- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Ne olabilir şu sevgiliye ilginç hediye !
109 Cevap8539 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1 Mesaj
10 Mart 2012; 2:23:12 

(hediye alınacak kişi erkek)
Sevgiliye doğum gününde alınabilecek ya da yapılabilecek ilginç, şaşırtıcı, sevindirici hediye ne olabilir arkadaşlar. Kıyafet, parfum vırt zırt harici ne hediye versek çok mutlu olur sizce :)

En Çok Beğenilenler
Yoruma Git Fosforlu prezervatif DoricoDH - 11 Mart 2012; 0:41:52 +24
Arka arkaya fotoğraf çeken bir fotoğraf makinesi bul
Kameraya bakarak seni seviyorum de
Bunu derken arka arkaya yaklaşık 50 fotoğrafını çek
Sonra fotoğrafların hepsini not defteri boyutunda bas... Yoruma Git
Yorumun Devamı Discursive - 10 Mart 2012; 2:49:15 +16
Yoruma Git kırmızı iç çamaşırı al TheJudgé - 10 Mart 2012; 3:43:06 +6

11 Mesaj
10 Mart 2012; 2:24:06 

Saat al.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Mart 2012; 2:24:35 

yav he he

1 Mesaj
10 Mart 2012; 2:34:24 

Slayerious saol da saatin nesi ilginç yahu :D ben şöyle belki de elde yapılabilir ya da alınmış ama şaşırtabilir, farklı bişi istiyorum

Uzaklaştırılmış
10 Mart 2012; 2:36:02 

Saat al bence de. İlginçliğe gerek yok hani ben olsam saat alınmasından memnun kalırdım. Parfüm falan çok banel sıradan hediyeler. Baktıkça beni hatırlarsın diye not düşersin saatin kutusuna yada eski sevgilimin bana yazdığı gibi "aklımın her saniyesindesin"

1 Mesaj
10 Mart 2012; 2:41:30 

güzel fikir olabilir saat ama ben öyle para verip direk ulaşılabilir bişi istemiyorum açıkcası. mesela aklımda baya bişi var ama kararsız kaldım. kendim satranç yapmayı düşündüm, fenerbahçeli boyayarak yada photoshoptan anlıyorum 10-15 sayfalık kendi gazetemizi yazıp komik olaylar ilişkimiz karikatürler magazin gibi ikimizin yer aldığı şeyler falan onu bastırmak sonra bi büfeden gazete alırken arasından onun çıkması falan gibi mesela :D böyle başka orjinal fikir aklına gelen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_mirela -- 10 Mart 2012; 2:42:48 >

11 Mesaj
10 Mart 2012; 2:47:24 

1013 Mesaj
10 Mart 2012; 2:49:15 

quote:

Orijinalden alıntı: e_mirela

güzel fikir olabilir saat ama ben öyle para verip direk ulaşılabilir bişi istemiyorum açıkcası. mesela aklımda baya bişi var ama kararsız kaldım. kendim satranç yapmayı düşündüm, fenerbahçeli boyayarak yada photoshoptan anlıyorum 10-15 sayfalık kendi gazetemizi yazıp komik olaylar ilişkimiz karikatürler magazin gibi ikimizin yer aldığı şeyler falan onu bastırmak sonra bi büfeden gazete alırken arasından onun çıkması falan gibi mesela :D böyle başka orjinal fikir aklına gelen var mı

Sonra fotoğrafların hepsini not defteri boyutunda bastır ve cilt yaptır
Ver sevgiline , yaprakları hızlı hızlı geçirirken ağzını okur ve ne dediğini anlar umarım

1697 Mesaj
10 Mart 2012; 2:54:05 

En uyuz olduğum şeydir lan kızların böyle forumlarda takılmaları,şahsen sevgilim böyle bişe yapsın üzülürüm

1 Mesaj
10 Mart 2012; 3:02:46 

quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905

Sonra fotoğrafların hepsini not defteri boyutunda bastır ve cilt yaptır
Ver sevgiline , yaprakları hızlı hızlı geçirirken ağzını okur ve ne dediğini anlar umarım

orjinal fikir tşk ettim

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 19 sa. 9 dk. kadarı kaldı.
10 Mart 2012; 3:25:25 

Ver işte daha ne ister ki yani demem o ki ufakda olsa sevdiğinden aldığı herhangi bir hediye mutlu edecektir. Değişik olsun diyorsan yılın sevgilisi sertifakası yaptır photoshoptan anlıyorsun beleşe getirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazamsar -- 10 Mart 2012; 3:29:04 >

46 Mesaj
10 Mart 2012; 3:30:01 

kendi bulduğun fikirler çok güzel gazete yani.onu yap bence çok memnun kalır odun değilse::D

