- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Muslera formaları satışa çıkıyor
31 Cevap7460 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2774 Mesaj
12 Mart 2012; 14:51:42 

@NKantarelli
Muslera formaları saat 16:00'dan itibaren gsstore.org'da ön siparişe açılacaktır.

Nurettin Kantarelli yazmış. Geçtiğimiz günlerde buralarda soruluyordu. İlgilenenlerin bilgisine.

5666 Mesaj
12 Mart 2012; 15:02:28 

Fiyatı ve forması nasıl olur acaba, normal parçalının üstüne yazmazlar heralde.

2014-2015
(1) Fernando Muslera (3) Felipe Melo (4) Hamit Altıntop (5) Gökhan Zan (6) Blerim Djemaili (7) Aydın Yılmaz (8) Selçuk İnan (9) Umut Bulut (10) Wesley Sneijder (11) Armindo Bruma (13) Alex Telles (17) Burak Yılmaz (18) Sinan Gümüş (19) Goran Pandev (20) Furkan Özçal (21) Aurelien Chedjou (22) Hakan Balta (23) Yasin Öztekin (26) Semih Kaya (28) Koray Günter (29) Olcan Adın (35) Yekta Kurtuluş (38) Sinan Bolat (40) Emre Can Coşkun (43) Birhan Vatansever (52) Emre Çolak (67) Eray İşçan (68) Alperen Uysal (77) Tarık Çamdal (88) Veysel Sarı (90) Umut Gündoğan

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 sa. 50 dk. kadarı kaldı.
12 Mart 2012; 15:05:15 

Kaleci forması olarak çıkar her halde yeşil olarak

633 Mesaj
12 Mart 2012; 16:29:30 

Tahmini kaç para olur sizce

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_75190093/f_//tm.htm

388 Mesaj
12 Mart 2012; 16:54:40 

129 lira höh

GALATASARAY SK
Hiçbir başarıyı kabul etmeyin, dünü de yarına mahkum etmeyin...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Mart 2012; 17:01:15 

Galatasaray'ın bu sezon giydiği antreman ürünleri ile beraber elit olan tek forması kaleci formasıdır. Bu nedenle fiyat 129TL'dir. Daha önce diğer topiclerde söylemiştim seneye forma fiyatlarımız da 129 ve 119 TL olacaktır.

Muslera Forması : http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=15846

1680 Mesaj
12 Mart 2012; 17:32:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Neuwenix

Galatasaray'ın bu sezon giydiği antreman ürünleri ile beraber elit olan tek forması kaleci formasıdır. Bu nedenle fiyat 129TL'dir. Daha önce diğer topiclerde söylemiştim seneye forma fiyatlarımız da 129 ve 119 TL olacaktır.

Muslera Forması : http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=15846

Elit kategori bu mu ? Türk Telekom reklamını yapıştırırken sticker formada kare şeklinde defarmasyon (resmen formanın rengini almış) yapmış. Milleti keriz sanıyor sanırım bu nike, "alın bunlar elit kategori ama fiyatıda 130 tl" diyerek aptal yerine mi sokacaklar acaba ..

[color=

6074 Mesaj
12 Mart 2012; 19:04:46 

çok pahalı

MONSTER TULPAR T5 V1.1.1 15.6"
Intel Core i7-4810MQ CPU @ 2.8 Ghz / 8GB DDR3L 1600MHz SODIMM / 3GB GDDR5 nVIDIA GeForce GTX870M 192-Bit / Crucial M500 120GB mSATA+750GB Western Digital Scorpio Black 7200RPM HDD

1560 Mesaj
12 Mart 2012; 19:12:07 

1 sene sonra fiyatı düşer alırız.

Bu ne nike kardeş! yap bi güzellik herkes alabilsin bu formadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
12 Mart 2012; 19:14:01 

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Elit kategori bu mu ? Türk Telekom reklamını yapıştırırken sticker formada kare şeklinde defarmasyon (resmen formanın rengini almış) yapmış. Milleti keriz sanıyor sanırım bu nike, "alın bunlar elit kategori ama fiyatıda 130 tl" diyerek aptal yerine mi sokacaklar acaba ..

