynı şey zaten dedi. Patronuna sordu o da aynı şey dedi. Yıl olmuş 2012 ve hala tüm kafelerde PES 2012 oynanıyor. İnanılır gibi değil. 2010 dan sonra hala PES'ten zevk alan insanlar var ya çok garip. 2010 dan önce PES mi FIFA mi diye tartışmalar olması normal ama hala PES i futbol oyunu diye FIFA'yla kıyaslayanlara acıyorum valla. PES oyun değildir simülasyondur gibi saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen. PES artık oyun değildir çöptür benim için.

Not: Kafelerde sadece futbol oyunu oynanması da bir ayrı gariplik aslında.

aynen pes 2008 de fifadan iyiydi fakat ondan sonra pes sürekli geriledi fifa ise inanılmaz bir şekilde kabuklarından doğdu.pes 5,6 efsane oyunlardır gerçekten ozamanlar fifa bir hiçti ama 2008den sonra işler çok değişti.pes 2010 okadar fiyaskoydu ki pes 5,6 ondan çok daha gerçekçi daha iyi fizik motoruna sahip.vee ben bundan sonra fifanın bu egemenliği bırakacağını düşünmüyorum.zaten pesin daha çok sattıtığı bi kaç ülkeden biri türkiye.bu türk insanın bu işlerden anladığından değil önyargı ve yapamayınca bırakma.pes gerçekten çok saçma al cr7 yi bi sağa bi sola yürü babam yürü.hele bide cafelerde oyun hızını +2 yapmıyorlar mı.10 dklık maçta 8-9 gololunca millet kendini pro gamer sanıyor :D :Dyıl olmuş 2012 oyunda hala açık var yahu.hatta söyliyim messiyle sağdan çalım ata ata git sonra ceza sahası yayına doğru yatay gel yani kaleye parelel kale hizasına varmadan 3 metre önce şutunu at yüzde yüz gol.isterseniz video bile çekerim.ben her iki oynamış biri olarak böyle düşünüyorum ve fifada online altyapı ve modlarda cabası

6525 Mesaj
14 Mart 2012; 18:28:33 

Kafeye gidip tonla para vermek yerine ps3 almayanlara şaşıyorum ayrıca. Ps3 iyice ucuzladı zaten. Hergün ps3'e gidenler var. Ben evimde 5000 liralık ps3 oynamışımdır kesin.

***AŞAĞIDAKİ İLANLAR İÇİN PROFİLİMDEN "Dükkanını Görüntüle" TUŞUNA BASABİLİRSİNİZ. İMZA KURALLAR DAHİLİNDE OLSUN DİYE BU KADAR UĞRAŞ***
1) HER BÜTÇEYE GİYİM - PIERRE CARDIN, TOMMY HILFIGER, GAP, HOLLISTER, AM. EAGLE, MAVİ, MUDO, JACK&JONES, RODI, COLIN'S, LCW, COLLEZIONE...
2) DEKANT PARFÜMLER VE NİŞ SAMPLE'LAR
3) YGS-LYS KİTAPLARI

1536 Mesaj
14 Mart 2012; 18:33:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Fifa oynayan adam zaten sıkı oyuncudur, bu yüzden genelde evinde konsolu vardır.
Cafeye filan gitmez.

oovv super bir bakis acisi +100000

Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür,güzel düşünen hayatından lezzet alır.

Ip Man (Yip MAN) Fan Club (VİP ÜYE)

345 Mesaj
14 Mart 2012; 18:53:17 

quote:

Orijinalden alıntı: theformul

ahahaha abi bombayı kurmak istemiyorum da FİFA oyundur PES hayattır mı ne demiş biri ulan ben hayatımda bu kadar saçma oyun görmedim ronaldoyla defanstan gidip gol atıyorsun yıl olmuş 2012 !! FİFA çoğu ülkede birinciliği ele aldı KONAMİ bunun farkında ne yapsam diye düşünüyor bizim ülkede playstation dendimi akla pes geliyor fifa istiyorum adam 1 cd almış koca dükkana şuan dolu kardeş diyor yuh yani "abi fifa iyi değil ya" diyenlerin %90'ı hayatında hiç fifa oynamamış olanlardır %10'u da ilk maçını yaptıktan sonra pesteki hıza göre yavaş olduğunu görünce (ki bu gerçekçiliktir oyun yavaş değil) direk maçı bile bitirmeden tekrrar pese dönenlerdir

Arkadaşa katılıyorum ulan ben topa yüzde seksen sahib oluyorum arkadaş bi alıyor topu bnm kaleye kadar uçuyor asıl oyun diye buna derim tek gerçek fifa dünya fifa da ultimate team kurar bizimkiler pes te pes...

