Şimdi Ara

Patriot, Magma serisi maliyet odaklı SSD sürücülerini sergiledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Bellek üreticisi Patriot yakın zamanda ürün gamına eklemeyi planladığı Magma serisi yeni SSD sürücülerini tanıttı. Hali hazırda SandForce kontrolcülü modeller hazırlayan Patriot, düşük maliyetli SSD sürücü arayışındaki kullanıcılar için Tayvan merkezli Phison firması tarafından geliştirilen NAND Flash kontrolcüsüne yer verilen Magma serisi, 2.5-inç boyutunda olup, SATA-III destekli sürüclerden oluşuyor. 

Patriot'ın henüz performans değerleri hakkında açıklama yapmadığı yeni sürücülerde hata öncesi kullanım ömrünün 1,5 milyon saat olduğu ve üç yıllık garanti ile sunulacakları bildiriliyor. 64GB, 128GB ve 256GB olmak üzere üç farklı kapasite seçeneği ile sunulacak olan yeni sürüclerin çıkış tarihleri ve tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatları ise henüz açıklanmadı.  

• Heycanla bekliyoruz :D
  • 60 gb sata 3 150 tl altına insin yeter
  • 120gb en fazla 200 tl olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamblue35 -- 12 Mart 2012; 19:59:36 >
  • Baya küçükler.. 1.5 Milyon saatin kaç ay ve ya yıla denk geldiğini kafaya taktım hesaplıyorum.. :)

171 yıl çıktı devirli tabi..:):)
  • ilk 250gb hdd mi 175tl ye almıştım ssd lerde 250gb 200tl altına indiğinde ilk ssd mi almış olacağım. o günleri iple çekiyorum.
  • Dusuk maliyetli urun denmis ama fiyati belli degil enteresan .. sand force kullandigina gore ya yeni cikacak tlc kullancak yada ucuz bellek kullanacak burada hizlariyla ilgili bilgi onemli, ilk dolumdan sonraki silme yazma degerleri onemeli cunku maliyet odakli ssd lerde diski bosaltmak icin kullanilan yazilim ve donanimlar genelde fiyati belli ediyor cunku bu yontemler kullanilmadan dolu diskin yazim ve silme hizlari ilk degerlerine kiyasla daglar kadar fark yaratabilir
  • itiraf.com a konu olacak ada sahip SSD yapmışlar.

"De get lan magmaya."

Yerin dibine batasıca performansı ile mağma'nın en ücrâ köşelerinden gelen SSD: MAGMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 13 Mart 2012; 19:01:42 >
  • İçinden USB bellek/SD kart çıkmasın sonra
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.