Şimdi Ara

2012 FİAT LİNE MI YENİ CHEVROLET AVEO SEDANMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
14.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 FİAT LİNE MI YENİ CHEVROLET AVEO SEDANMI

HANGİ ARACI ALMAK DAHA MANTIKLI

• Galiba Linea'da kasa değiştirecek. Bu yüzden AVEO.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

Galiba Linea'da kasa değiştirecek. Bu yüzden AVEO.
    Aveocular gelir birazdan sizin linea alcanız bile varsa caydırır aveoyu aldırırlar size
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

Galiba Linea'da kasa değiştirecek. Bu yüzden AVEO.
    Aveo hb güzelde sedan tam bir facia , tasarlayan mühendisi bulsam ıslak odunla dövücem
  • quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Aveo hb güzelde sedan tam bir facia , tasarlayan mühendisi bulsam ıslak odunla dövücem

Alıntıları Göster
    Aveo çünkü 8 hava yastığı + corvette direksyonu var , corvette e binmiş hissi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheStarisEnough

Aveo çünkü 8 hava yastığı + corvette direksyonu var , corvette e binmiş hissi veriyor.

Yok daha neler :) ben kendi şahsıma Linea diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlas06

quote:

Orijinalden alıntı: TheStarisEnough

Yok daha neler :) ben kendi şahsıma Linea diyorum.

Alıntıları Göster
    Bence ikisini de alma Yeni Grande Punto'dan al.
  • Aveo kullanicisi olarak neden aldigimi yazim
    Ozellikleri soyle
    Hiz kontrol
    İsitmali yan aynalar
    Yokus kalkis sistemi
    Esp
    Anti patinaj
    Abs
    8 hava yastigi
    Otomatik farlar
    Yagmur sensoru
    Bu donanimlarin oldugu bir araci 35 bin tl ye baska hangi firma verior? Tabi bu fiyat benim aldigim simdi biraz daha artmis olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: watcherb

Aveo kullanicisi olarak neden aldigimi yazim
    Ozellikleri soyle
    Hiz kontrol
    İsitmali yan aynalar
    Yokus kalkis sistemi
    Esp
    Anti patinaj
    Abs
    8 hava yastigi
    Otomatik farlar
    Yagmur sensoru
    Bu donanimlarin oldugu bir araci 35 bin tl ye baska hangi firma verior? Tabi bu fiyat benim aldigim simdi biraz daha artmis olabilir
    linea

yeni punto veya punto evo da bakabilirsin.
    (linea c sınıfı, aveo b sınıfı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan032 -- 14 Mart 2012; 19:07:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

linea

Alıntıları Göster
    LİNEA TABİKİ AVEO SEDANLA KIYASLAMAYI BIRAK YAN YANA PARK BİLE EDEMEZSİNİZ
  • quote:

linea

Alıntıları Göster
    bence ikisinide git incele, bütün koltuklarına otur, sür, zorla, herşeyini test et ondan sonra fiyatlarını ve donanımlarını karşılaştır kararını ver.Ben linea düşünüyordum gittim gördüm,vazgeçtim.
  • quote:

linea

Alıntıları Göster
    Linea çok güzel bir araç, kiraladım kullandım... 1.4 fire motor vardı üzerinde, çok kaçıp az yakıyordu...

Aynı motorlu Albea da kiraladım o da çok az yakıyordu şaşırmıştım. 1.4 77HP nasıl bu kadar iyi olur diye. BEnde çünkü 1.4 100Hp Aveo vardı hiç gitmiyordu, sütçü beygiriydi resmen. Sonra anladım ki Trigeri fabrika çıkışı hasarlıymış, servise kaç kere gösterdim anlamadı, parçalanmak üzereyken ben gördüm de anladım.

Adamlara kayış sesi fıyykkk geliyor diyorum, yapar bişi yok diyor, var mı böyle birşey??

Aveo gördüm mü kaçıyorum o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Linea çok güzel bir araç, kiraladım kullandım... 1.4 fire motor vardı üzerinde, çok kaçıp az yakıyordu...

Aynı motorlu Albea da kiraladım o da çok az yakıyordu şaşırmıştım. 1.4 77HP nasıl bu kadar iyi olur diye. BEnde çünkü 1.4 100Hp Aveo vardı hiç gitmiyordu, sütçü beygiriydi resmen. Sonra anladım ki Trigeri fabrika çıkışı hasarlıymış, servise kaç kere gösterdim anlamadı, parçalanmak üzereyken ben gördüm de anladım.

