Şimdi Ara

İstanbul'daki en iyi erkek kuaförleri?.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
75
Favori
193.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bulduğum ilk fırsatta gidicem teşekkürler dostum yorumun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Daha önceden fiori ye sakal traş olmak için gittiğimi söylemiştim. Geçen hafta 2 kez. Saç traş olmaya gittim. Mahmut beye oluyorum ben kel olan genç sıcak kanlı birisi ilk traş pek içime sinmemisti. Saç uzasin daha iyi Olacak demişti dediği gibi de oldu. 25 TL saç traşi öyle ahım şahım biyer değil ama tavsiye ederim. Bundan sonra mahmut à devam edeceğim trasta öyle gözüküyor.

bu dediğiniz fiori nerdeydi acaba ?
  • teşekkürler, inceleyip araştıracam tabi en başta usta sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 9 Eylül 2014; 1:49:35 >
  • Bu nasıl paralar dönüyor öyle? 50'ler, 60'lar sadece saç kesimi için verilen paralara bak!
    Ben saç traşını 5 TL'ye oluyorum, sakal traşını 2,5 TL'ye oluyorum.
    Fazla para verilen berberlerin özelliği nedir arkadaş, birisi bana bir anlatsın?
  • aras kullanıcısına yanıt
    Berber Adam=>Beylikdüzü-Beykent
    Oss&Man Coiffeur => Beylikdüzü-Keleş Plaza
  • awdasase kullanıcısına yanıt
    Nerede oturuyorsunuz şehir olarak? Istanbulda 15 liradan aşağı yok diye biliyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreoz25

Nerede oturuyorsunuz şehir olarak? Istanbulda 15 liradan aşağı yok diye biliyorum ben.

Avcılar. Yok mu? Abartılıyor valla.
  • awdasase kullanıcısına yanıt
    Saç-Sakal 20 liraya falan çıkıyorum kuaförden o da Gaziosmanpaşa dayim yani. Bence parasıni hak ediyorsa 30-50 mesele değil. Hergün tıraş olmuyoruz sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 senedir saçlarımı hiç kestirmedim ve en son kesimimden dolayı üstler yanlara göre daha uzun kaldı ve uzadıkça şekilsizleşiyor. (önler 22-23, yanlar 17-18cm civarında) şekil vermesi vs.. değil "kesimi" güzel bi kuaför arıyorum. kadıköy 1. tercihim. max 50tl olursa sevinirim. gerçekten "gitmiş, görmüş ve kestirmiş" arkadaşların yorumlarına/tavsiyelerine ihtiyacım var

NOT: saç uzatmada bazı berberler sık sık azar azar saç kestirirseniz saçınızın daha hızlı uzayacağını söylüyor. kesinlikle bu, berberlerin para kazanması için uydurulmuş bi yalan! ne kadar beklerseniz o kadar fazla uzar. yaşadığım için söylemeden edemedim

• Merhaba,

arkadaşlar saç kesimi önemlidir !

Daha önce de yazmıştım. İyi bir saç kesimi,insanı genç, yaşlı, olgun, dinç, bitkin, yakışıklı, enerjik vb. şekillere sokabilir. Örnek istiyorsanız Bekir Aksoy diye bir oyuncu var. Eski fotoğraflarına ve şimdiki fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Lakin salt olarak iyi bir saç kesimi hiçbir şeydir !

Benim için saç kestirmek keyif iş'i. Saç kestirirken dahi kendimi iyi ve özel hissetmeliyim.

Saçlarımızı kestirmek için gittiğimiz yerler deki hijyeni sorgulamamız lazım.

Benim önem verdiğim konular şu şekilde.

- Hijyen : kafam yorulmadan, kullanılan en basit bir havlunun bile temiz olduğunu bilerek, içim rahat bir şekilde tıraş olmak isterim.

- Gittiğim salonda mümkünse sakin ve huzurlu bir ortam ararım. Bir çok kuaför salonunda "harala gürele" bir ortam mevcut. İnsan sirkülasyonu ve uğultu insanı son derece rahatsız edebiliyor.

- Randevu sistemi : Mümkünse randevumu alıp, belirtilen saat'te hiç beklemeden tıraşımı olmak isterim. Yukarıda bahsettiğim insan sirkülasyonundan kaynaklı dış sesten bu şekilde kurtulmuş oluyorum.

Ayrıca saç kesimi için herkesin bir "psikolojik üst sınırı" olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden kuaför seçimlerimiz buna göre şekilleniyor.
    Saç kesimi konusunda üst limitinizi, gideceğiniz yerin nasıl bir yer olması gerektiğini belirlemeniz çok önemli.

Saçınızı kesen kuaförle aranızdaki iletişim, istediğiniz saç kesimi ve kuaförün önerileri ortak bir noktada buluşunca memnuniyet sağlayıcı oluyor.

Herkesin kuaför seçimindeki kriterleri farklılık gösterebilir. Herkes kendi kriterlerine göre seçim yapmakta özgür. Bu yüzden konuda yapılan saç kesimine o kadar para verilir mi vb. gibi yorumları anlamsız buluyorum.

