Şimdi Ara

[SORU] Zebra Barkod Yazıcı Aynı Anda LPT ve USB Kullanma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Zebra TLP2844 barkod yazıcının hem USB hem de LPT girişi bulunmaktadır. Yan yana 2 ayrı bilgisayara, birisi USB ile diğeri de LPT ilebağlı ve otomasyonumuz üzerinden ayrı ayrı bilgisayarlardan çıktıyı çok rahat alabiliyorum. Fakat ufak bir problemim var aynı anda yoğunluk durumunda barkod basmak gerekebiliyor, cihaz bir bilgisayarın göndermiş olduğu barkodu basarken diğer bilgisayarda barkod çıkartmak yazdırırsa yazıcı kitleniyor, duruyor yazdırmaz oluyor.

Bu sorunu çözebileceğim bir öneriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: donttrip

Merhaba,

Zebra TLP2844 barkod yazıcının hem USB hem de LPT girişi bulunmaktadır. Yan yana 2 ayrı bilgisayara, birisi USB ile diğeri de LPT ilebağlı ve otomasyonumuz üzerinden ayrı ayrı bilgisayarlardan çıktıyı çok rahat alabiliyorum. Fakat ufak bir problemim var aynı anda yoğunluk durumunda barkod basmak gerekebiliyor, cihaz bir bilgisayarın göndermiş olduğu barkodu basarken diğer bilgisayarda barkod çıkartmak yazdırırsa yazıcı kitleniyor, duruyor yazdırmaz oluyor.

Bu sorunu çözebileceğim bir öneriniz var mı?

merhaba bu tlp 2844 makinanın barkod basarken boyutunu büyütmek istiyorum ama büyütemiyoruz nasıl yaparız bir fikri olan varmıdır birde etiketleri aralıklı boşluk bırakarak kesiyor sorun nedir 3 tane etiket basacaksınız diyelim basıp kesmek için düğmeye basınca tekrar boş bir tane vererek devam edip üç tane daha basıyor neden yapar bunu birde yazı boyutunu nasıl büyütebilirim yardımlarınız için teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.