Yalnış bilgiyi tekrar düzelteyim hemen =)) Bu sezon hazırlanan tüm formalarda ve antreman malzemelerinde bulunan reklam ve arma işleri Türkiye'de yapıldı. Reklam baskılarının Nike ile herhangi bir bağlantısı yok yani. Ancak 12-13 sezonu için hazırlanan formalarımızda reklam baskılarıda yurt dışında hazırlandı. Arada ki farkı yeni formalarımızda çok net göreceğiz.

Bu formanın elit olduğunu nereden anlarız ?
Tasarımsal açıklama : Bu forma elit kategorisinde olan tüm takımların kaleci forması ile aynıdır. Bu formayı sadece Man unt, inter, barcelona vb gibi NİKE elit kategorisinde olan takımlar giyebilir. Aynı kalıbı elit kategorisinde olmayan takımlar asla giyemez. Çünkü katalog üzerinden giyinen takımlar bu formayı giymek için en az 1 yıl beklemek zorundadır. En basit örnek ülkemizde ibb ve trabzonspor bu formayı ancak 12-13 sezonunda giyebilirler.

Kalite açıklaması : Bu formalar elit yani premium formatındadır. Kumaş normal formalarda kullanılanlardan çok farklıdır. Omuzlarda ki T bandına dikkat ediniz. Örneğin bizim bu sezon giydiğimiz parçalı, sarı ve siyah formalarımızda bu t bantları bulunmamakadır. Çünkü bu sezon giydiğimiz formalar hazır kalıptır. Ayrıca bu formamızda kol altlarında delikler bulunmaktadır. Ancak delikli formalar taraftarlara hiçbir zaman satılmayacaktır. Zaten satılmak istense fiyatı 2 hatta 2.5 kat artar. Buraya bir ekleme daha yapalım tasarımsal açıklamada örnek vermiştim bu formayı 12-13 sezonunda katalogtan giyinen takımlar giyebilecek diye. Ancak bu takımlar bu formayı en az 1 yıl sonra tasarımsal olarak giyebileceklerken kol altlarında delikler olmayacağı gibi T bandıda bulunmayacaktır

Umarım yardımcı olabildim :)

353 Mesaj
12 Mart 2012; 21:49:01 

Bu T bandının espirisi ne?

Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar!

1430 Mesaj
12 Mart 2012; 21:51:14 

Muslera forması nedir arkadaş

Kaleci forması olmasın o

4339 Mesaj
12 Mart 2012; 22:00:51 

Elit kategoride olsun olmasın, kaleci formasının normalinden daha pahalı olması normal. Sonuçta kaleciler maç boyunca koşmuyor, özellikle Muslera maçın başında 1 depar atmak zorunda kalsa bir daha top gelmeyecek ve ter adamın üstünde kuruyup hasta edecek onu Bunlar olmasın diye özel kumaş ya da dizayn ne denirse işte onlar ile üretiliyor kaleci formaları.

Thomas Aquinas

Uzaklaştırılmış
12 Mart 2012; 22:22:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Hphsts

Bu T bandının espirisi ne?

T-Bant ürünün premium düzeyinde olduğunun göstergesidir.
T-Bantlı ürünler sporcuların rahat etmesini sağlayan özel kumaştan üretilir.
T Bantlı ürünleri üzerinize giydiğinizde vucüdunuza yapışır. Çünkü kalıbı dardır.
T-Bantlı ürünlerde kullanılan logolar ise dikiş değil baskıdır.

344 Mesaj
12 Mart 2012; 22:59:51 

İyi hoşta keşke kaleci formaları sarı kırmızı yapılsa.Fenerin kaleci formaları sarı lacivert yada o tonlarda.

2426 Mesaj
12 Mart 2012; 23:00:57 

İnternet te ki store'dan bir daha ürün töbe almam. Bi ürün aldım 3 haftadır hala gelecek. Bi daha zor görürler.

Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
"Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark

742 Mesaj
12 Mart 2012; 23:40:16 

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

İnternet te ki store'dan bir daha ürün töbe almam. Bi ürün aldım 3 haftadır hala gelecek. Bi daha zor görürler.