Son olarak "hijyen, saç kesimi, sanatsal anlamda iyi saç kesimi, tasarım, iyi müzik, ücretsiz otopark, güleryüz, samimiyet, iyi sohbet, nezih, elit bir ortam. En önemlisi çok iyi saç kesimi" arayışımı Şekil Şemal'de bulduğum için. Şekil Şemal'e gitmeye devam ediyorum. Herkese de tavsiye ederim. Denemenizde yarar var.
    Şekil Şemal'i benden öğrenip giden forumdaşların yorumlarını önceki mesajlarda görebilirsiniz.

NOT: Arkadaşlar paylaşımlarım kişisel olarak deneyimlediğim ve buna bağlı beğenilerime dayalıdır. İlk paylaşımımı önceki sayfalarda 22 Mayıs 2012'de yaptığımı görebilirsiniz.

Bu sayfada yukarıda bir arkadaşa belirlediği çevrede 212 avm'de Savaş Aksu kuaför salonunu deneyimleyebilirsiniz diye yazmıştım. Kendisi o kuaföre gidip saçlarını kestirdiğinde ise memnun kalıp kalmadığını sorduğumda "Sizin o berberle bi alakaniz var heralde" diye cevap vermişti. Yukarıda okuyabilirsiniz.
    Sizlerden rica ediyorum, bana amiyane tabirle abuk sabuk ithamlarla yaklaşmayın. Benim bu konudaki ilk paylaşımımdan, son paylaşımıma hiç kimse bana böyle bir ithamda bulunamaz. İlk paylaşımımdan bu yana gittiğim kuaförler ve buna bağlı önerilerim belli. Hiçbir kuaför ve kuaför salonuyla alakam yoktur. Bilginize sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balabanraca -- 16 Eylül 2014; 14:52:50 >

• Yaklaşık 5-6 aydır Şekil Şemale gidiyorum. Gayet memnunum. Zor bir yüz yapım ve zor saçlarım var ve saçlarım hiç bu kadar iyi kesilmemişti. İyiden kastım orantılı. Kafamın sağ tarafı fazla kabarıyordu hep sol ise yatar vaziyette.. Ümit'e söyledim bunu makasla bi numaralar yaptı anlamadım iki tarafında uzunluğu aynı ama sağ taraf dik başlı tutumunu bıraktı ve terbiyeli bi hale geldi diyebilirim :D Eski kuaförüm sağ kabarmasın diye makineyle giriyordu.. Sağ biraz daha kısa sol hafif daha uzun... Cinnet geçirip Ümit'e gitmiştim. Adam harbi iyi kafa yapıyor.. Verdiğim 50TL'de bence hiç fazla değil.. Kendi bakımım için paraya acımam zaten.
    Not: Normalde sakallarımı makine ile alıyordu Ümit. Şekil Şemal'e gitmeye başladığımdan beri ustura görmemişti yüzüm. Kardeşimin Nikah ve düğün hadiseleri için ustura traşı oldum Ümit'e ve ilk defa eğri kesilmemiş düzgün bir top sakalla çıktım Kuaförden.. Adam gibi kuaför arayanlara tavsiyemdir Şekil-Şemal.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaBoTeUr

Yaklaşık 5-6 aydır Şekil Şemale gidiyorum. Gayet memnunum. Zor bir yüz yapım ve zor saçlarım var ve saçlarım hiç bu kadar iyi kesilmemişti. İyiden kastım orantılı. Kafamın sağ tarafı fazla kabarıyordu hep sol ise yatar vaziyette.. Ümit'e söyledim bunu makasla bi numaralar yaptı anlamadım iki tarafında uzunluğu aynı ama sağ taraf dik başlı tutumunu bıraktı ve terbiyeli bi hale geldi diyebilirim :D Eski kuaförüm sağ kabarmasın diye makineyle giriyordu.. Sağ biraz daha kısa sol hafif daha uzun... Cinnet geçirip Ümit'e gitmiştim. Adam harbi iyi kafa yapıyor.. Verdiğim 50TL'de bence hiç fazla değil.. Kendi bakımım için paraya acımam zaten.
    Not: Normalde sakallarımı makine ile alıyordu Ümit. Şekil Şemal'e gitmeye başladığımdan beri ustura görmemişti yüzüm. Kardeşimin Nikah ve düğün hadiseleri için ustura traşı oldum Ümit'e ve ilk defa eğri kesilmemiş düzgün bir top sakalla çıktım Kuaförden.. Adam gibi kuaför arayanlara tavsiyemdir Şekil-Şemal.

saç uzayınca gidicem bende. yaklaşık 1 ay sonraya anca uzar. pezevenk berber kısacık bıraktı saçımı :(

• bende kasımı bekliyorum baya uzasın diye bakalım adem terzi yada şekil şemale gidicem
  • Şekil Şemal, Ümit abi gayet güzel ilgileri var bizzat gittim ve kestirdim pişman olmazsınız
    Gitmeden önce arayıp randevu almanızı öneririm kuaför oldukça yoğun :)

Adres ve detaylar sayfada mevcut :https://www.facebook.com/sekilsemal
  • Bizim mahallede berber osman var , ben ona gidiyorum..
  • Şekil Şemal ' e gittim ve beğendim tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: snbarca

Şekil Şemal ' e gittim ve beğendim tavsiye ederim

Ücreti ne kadardı? yarın bende gitmeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: reLo

quote:

50 Lira
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reLo

quote:

50 Lira

TTeşekkürler
  • quote:

saç kesme olayı nasıl senmi diyosun şöyle kes diye yoksa kendimi tasarlıyo
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.