Adamlara kayış sesi fıyykkk geliyor diyorum, yapar bişi yok diyor, var mı böyle birşey??

Aveo gördüm mü kaçıyorum o yüzden

Alıntıları Göster
    Bana linea çok boş bir araçmış gibi geliyor tabi emotion sa başka eğer emotion değilse kesinlikle aveo sedan olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-Fe

Bana linea çok boş bir araçmış gibi geliyor tabi emotion sa başka eğer emotion değilse kesinlikle aveo sedan olmalı.

Alıntıları Göster
    ben de linea diyeceğimi hiç sanmıyordum ama linea tabi emotion plus olması koşuluyla sanırım 1.6 multijet 105 beygirlik olanı 42.000 lira Emotion plus, bayi indirimi de olursa fena bir fiyata gelmez gibi 1.4 aveo alacak olsan bile benzinle binsen zaten bi dert lpg ile binsen +lpg parası koyacaksın üzerine, 1.6 Dizel 42bin liraya mis gibi, donanım olarak da aveo ile arasında öyle pek de birşey göremedim ben bi tek ısıtmalı aynalar yok sanırım. Dijital klimaya varana kadar dolu bir araç ve mesela Blue&Me var ki araçta sesli komut ve bence çok da güzel çalışıyor. Ben aradaki farkı verirdim yani gayet.
  • Yeni Chevrolet aveo kesinlikle.

İkisini de surmuş birisi olarak söylüyorum linea klasik Fiat tır. Fakat yeni aveo Cok daha oturakli, güvenli ve donanimlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

Yeni Chevrolet aveo kesinlikle.

İkisini de surmuş birisi olarak söylüyorum linea klasik Fiat tır. Fakat yeni aveo Cok daha oturakli, güvenli ve donanimlidir.
    linea servisi ve parçası daha yaygın.2. eli aveodan daha hareketli.dış tasarım olarakta bence birbirine yakın araçlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mightywolf35

linea servisi ve parçası daha yaygın.2. eli aveodan daha hareketli.dış tasarım olarakta bence birbirine yakın araçlar.

Alıntıları Göster
    Linea, arada segment farkı var öncelikle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mightywolf35

Alıntıları Göster
    Burada saçma sapan mukayese yapanları garip karşılıyorum. AVEO sadece HYUNDAİ ACCENT ile mukayese edilir..LİNEA ile değil. İki arabayı yan yana koyup bir bakın..İçinde neler var..? Neler veriyor ? Kaça veriyor ? Önce bu mukayeseyi yapın..NE VERİYORUM ? NE ALIYORUM ?.. Sonrada Linea EMOTİON PLUSH kaça satılıyor ?..AVEO kaça satılıyor ? İçindeki özellikleri neler ? Sonrada yazın...Kasa değiştiriyormuş ..Tabiiki Aveo imiş...Yazanlara bir soru Deyinki kasa değştiriyor....İÇİNİZDE ŞU AN 42.000 LİRAYA 0 KM PASSAT SATIN ALAN OLDUMU ?... Ha bu soruya cevap ?..Şimdi manyakmı bu adam ne yazıyor ? Diyeceksiniz..Haaa geleyim en önemli olaya, biri KOREDE biri BURSA da üretiliyor..Parça servis ona göre hesaba katın..Nokta. Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 13 Mart 2012; 21:44:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Burada saçma sapan mukayese yapanları garip karşılıyorum. AVEO sadece HYUNDAİ ACCENT ile mukayese edilir..LİNEA ile değil. İki arabayı yan yana koyup bir bakın..İçinde neler var..? Neler veriyor ? Kaça veriyor ? Önce bu mukayeseyi yapın..NE VERİYORUM ? NE ALIYORUM ?.. Sonrada Linea EMOTİON PLUSH kaça satılıyor ?..AVEO kaça satılıyor ? İçindeki özellikleri neler ? Sonrada yazın...Kasa değiştiriyormuş ..Tabiiki Aveo imiş...Yazanlara bir soru Deyinki kasa değştiriyor....İÇİNİZDE ŞU AN 42.000 LİRAYA 0 KM PASSAT SATIN ALAN OLDUMU ?... Ha bu soruya cevap ?..Şimdi manyakmı bu adam ne yazıyor ? Diyeceksiniz..Haaa geleyim en önemli olaya, biri KOREDE biri BURSA da üretiliyor..Parça servis ona göre hesaba katın..Nokta. Saygılarımla..

AĞZINA SAĞLIK..................
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Alıntıları Göster
    bence ikisi arasında kesinlikle linea -her ne kadar fiat grubunu beğenmesem de-
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.