O eskide kaldı artık ürünler en geç 3 gün içinde gönderiliyor. Valla bak

My name is Harry Kewell, Kewell from Galatasaray. Through my football career, I've felt many times, I've been pushed. They said "it's over", they said "he can't stand up, he can't play". I was reborn at Galatasaray. I've found friendship and happiness at Galatasaray. I've learnt one thing really well is such a privilege to be a part of Galatasaray

Uzaklaştırılmış
13 Mart 2012; 0:10:55 

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Ürünlerde artık bir sorun yaşanmıyor diye biliyorum.. Eğer yakın zamanda aldıysanız ve bir sorun yaşıyorsanız twitter üzerinden Nurettin Kantarelli ile hemen iletişime geçin sorununuzu hemen çözecektir. Bir insanın bu kadar mütevazi ve taraftarla fikir alışverişi yaparak varsa sorularına ve sorunlarına çare olmaya çalıştığını ilk kez Nurettin Kantarelli'de gördüm ben...

1680 Mesaj
13 Mart 2012; 8:45:57 

quote:

Yalnış bilgiyi tekrar düzelteyim hemen =)) Bu sezon hazırlanan tüm formalarda ve antreman malzemelerinde bulunan reklam ve arma işleri Türkiye'de yapıldı. Reklam baskılarının Nike ile herhangi bir bağlantısı yok yani. Ancak 12-13 sezonu için hazırlanan formalarımızda reklam baskılarıda yurt dışında hazırlandı. Arada ki farkı yeni formalarımızda çok net göreceğiz.

Bu formanın elit olduğunu nereden anlarız ?
Tasarımsal açıklama : Bu forma elit kategorisinde olan tüm takımların kaleci forması ile aynıdır. Bu formayı sadece Man unt, inter, barcelona vb gibi NİKE elit kategorisinde olan takımlar giyebilir. Aynı kalıbı elit kategorisinde olmayan takımlar asla giyemez. Çünkü katalog üzerinden giyinen takımlar bu formayı giymek için en az 1 yıl beklemek zorundadır. En basit örnek ülkemizde ibb ve trabzonspor bu formayı ancak 12-13 sezonunda giyebilirler.

Kalite açıklaması : Bu formalar elit yani premium formatındadır. Kumaş normal formalarda kullanılanlardan çok farklıdır. Omuzlarda ki T bandına dikkat ediniz. Örneğin bizim bu sezon giydiğimiz parçalı, sarı ve siyah formalarımızda bu t bantları bulunmamakadır. Çünkü bu sezon giydiğimiz formalar hazır kalıptır. Ayrıca bu formamızda kol altlarında delikler bulunmaktadır. Ancak delikli formalar taraftarlara hiçbir zaman satılmayacaktır. Zaten satılmak istense fiyatı 2 hatta 2.5 kat artar. Buraya bir ekleme daha yapalım tasarımsal açıklamada örnek vermiştim bu formayı 12-13 sezonunda katalogtan giyinen takımlar giyebilecek diye. Ancak bu takımlar bu formayı en az 1 yıl sonra tasarımsal olarak giyebileceklerken kol altlarında delikler olmayacağı gibi T bandıda bulunmayacaktır

Umarım yardımcı olabildim :)

Bilg için teşekkürler ama yazında da belirttiğin gibi bu sene sadece kaleci formamız elit kategoride ve fiyatı bu yüzden 129 tl diyorsun ve reklam baskısı Türkiyede yapıldığı için deformasyon var diyorsun anladığım kadarıyla. Bana kalırsa bu baskı Türkiye de de yapılsa elit kategorideki özel kumaştan yapılmış bir formanın sticker yapışkanıyla bu kadar çabuk renginin solması bana formaları kullanırken yaşayacağımız sıkıntılar için belirleyici bir etken oldu gibi geldi. Sonuçtu futbolcular formaları eskisi gibi yıkatıp giymiyorlar nerdeyse her maç yeni forma geliyor ama biz uzun süreli kullanacağımız için birkaç yıkamada renginin solmasını açıkçası istemem. Umarım böyle bir durumla karşılaşmayız. Belkide önyargım daha önce nike forma yada elit kategorideki bir nike forma kullanmamamdandır.

