Şimdi Ara

Muslera formaları satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
8.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muslera formaları saat 16:00'dan itibaren gsstore.org'da ön siparişe açılacaktır.

Nurettin Kantarelli yazmış. Geçtiğimiz günlerde buralarda soruluyordu. İlgilenenlerin bilgisine.

• Fiyatı ve forması nasıl olur acaba, normal parçalının üstüne yazmazlar heralde.
  • Kaleci forması olarak çıkar her halde yeşil olarak
  • Tahmini kaç para olur sizce
  • 129 lira höh
  • Galatasaray'ın bu sezon giydiği antreman ürünleri ile beraber elit olan tek forması kaleci formasıdır. Bu nedenle fiyat 129TL'dir. Daha önce diğer topiclerde söylemiştim seneye forma fiyatlarımız da 129 ve 119 TL olacaktır.

Muslera Forması :http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=15846
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neuwenix

Galatasaray'ın bu sezon giydiği antreman ürünleri ile beraber elit olan tek forması kaleci formasıdır. Bu nedenle fiyat 129TL'dir. Daha önce diğer topiclerde söylemiştim seneye forma fiyatlarımız da 129 ve 119 TL olacaktır.

Elit kategori bu mu ? Türk Telekom reklamını yapıştırırken sticker formada kare şeklinde defarmasyon (resmen formanın rengini almış) yapmış. Milleti keriz sanıyor sanırım bu nike, "alın bunlar elit kategori ama fiyatıda 130 tl" diyerek aptal yerine mi sokacaklar acaba ..

• çok pahalı
  • 1 sene sonra fiyatı düşer alırız.

Bu ne nike kardeş! yap bi güzellik herkes alabilsin bu formadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Galatasaray'ın bu sezon giydiği antreman ürünleri ile beraber elit olan tek forması kaleci formasıdır. Bu nedenle fiyat 129TL'dir. Daha önce diğer topiclerde söylemiştim seneye forma fiyatlarımız da 129 ve 119 TL olacaktır.

Elit kategori bu mu ? Türk Telekom reklamını yapıştırırken sticker formada kare şeklinde defarmasyon (resmen formanın rengini almış) yapmış. Milleti keriz sanıyor sanırım bu nike, "alın bunlar elit kategori ama fiyatıda 130 tl" diyerek aptal yerine mi sokacaklar acaba ..

Yalnış bilgiyi tekrar düzelteyim hemen =)) Bu sezon hazırlanan tüm formalarda ve antreman malzemelerinde bulunan reklam ve arma işleri Türkiye'de yapıldı. Reklam baskılarının Nike ile herhangi bir bağlantısı yok yani. Ancak 12-13 sezonu için hazırlanan formalarımızda reklam baskılarıda yurt dışında hazırlandı. Arada ki farkı yeni formalarımızda çok net göreceğiz.

Bu formanın elit olduğunu nereden anlarız ?
    Tasarımsal açıklama : Bu forma elit kategorisinde olan tüm takımların kaleci forması ile aynıdır. Bu formayı sadece Man unt, inter, barcelona vb gibi NİKE elit kategorisinde olan takımlar giyebilir. Aynı kalıbı elit kategorisinde olmayan takımlar asla giyemez. Çünkü katalog üzerinden giyinen takımlar bu formayı giymek için en az 1 yıl beklemek zorundadır. En basit örnek ülkemizde ibb ve trabzonspor bu formayı ancak 12-13 sezonunda giyebilirler.

Kalite açıklaması : Bu formalar elit yani premium formatındadır. Kumaş normal formalarda kullanılanlardan çok farklıdır. Omuzlarda ki T bandına dikkat ediniz. Örneğin bizim bu sezon giydiğimiz parçalı, sarı ve siyah formalarımızda bu t bantları bulunmamakadır. Çünkü bu sezon giydiğimiz formalar hazır kalıptır. Ayrıca bu formamızda kol altlarında delikler bulunmaktadır. Ancak delikli formalar taraftarlara hiçbir zaman satılmayacaktır. Zaten satılmak istense fiyatı 2 hatta 2.5 kat artar. Buraya bir ekleme daha yapalım tasarımsal açıklamada örnek vermiştim bu formayı 12-13 sezonunda katalogtan giyinen takımlar giyebilecek diye. Ancak bu takımlar bu formayı en az 1 yıl sonra tasarımsal olarak giyebileceklerken kol altlarında delikler olmayacağı gibi T bandıda bulunmayacaktır

Umarım yardımcı olabildim :)

• Bu T bandının espirisi ne?
  • Muslera forması nedir arkadaş

Kaleci forması olmasın o
  • Elit kategoride olsun olmasın, kaleci formasının normalinden daha pahalı olması normal. Sonuçta kaleciler maç boyunca koşmuyor, özellikle Muslera maçın başında 1 depar atmak zorunda kalsa bir daha top gelmeyecek ve ter adamın üstünde kuruyup hasta edecek onu Bunlar olmasın diye özel kumaş ya da dizayn ne denirse işte onlar ile üretiliyor kaleci formaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hphsts

Bu T bandının espirisi ne?

