Şimdi Ara

Ram'i yükseltmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ram' imi arttırmak istiyorum ama anladığım kadarıyla farklı farklı ramler varmış benim PC ye uygun ramin hangisi olduğunu nasıl öğrenebilirim ?

• Walla kardeş senin işin biraz zor ya Piyasada karaborsa oldu sdr ramlar 512DDR dan pahalılar Neyse Kolay gelsin...
  • dostum kasayı aç bak ramin birini sök üstünde yazar ne olduu onu buraya tazarsan daha net yardımcı oluruz mesela 400 mhz olan ramin yanına aynı mhz ram alman lazım uyuşması için aynı marka olması tercih edilir eğer paran varsa ve ankartın desteklerse 2*512 al 128 hiç bi işine yaramaz die düşünüyorum kolay gelsin
  • bencede 100 ytl sdram a vereceğine sistemini ikinci el bölümünde 100 ytl ye satsan bikaç yüzde sen koy en az 512 ddr lı güzel bir p4 topla

50 ytl 512 ddr
    75 ytl 256 mb bir ekran kartı
    160 ytl celeron 2.8 lga işlemci + anakart
    50 ytl cdrw+ kasa
    100 ytl de 160 sata hdd
    monitörün zaten vardır

böyle bir makina imzandakinden çok çok iyidir
  • bu dedin fiyatlarda ikinci elmi yoksa sıfırmı
    ramim mim sdr mi yoksa ddr mi olduğunu nasıl anlarım 32+32+64 benimkiler 32 ikiliklerin üzerinde 133ddr işaretlenmiş durumda
  • sd rem alacan mecbur tavsiyem tümleşik alman ama umarım çakışmaya yol açmaz birde eğer maddi durumunuz müsait ise bence sisteminizi yenileyin.
  • tabiki ikinci el
  • KOCAELİ de böyle temiz ikinci el bulabileceğim yer bilen varmı acaba tavsiyelerinizi bekliyorum
  • kardeşim acıma ama gerçek o pcle hiç uğraşma yeni bi tane topla çünkü alacağın donanım parçaları normal bi pc almana eş değer
  • www.uraniumpc.com
    hacı
    al bak parça parça götür sat anında paranı alıyosun
    sonra
    git golda
    al bitane makine
    canavar gibi 256 mb ram
    on board ses+vga+eternet+usb al
    bide celeron2,1 işlemci veya daha yukarısı al
    kasa al
    hdd zaten vardır ne kasıyosun
    cdrw da vardır monitörde vardı iş,ine yarar parçaları okutma
    sonra yavaş yavaş yaparsın şeklini ekran kartını filan
    bence en uygunu bu ama diyosan hala benim ramim ne sd ram abi p3de ddr yok
  • adam sdram kullanıyor 2*512ddr biraz zor akılır o anakarta ama balyozla fılan yaparsın belkı
    quote:

Orjinalden alıntı: eko2005

dostum kasayı aç bak ramin birini sök üstünde yazar ne olduu onu buraya tazarsan daha net yardımcı oluruz mesela 400 mhz olan ramin yanına aynı mhz ram alman lazım uyuşması için aynı marka olması tercih edilir eğer paran varsa ve ankartın desteklerse 2*512 al 128 hiç bi işine yaramaz die düşünüyorum kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.