[color=

10061 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
lee byung
13 Mart 2012; 11:21:29 

Yeminederim sabah gezinirken haberini gördüm hemen siteyi açtım 60 ila 100 lira arası görseydim alacaktımda 130 tl nedir ya ....

What Doesn't Kill You Makes You Stronger
console xboxone gamertag assasina7e

Uzaklaştırılmış
13 Mart 2012; 13:59:26 

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ
Bilg için teşekkürler ama yazında da belirttiğin gibi bu sene sadece kaleci formamız elit kategoride ve fiyatı bu yüzden 129 tl diyorsun ve reklam baskısı Türkiyede yapıldığı için deformasyon var diyorsun anladığım kadarıyla. Bana kalırsa bu baskı Türkiye de de yapılsa elit kategorideki özel kumaştan yapılmış bir formanın sticker yapışkanıyla bu kadar çabuk renginin solması bana formaları kullanırken yaşayacağımız sıkıntılar için belirleyici bir etken oldu gibi geldi. Sonuçtu futbolcular formaları eskisi gibi yıkatıp giymiyorlar nerdeyse her maç yeni forma geliyor ama biz uzun süreli kullanacağımız için birkaç yıkamada renginin solmasını açıkçası istemem. Umarım böyle bir durumla karşılaşmayız. Belkide önyargım daha önce nike forma yada elit kategorideki bir nike forma kullanmamamdandır.

Baskının kumaş ile alakası yok hocam. Şimdi bu baskılar büyük bir sıcaklıkta yapılıyor ve ülkemizde baskıyı yapan Türkiye firması tek kelime rezalet bir firma ve bu hatayı yıllardır yapıyorlar. Artık fazlamı tutuyorlar baskıda yoksa makinaları mı eskimiş bilemem ama rezaletler. Hele trabzonspor'a o kadar kötü yapıyorlar ki her sene çıkan ilk formalarında baskı izi çok daha fazla belli olduğu gibi trabzonspor armaları bile yamuk oluyor. :)

Forma kalitesi için giymek tabiki önemli ama elit kategorisinde ki formaların farkı çok net belli oluyor. En basit örnek ile bir nike mağazasına gidip celtic veya brezilya formasının kumaşına dokun daha sonra trabzonspor veya başka bir mağazada adidastan bir formaya dokun farkı anlarsın :)

1680 Mesaj
13 Mart 2012; 14:21:08 

quote:

Baskının kumaş ile alakası yok hocam. Şimdi bu baskılar büyük bir sıcaklıkta yapılıyor ve ülkemizde baskıyı yapan Türkiye firması tek kelime rezalet bir firma ve bu hatayı yıllardır yapıyorlar. Artık fazlamı tutuyorlar baskıda yoksa makinaları mı eskimiş bilemem ama rezaletler. Hele trabzonspor'a o kadar kötü yapıyorlar ki her sene çıkan ilk formalarında baskı izi çok daha fazla belli olduğu gibi trabzonspor armaları bile yamuk oluyor. :)

Forma kalitesi için giymek tabiki önemli ama elit kategorisinde ki formaların farkı çok net belli oluyor. En basit örnek ile bir nike mağazasına gidip celtic veya brezilya formasının kumaşına dokun daha sonra trabzonspor veya başka bir mağazada adidastan bir formaya dokun farkı anlarsın :)

Bilgi için saol tekrardan, nike formalarına mağzalarda bakmıştım, kalitesini belli ediyor ama elit kategoride olduğunu düşünerek hiç o gözle bakmamıştım

[color=

1375 Mesaj
13 Mart 2012; 14:58:54 

quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Elit kategoride olsun olmasın, kaleci formasının normalinden daha pahalı olması normal. Sonuçta kaleciler maç boyunca koşmuyor, özellikle Muslera maçın başında 1 depar atmak zorunda kalsa bir daha top gelmeyecek ve ter adamın üstünde kuruyup hasta edecek onu Bunlar olmasın diye özel kumaş ya da dizayn ne denirse işte onlar ile üretiliyor kaleci formaları.

