Şimdi Ara

Thermaltake, Level 10 M oyun faresini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thermaltake, Level 10 M oyun faresini tanıttı

Soğutma sistemleri ve çevre birimleri konusunda lider firmalardan Thermaltake, BMW Designworks USA ile işbirliği yaparak hazırladığı Level 10 M oyuncu faresini CeBIT 2012 fuarında resmi olarak tanıttı. Model, Cyborg RAT 7 ve Logitech G9x modellerinden esintiler taşıyor.

Fare kullanımını daha estetik hale getiren Level 10 M modeli, alüminyum tabanlı bir iskelet barındırıyor. Üst orta kısım LED ile aydınlatılmış ve oluklu yapısı havalandırma sistemine imkan tanıyor. Farenin arka kısmının yüksekliği 5mm'ye kadar ayarlanabiliyor. Sağ ve sol taraflara 5 derece eğilebiliyor. 

Yazılım desteği ile farenin 11 tuşu programlanabiliyor, LED'lerin rengi değişebiliyor ve hassasiyeti 800-8200 DPI arasında ayarlanabiliyor. Farenin 128KB dahili hafızası içerisine 5 farklı profil kaydedilebiliyor.

Thermaltake ve BMW daha önce Level 10 PC modelinin tasarımını yapmıştı. Ortaklığın ilk çevre birimi Level 10 M fare modeli oldu. Modelin çıkış tarihi ve fiyatı bilinmiyor ancak siyah, beyaz veya haki yeşili renk seçeneğiyle Thermaltake firmasının Tt eSports markası altında satılacak.

• berbat gözüküyor umarım performansıda öyle değildir :D
  • Sanki malzemeden çalınmış gibi.
  • Mouseminator
  • Mühendislik Faciası..
  • Ben bununla oyun falan oynayamam..abanırken mouse parçalanır.
  • tasarım enteresan olmuş o şekilde ele oturumu nasıl olacak boşluk hissi verirse çok kötü olur isterse perf en üst seviyede olsun 11 tuş olması iyi özellik değil bana göre yanlarda parmaklar için en uygun yerde 2 yada 3 tuş yeterli
  • bu ne yaa tip falan yok bu farede. ama 800 ile 8200 dpi hassasiyeti ise çok yüksek.her ne kadar performansı iyi de olsa tipten kaybeder bu fare.
  • 8200 Dpi ucar bende 5000 var idare ediyorum :D
  • Çıkar çıkmaz alacağım. Tasarım olarak çok sıradışı olmuş. Tebrikler Thermaltake!
  • Tasarım sıradışı performansı her Tt esports ürünü gibi güzel olacaktır ama yinede ben tt esports black farem ile mutluyum.
  • Oyuncu mouse iyidirde bunu fazla abartmıslar ama seven olucaktır mutlaka cok kaba geldı bana
  • Tasarımı güzel olmuş. Ele oturmada bir sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max payne 35 -- 11 Mart 2012; 17:31:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabaanGemugune

Mühendislik Faciası..

O biraz zor işte alimünyum eskisi gibi değil, çeliğin nasıl çeşitleri varsa artık bu metalinde sağlam dayanıklı çeşitleri var. Emin ol normal bir fareden çok daha dayanıklıdır bu fare. Suya karşı ne kadar dayanıklı orası tartışılır tabi. Değişik ve kaba bir tasarım olmuş. Kablosuz modelleri varsa ya da çıkarsa tercih edilebilir.
  • Oney la ?
  • Steampunk konseptine uygun tasarlanmış gibi... Cyborg R.A.T. 7 nin tasarımını sıradışı bulurdum bu daha da sıradışı
  • Size birşey diyeyimmi arkadaşlar resmen yapamamışlar mause demeye bin şahit lazım cyborg serisine özenipte yapmışlar ama yapamassınız kardeşim cyborg 1 numara.
  • tasarımın nereden geldiği belli oldu
    Thermaltake, Level 10 M oyun faresini tanıttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeShah -- 11 Mart 2012; 18:43:25 >
  • Farklılık yaratıp insanları etkiliyelim diye b*k etmişler.. :/ Farklılık falan iyi güzel tasarım insanları etkiler am abu da abartı :)
  • PERFORMANSI BİLMİYORUM AMA TİPİ BERBAT
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.