'Şereftir Seni Sevmek'

77 Mesaj
14 Mart 2012; 18:59:03 

quote:

Orijinalden alıntı: theformul

ahahaha abi bombayı kurmak istemiyorum da FİFA oyundur PES hayattır mı ne demiş biri ulan ben hayatımda bu kadar saçma oyun görmedim ronaldoyla defanstan gidip gol atıyorsun yıl olmuş 2012 !! FİFA çoğu ülkede birinciliği ele aldı KONAMİ bunun farkında ne yapsam diye düşünüyor bizim ülkede playstation dendimi akla pes geliyor fifa istiyorum adam 1 cd almış koca dükkana şuan dolu kardeş diyor yuh yani "abi fifa iyi değil ya" diyenlerin %90'ı hayatında hiç fifa oynamamış olanlardır %10'u da ilk maçını yaptıktan sonra pesteki hıza göre yavaş olduğunu görünce (ki bu gerçekçiliktir oyun yavaş değil) direk maçı bile bitirmeden tekrrar pese dönenlerdir

2008 yılından beri çıkar çıkmaz indiririm ikisini de.İkisini de denerim.Pes gibisini görmedim

1222 Mesaj
14 Mart 2012; 20:08:00 

Herkes Pes oynadığı için bende Pes oynamak zorunda kalıyorum ama Fifa Pesten kat kat üstün her yönden.

Sony Xperia L
Philips 40PFL4418K
Sony 40EX650
Lenovo Z500

The Walking Dead | Game of Thrones | Person of Interest | Hannibal | Falling Skies | Shameless

1845 Mesaj
14 Mart 2012; 21:11:14 

quote:

Bu yorumundan sonra hadi bana üniversiteli olduğuna inandır şimdi?
FIFA 12, Pes'e göre kat kat daha zor bir oyundur. Öyle Messi'yi alıp defanstan gelip 7-8 adam geçerek gol atamazsın.Tactical defending ise daha ayrı bir olaydır hiçbir PES'cinin becerebileceğini sanmıyorum. Ayrıca FIFA'ya arcade diyen bir zihniyetin PES'e flash game demesi lazımdır ki FIFA 12 yeni oyun motoruyla en gerçekçi spor simulasyonudur. (2K12 ile kapışırlar bu konuda.) Son cümlelerinde zaten kavram kargaşası yaşamıssın şutu çekmeden nereye gideceği belli olan tek oyun PES'tir. Öyle Ronaldo'yla 300 km hızla vurabileceğin tek oyunda PES'tir. Evet, oyundan anlamayan bi gram bilgisi olmayan üniversiteliler pes oynar,geriye kalan üniversiteliler ise sadece size güler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMEA -- 14 Mart 2012; 21:12:50 >

Uzaklaştırılmış
14 Mart 2012; 21:59:52 

Pescilere teşekkürler akşam akşam beni iyi güldürdünüz hayal dünyasında yaşamaya devam edin

902 Mesaj
14 Mart 2012; 22:46:23 

Pes diyenlere saygım sonsuz zevkler ve renkler tartışılmaz ama şunu unutmayın ki konami bile bu cümleyi kurdu "evet fifa daha gerçekçi ama biz gerçekçilik-eğlence sınırını korumaya çalıştık" gibilerinden bir şeydi çok iyi hatırlıyorum okumuştum yani eğlenceden kasıtları bir maçta olan 100lerce pozisyonsa,oyunun gerçekçiliğin g'sini bırakmayan hızıysa böyle eğlence bence eğlence değil işkencedir

171 Mesaj
15 Mart 2012; 9:08:09 

Fifayı herkes oynayamaz. Ama Pesi herkes oynar çünkü Fifaya göre basittir pes. Defanstan alır götürür gol atarsın ama Fifada 3. adamda topu kaptırırsın.

428 Mesaj
15 Mart 2012; 9:24:06 

yıl olmuş 2012 hala pes oynayanlar var

bomb has been planted

Cause my friend said he'd take you home
He sits in a corner all alone
He lives under a waterfall
No body can see him
No body can ever hear him call

162 Mesaj
15 Mart 2012; 9:53:19 

Beyle yanlis anlamayin ama kimse kimsenin zevkine karismasin.Konuya gelecek olursak pes oynanmasinin sebebini gecmisten gelen ragbet ve basitliktir.Bende ps kafede pes oynuyorum cunku basit ve oynanabilirlik ideal.

Not:Fıfayida severim bomba kurmadim

GaLaTaSaRaY 1905 tarih yazar
Şereftir Seni Sevmek Senle Ağlayıp Gülmek

399 Mesaj
15 Mart 2012; 10:23:50 

pes artık bi kültür oldu fifa ondan iyi olsa bile gelenekçi insanlarız biz Türkler pes alışkanlığımız kolay kolay bitmiycek gibi

2960 Mesaj
15 Mart 2012; 11:01:03 

PES'den başka birşey oynayınca etraftakiler öküz gibi ekrana düşüyor da ondan

Kız arkadaşla gidelecekse vip odalar tercih edilmeli

389 Mesaj
19 Mart 2012; 23:15:04 

quote:

Orijinalden alıntı: The Hobbit

yıl olmuş 2012 hala pes oynayanlar var

bomb has been planted

........
Sayfa:   <<     1 [3]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Playstation kafede neden pes oynanır ?
Sayfa: <<     1 [3]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.531