Öyle şey mi olur hocam kalecilerde futbolcular kadar terliyolar maçlarda tamam fazla koşmuyorlar ama sağa sola yatması olsun pozisyon takibi olsun kalecileride çok fazla terletiyor.

Ersun Yanal: Fenerbahçe bir felsefedir. Fenerbahçe TÜRKİYE'dir, Türkiye'de FENERBAHÇE'dir.

10061 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
lee byung
13 Mart 2012; 15:14:17 

quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Öyle şey mi olur hocam kalecilerde futbolcular kadar terliyolar maçlarda tamam fazla koşmuyorlar ama sağa sola yatması olsun pozisyon takibi olsun kalecileride çok fazla terletiyor.

Aynen Muslera hiç durmuyor . Maçı tribünden izlemeyince anlaşılmıyor, maç yayını sırasında hiç belli olmuyor kaleciler .

What Doesn't Kill You Makes You Stronger
console xboxone gamertag assasina7e

4339 Mesaj
13 Mart 2012; 19:44:20 

quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Ben terlemiyor demiyorum ki. Orada espri yaptım, Galatasaray kalesine fazla gelemediği için rakipler

Yani genel olarak anlatmaya çalıştığım, terliyor kaleciler diyorum zaten. Ama 5-10 dakika kalecinin takımı baskı kurarsa, terin kalecinin üstünde kuruma ihtimali var. O yüzden kaleci formaları özel diyorum. Oyundan alınan futbolculara dikkat edin mesela hemen mont giydirirler.

Thomas Aquinas

1584 Mesaj
13 Mart 2012; 19:59:42 

O paraya Muslera'yı halı sahaya çağırır oynatırım 1 saat

ve elbette ki, sevgilim, elbet,dolaşacaktır elini kolunu sallaya sallaya,dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle : işçi tulumuyla bu güzelim memlekette hürriyet. nazım hikmet ran

90 Mesaj
25 Mayıs 2012; 16:23:03 

quote:

Orijinalden alıntı: d4ng3r

O eskide kaldı artık ürünler en geç 3 gün içinde gönderiliyor. Valla bak

6 Mayıs'ta siparişini verdiğim ürün bugün geldi :) 19 gün

3234 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Shu VII
25 Mayıs 2012; 16:34:24 

Bu ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.

Şakamı bu yarım saatte stok tükendimi

742 Mesaj
25 Mayıs 2012; 19:07:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Vaqabondx

6 Mayıs'ta siparişini verdiğim ürün bugün geldi :) 19 gün

İstisnalar kaideyi bozmaz GSSTORE artık stoktaki mallarını satıyor.

My name is Harry Kewell, Kewell from Galatasaray. Through my football career, I've felt many times, I've been pushed. They said "it's over", they said "he can't stand up, he can't play". I was reborn at Galatasaray. I've found friendship and happiness at Galatasaray. I've learnt one thing really well is such a privilege to be a part of Galatasaray

5113 Mesaj
25 Mayıs 2012; 19:26:44 

arkasina Selcuk Inan yazdirabiliyormuyuz?

816 Mesaj
25 Mayıs 2012; 22:57:00 

quote:

T-Bant ürünün premium düzeyinde olduğunun göstergesidir.
T-Bantlı ürünler sporcuların rahat etmesini sağlayan özel kumaştan üretilir.
T Bantlı ürünleri üzerinize giydiğinizde vucüdunuza yapışır. Çünkü kalıbı dardır.
T-Bantlı ürünlerde kullanılan logolar ise dikiş değil baskıdır.

Bunlara ek olarakta birşey daha,T-Bant olduğu zaman üzerinize giydiğinizde formanın omuzlardan hareket etmesini önlemesi,yani bi tişort yada forma giyince hani düzeltmek için böyle geriye doğru atarız falan ya,bunda onu yapmamıza gerek olmuyor forma üzerimize Cuk diye oturuyor çünkü ve öyle kalıyor =) (Nike mağazasında çalışan söylemişti bunu bana)

2014 Ağustos 356.Dönem TSK K.D. / 119

and the trees are now

turning from green to gold ..

5722 Mesaj
25 Mayıs 2012; 23:21:03 

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Spor] » Futbol » Galatasaray » Muslera formaları satışa çıkıyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.383