T-Bant ürünün premium düzeyinde olduğunun göstergesidir.
    T-Bantlı ürünler sporcuların rahat etmesini sağlayan özel kumaştan üretilir.
    T Bantlı ürünleri üzerinize giydiğinizde vucüdunuza yapışır. Çünkü kalıbı dardır.
    T-Bantlı ürünlerde kullanılan logolar ise dikiş değil baskıdır.
  • İyi hoşta keşke kaleci formaları sarı kırmızı yapılsa.Fenerin kaleci formaları sarı lacivert yada o tonlarda.
  • İnternet te ki store'dan bir daha ürün töbe almam. Bi ürün aldım 3 haftadır hala gelecek. Bi daha zor görürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

İnternet te ki store'dan bir daha ürün töbe almam. Bi ürün aldım 3 haftadır hala gelecek. Bi daha zor görürler.

O eskide kaldı artık ürünler en geç 3 gün içinde gönderiliyor. Valla bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

İnternet te ki store'dan bir daha ürün töbe almam. Bi ürün aldım 3 haftadır hala gelecek. Bi daha zor görürler.

Ürünlerde artık bir sorun yaşanmıyor diye biliyorum.. Eğer yakın zamanda aldıysanız ve bir sorun yaşıyorsanız twitter üzerinden Nurettin Kantarelli ile hemen iletişime geçin sorununuzu hemen çözecektir. Bir insanın bu kadar mütevazi ve taraftarla fikir alışverişi yaparak varsa sorularına ve sorunlarına çare olmaya çalıştığını ilk kez Nurettin Kantarelli'de gördüm ben...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Yalnış bilgiyi tekrar düzelteyim hemen =)) Bu sezon hazırlanan tüm formalarda ve antreman malzemelerinde bulunan reklam ve arma işleri Türkiye'de yapıldı. Reklam baskılarının Nike ile herhangi bir bağlantısı yok yani. Ancak 12-13 sezonu için hazırlanan formalarımızda reklam baskılarıda yurt dışında hazırlandı. Arada ki farkı yeni formalarımızda çok net göreceğiz.

Bu formanın elit olduğunu nereden anlarız ?
    Tasarımsal açıklama : Bu forma elit kategorisinde olan tüm takımların kaleci forması ile aynıdır. Bu formayı sadece Man unt, inter, barcelona vb gibi NİKE elit kategorisinde olan takımlar giyebilir. Aynı kalıbı elit kategorisinde olmayan takımlar asla giyemez. Çünkü katalog üzerinden giyinen takımlar bu formayı giymek için en az 1 yıl beklemek zorundadır. En basit örnek ülkemizde ibb ve trabzonspor bu formayı ancak 12-13 sezonunda giyebilirler.

Kalite açıklaması : Bu formalar elit yani premium formatındadır. Kumaş normal formalarda kullanılanlardan çok farklıdır. Omuzlarda ki T bandına dikkat ediniz. Örneğin bizim bu sezon giydiğimiz parçalı, sarı ve siyah formalarımızda bu t bantları bulunmamakadır. Çünkü bu sezon giydiğimiz formalar hazır kalıptır. Ayrıca bu formamızda kol altlarında delikler bulunmaktadır. Ancak delikli formalar taraftarlara hiçbir zaman satılmayacaktır. Zaten satılmak istense fiyatı 2 hatta 2.5 kat artar. Buraya bir ekleme daha yapalım tasarımsal açıklamada örnek vermiştim bu formayı 12-13 sezonunda katalogtan giyinen takımlar giyebilecek diye. Ancak bu takımlar bu formayı en az 1 yıl sonra tasarımsal olarak giyebileceklerken kol altlarında delikler olmayacağı gibi T bandıda bulunmayacaktır

Umarım yardımcı olabildim :)

Bilg için teşekkürler ama yazında da belirttiğin gibi bu sene sadece kaleci formamız elit kategoride ve fiyatı bu yüzden 129 tl diyorsun ve reklam baskısı Türkiyede yapıldığı için deformasyon var diyorsun anladığım kadarıyla. Bana kalırsa bu baskı Türkiye de de yapılsa elit kategorideki özel kumaştan yapılmış bir formanın sticker yapışkanıyla bu kadar çabuk renginin solması bana formaları kullanırken yaşayacağımız sıkıntılar için belirleyici bir etken oldu gibi geldi. Sonuçtu futbolcular formaları eskisi gibi yıkatıp giymiyorlar nerdeyse her maç yeni forma geliyor ama biz uzun süreli kullanacağımız için birkaç yıkamada renginin solmasını açıkçası istemem. Umarım böyle bir durumla karşılaşmayız. Belkide önyargım daha önce nike forma yada elit kategorideki bir nike forma kullanmamamdandır.

• Yeminederim sabah gezinirken haberini gördüm hemen siteyi açtım 60 ila 100 lira arası görseydim alacaktımda 130 tl nedir ya ....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.