Şimdi Ara

Risen 2: Dark Waters'a Ufak Bir Erteleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Piranha Bytes'in şimdilik yüksek etki yapmasa da, güçlü gelen yapımı Risen 2: Dark Waters'ı bekleyenler için üzücü haber geldi, Risen 2 ertelendi.

Diğer oyunlarda yapılan ertelemelere oranla daha kısa diyebileceğimiz erteleme, Risen 2: Dark Waters'ın çıkışını bir aylık geciktirecek. Daha önce 27 Nisan olarak açıklanan çıkış tarihi bu kez Avrupa için 25 Mayıs, Amerika için de 22 Mayıs olarak belirtildi. 

Erteleme için Piranha Bytes ve Deep Silver herhangi bir neden belirtmedi.

• Piiii olmadı bu.
  • hiç çıkmasada olur.
  • Hiç yorum yazmasan da olur:)
  • İlk oyunu çok güzeldi ya
  • Piyasada dönen bu kadar oyun ve cıkıs tarihlerinin cakısmalarından dolayı ertleneme yapmış olabilirler cok oyun var ve populasyonu daha az oyunlar ertleme kararları alıyor piyasdan cekılıyolar
  • Pirantha gamesi seviyorum gothic 3 lemesi de fena değildi ve ben beğendim.Risen 2yi merakla bekliyoruz.
  • dragon age ve elder scroll oblivion bu oyunun yanında halt yemiş risen 1 den bahsediyorum risen 2 kimbilir nekadar güzel olucak sonunda lanetli denizlere açılıyoruz :) oyunçeviri.com da gökyabgu abi inş risen 2 yi çevirir
  • acaba biz farklı oyunları mı oynadık merak ediyorum... ilk oyun rezaletti!
  • İlk oyun neden rezaletti merak ettim ?
  • Bebe işi değil Gothic ve devam oyunları. Sağlam RPG altyapısı lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.