Şimdi Ara

NERO Bana nediyor acaba virus müvar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarıma daha yeni format attım sonrada nero'yu yükledim cd yazdırmak için açim dedim aşağıdaki uyarıyı yapıp kapanıyo tekrar unistalleyip yeniden yüklediğimde deaynı şeyi yapıyo CD de orjinal

The nero executable file was modified! Maybe your PC is infected by a computer virus! we would recommend to use the latest antivirüs software to chack your PC. If no viruses are found, please do a fuul uninstall uf nero and reinstal from originalNero CD

• yokmu daha önce böyle bir hata ile karşılaşan veya ingilizcesi olan
  • neronun çalıştırılabilir dosyası deiştirilmiş bilgisayarınızda virüs olabilir adam gibi bi antivirüs ile taratın virüs yoksa nero yu silin ve tekrar yükleyin dio
  • Bir zararlı dosya yada programcık parçası dosyaya zarar vermiş artık işlevini yetrine getiremez o yüxden Nero yu baştan kurman gerkiyor.
  • nero'nun hangi sürümü acaba? arkadaşında dediği gibi ya virüs bulaşmıştır temizleyin yada neroyu kaldırıp tekrar yükleyin diyor. orjinal cd'de böyle bir hata vermesi ayrıca ilginç. virüs taraması yap bakalım ne çıkacak
  • slm üstadlar valla bendede aynı şeyi soyluyordu bende orjinal cd den yüklemiştim virüs taramasından sonra düzeldi.Yoksa istediğin kadar kaldır yeniden yükle bişeye yaramıyor.(Hata virüs programı varken meydana geldi başka kaspersky ile tarattım)
    şimdiden kolay gelsin üstad...
  • evet zaten antivirus programı spyware doctor u yükledikten sonra böyle yapmaya başladı galiba
    yeni bitane antvirs yüklüyip öyle denicem teşekkürler ( nero 5 kullanıyom)
  • bu hatayı 5 serisi gereksiz yerede verebiliyor

veya kırmaya çalşınca da

bilginize
  • baba bi programla sıstemı check et ve neroyu tekrar kaldır kur.
  • silip yeniden kur.
  • değerli arkadaşım,

ben de öyle bir sorunla karşılaştım fakat benimki virüsten kaynaklanıyordu. (registryden de kayanklanabilir.) ben virüsü sildim fakat o hatayı tekrar aldım. ama neroyu baştan kurdum virüsü silmiş olduğumdan dolayı bir daha o hatayı almadım. bu hatayı 6.0.23 versiyonunda da görmüştüm.

ayrıca eğer regcleaner v.b registry temizleme programları kullanıyorsan yanlışlıkla neronun hayatı ile oynamış olabilirsin:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.