Şimdi Ara

Castrol Edge 5W/40 4Lt Madeni Yağ Sadece 65 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
39.067
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ürünü sipariş etmeden önce birşey sormak istiyorum

Elimde geçen yılki bakımdan kalan 1 lt'lik aynı yağdan var yarım lt'sini o zaman kullanıp kapağını kapatmıştık geri kalanını şimdi kullansam sorun olmaz umarım.Birde fst diye bir şey çıkmış şimdi eliimdeki yağ ile birlikte kullanınca sıkıntı olurmu ?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremege -- 12 Nisan 2012; 22:00:19 >
  • Castrol Edge Turbo Dizel 5W/40 Motor Yağı bugün en sonunda Aras Kargodan kendim teslim alabildim.
    Hemen filtrelerle beraber yağımıda değiştirdim bugün. Uygun fiyata bu yağ için teşekkür ediyorum. Ama kargo şirketinizi değiştirirseniz sevinirim. Aras kargoyla her zaman bir gecikme yaşamışımdır Adanada. Sizin kargolama sürenizde problem yok aynı gün içinde hemen kargolayıp sms ile bilgilendirdiniz. Ama Aras kargoda dünden beri paketim dağıtımda.. Bugün ısrarla aramam sonucu dağıtıcı elemandan evin civarlarında bir yerde buluşarak anca teslim alabildim.
    Tekrardan ilginiz için teşekkür ederim.
  • ergun bey ürünleri teslim aldım teşekürler. bu fiyata sattığınız içinde teşekkür ediyorum sürümden kazanıyorsunuz:)) başka formlardada reklamınızı yaptım. iyi günler
  • efemertmetin selamlar.
    Geçen seneki ürünün ağzı kapalıysa güven içinde kullanabilirsin. Madeniyağlar gıda gibi hemen bozulmaz ağzı kapalı şekilde 5 sene raf ömrü vardır.Aslında bende daha bu sene kullandım.aracıma bpvisco 7000 4 lt araca koydum 1 lt daha lazımda castrol edge 5w-30 fst 1 lt ile tamamladım. Aynı cins yağ sonuçta.

firozat olumlu yorumların için teşekkürler. Anlaşmalı olduğum için aras kargoyla çalışıyorum ama adanayada nedense kargolar 3-4 günde gidiyor.
    fsnn desteğiniz için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende şimdi sipariş verdim ergün bey sipariş numaram 9857465 iyi çalışmalar...
  • ben de bp visco 7000 5w30 siparişi verdim.

yeni vw ler için 504/507 standartını karşılayan ve ambalajında yazan ender yağlardan.Üstelik fiyatı 59 lira.
  • Castrol Edge 5/40 siparişi verdiğim günün akşamı cep telefonuma sms ile e posta adresime mail ile ürünün kargo bilgileri girilmişti.2.gün ürünü teslim aldım. Sorunsuz, güvenilir ,kaliteli bir alışveriş oldu
    Hayırlı işler diliyorum.
  • Pazartesi siparişimi verdim çarşamba günü geldi. Elektronik posta ve kısa mesaj ile bilgilendirmesi de ayrı bir güzellikti. Güvenilir satıcı. Hayırlı işler...
  • jackal_boris ve berkan2006 çok teşekkürler. Sms dediğiniz gibi takip etmek için çok iyi oluyor müşteriler için onun için ürün alan arkadaşlar cep telefonunu girerse daha güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eergun

efemertmetin selamlar.
    Geçen seneki ürünün ağzı kapalıysa güven içinde kullanabilirsin. Madeniyağlar gıda gibi hemen bozulmaz ağzı kapalı şekilde 5 sene raf ömrü vardır.Aslında bende daha bu sene kullandım.aracıma bpvisco 7000 4 lt araca koydum 1 lt daha lazımda castrol edge 5w-30 fst 1 lt ile tamamladım. Aynı cins yağ sonuçta.

firozat olumlu yorumların için teşekkürler. Anlaşmalı olduğum için aras kargoyla çalışıyorum ama adanayada nedense kargolar 3-4 günde gidiyor.
    fsnn desteğiniz için teşekkürler

Bende şimdi sipariş verdim ve adres için mesaj gönderdim size.
  • Ürünler elime geçti hatta arabaya koydurdum bile. Ancak 4 Litrelik 5W/40 FST teknolojisi içeriyorken 1 litrelik eski ambalaj sanırım ve FST teknolojisi yok. Tahmin ediyorum ki yağ içeriği de az bile olsa farklıdır. 1 Litrelikte de FST olacaksa tekrar aynı yağdan sipariş vereceğim.
  • Cevabı beklemeden tekrar sipariş geçtim. Kendime yedek, babamın dizel aracı için de ayrıca 5-30 turbo dizel olmak üzere.
    5W/40 1 litrelik için FST'li rica ediyorum.
    Hayırlı kazançlar
  • Merhaba
    Castrol Edge 5w/30 turbo dizel yokki. Siz hangisinden sipariş verdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: eergun

Merhaba
    Castrol Edge 5w/30 turbo dizel yokki. Siz hangisinden sipariş verdiniz?

https://www.tummakina.com/1769-castrol-edge-turbo-dizel-5w-40-motor-yagi-4-lt-satinal.html

5W/40 aldım ama 5W/30 yazmışım haklısınız. Zaten almam gereken viskozite de 5W/40 yani :)

(2006 Toyota Yaris 1.4 D4D araç için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotblastmain -- 16 Nisan 2012; 11:45:50 >
  • Merhaba.
    Castrol edge 5w-40 1lt olan ürün yeni ürün üzerinde fst yazmıyor ama fst içeriyor.Bugün fabrika bana böyle belirtti. Selamlar
  • Ergün Bey Merhaba,

Aracım Peugeot 206 1.4 HDi 2006 model. 75bin bakımı geldi ve ben Castrol Edge tam sentetik 5w-40 almayı düşünüyorum. Sizce aracım için uygunmudur? Forumdaki yazışmaları takip ettim de bu konuyla ilgilendiğinizi gördüm fakat websitenizi bilmiyorum. En kısa sürede cevap verirseniz sevinirim.
  • Merhaba.
    Website adresi pm den gönderildi. Bu arada tüm verilen siparişler gönderilmiştir.
    İyi Çalışmalar
  • Arkadaşlar. 69 TL lik fiyat bu hafta sonu bitiyor. Üründe ayrıca kargoda ücretsizdir.

https://www.tummakina.com/1767-castrol-edge-5w-40-motor-yagi-4-lt-satinal.html
  • castrol 5w-30a da aynı fiyatı bekliyoruz
  • Merhaba.
    Castrol Edge 5w-30 FST 4 lt olan ürünün fiyatı şu anda 77 TL. Kargo bedeli ücretsiz. Hepsiburadacom fiyatı 140 tl diğer sitelerde 110 tl civarında. Dikkatinizi çekerim. Ay sonu bu kampanyalarda bitecek. Ürün yeni ambalaj ve yeni üretimdir.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.