1942 Mesaj
10 Mart 2012; 3:43:06 

kırmızı iç çamaşırı al

149 Mesaj
10 Mart 2012; 3:59:10 

buldumbuldum.com'da değişik şeyler bulabilirsiniz bi oraya da bakın

1 Mesaj
11 Mart 2012; 0:39:17 

hem ne demiş seyit ali aral:
"yavukluna hediye alma yarat, öz ve özden olsun.yağmur suyu topla, çiçeğini sular, yüzünü ya da saçlarını senin topladığın ve bulutlardan gelen yağmurunuzla yıkar...toprak kokusu hediye et yağmurdan sonra,avuçla koy bir şeyin içine götür...tişörtlerini denize sok, güneşte kurut, kuma serip kumla yoğur, sonra sakla...kışın kara vaktinde, şehrin ortasında o kokunun hatırlattığı şey ümitlenmenizi sağlayacak"

936 Mesaj
11 Mart 2012; 0:41:52 

Fosforlu prezervatif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Spor YapDik DurYolda Cafede Barda Tanışmadığın kişilerle TanışTanımadığın kişilerle Muhabbet EtÖz Güven Sahibi ol

653 Mesaj
11 Mart 2012; 0:44:31 

model oyuncak al. her erkek istisnasız bayılır.

Fersen TR Support
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği

Uzaklaştırılmış
11 Mart 2012; 0:45:47 

Capacity'de 2. katta bir stand var. Oscar ödülü veriyor. Yılın en iyi sevgilisi diye bir ödül al. 30 lira falan olması lazım. Çok iyi bir hediye olabilir.

466 Mesaj
11 Mart 2012; 0:53:08 

zippo al zippoyu herkez sever hatta üstüne adını kazıttır.

1 Mesaj
11 Mart 2012; 1:18:21 

orjinal şeyler çıkmaya başladı yavaş yavaş teşekkür ederim arkadaşlar

1 Mesaj
12 Mart 2012; 3:36:10 

:(

40 Mesaj
12 Mart 2012; 3:47:17 

ilkokul çocukları kabartma yaparlardı bir zamanlar bilir misiniz ? Kırtasiyelerde aliminyum folyo diyerekten satılıyor. Onlardan a4 kağıdı boyunda alın. Madem fenerbahçeli fenerbahçenin armasını o folyoya çizin ve tersten kalemi sürterek ve hafiften bastırarak kabartmasını sağlayın. Biraz zahmetli olur..

Kabartma bitincede boşta olan yerlere kalemin ucuyla noktanokta şeklinde vurun.daha sonra silikon yada tutkalla kabartılan yüzeyin arkasını doldurun ki ufak bir darbede bozulmasın.En sonda ayakkabı boyasıyla eserinizi boyayın ve bezle hafif bastıraraktan silin eskitme yapmış olursun böylece. Daha sonra tek bir çerçeveye bakar emeğin hariç ortalama maliyeti 2tlye çıkar Bence güzel birşey ortaya çıkabilir.

1445 Mesaj
12 Mart 2012; 3:49:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

Ver işte daha ne ister ki yani demem o ki ufakda olsa sevdiğinden aldığı herhangi bir hediye mutlu edecektir. Değişik olsun diyorsan yılın sevgilisi sertifakası yaptır photoshoptan anlıyorsun beleşe getirirsin.

inceden

Düştüğümüzde başımıza üşüşen çakalları,ayağa kalktığımızda da görmek isteriz...

2061 Mesaj
12 Mart 2012; 3:51:31 

quote:

Orijinalden alıntı: dorico06

Fosforlu prezervatif

Eski kullanıcı adım : Sefid.dL
Eski şifrem : k_4547203ddsa
bir aşk şarkısı söylüyordun ki,
birden sustun.
düşmemek için saçlarına tutundu dünya..

1 Mesaj
12 Mart 2012; 3:56:24 

quote:

Orijinalden alıntı: tecahül-ü arif

ilkokul çocukları kabartma yaparlardı bir zamanlar bilir misiniz ? Kırtasiyelerde aliminyum folyo diyerekten satılıyor. Onlardan a4 kağıdı boyunda alın. Madem fenerbahçeli fenerbahçenin armasını o folyoya çizin ve tersten kalemi sürterek ve hafiften bastırarak kabartmasını sağlayın. Biraz zahmetli olur..

Kabartma bitincede boşta olan yerlere kalemin ucuyla noktanokta şeklinde vurun.daha sonra silikon yada tutkalla kabartılan yüzeyin arkasını doldurun ki ufak bir darbede bozulmasın.En sonda ayakkabı boyasıyla eserinizi boyayın ve bezle hafif bastıraraktan silin eskitme yapmış olursun böylece. Daha sonra tek bir çerçeveye bakar emeğin hariç ortalama maliyeti 2tlye çıkar Bence güzel birşey ortaya çıkabilir.

olabilir aslında tşk ettim kardeşim

46 Mesaj
12 Mart 2012; 3:58:38 

quote:

Öldüm gülmekten

193 Mesaj
12 Mart 2012; 4:03:35 

kinder süprizin içini açıp oyuncağın yerine kendi yazdığın bir not ya da oraya sığacak bir hediye koyup fabrikadan çıktığı şekilde geri kapatıp jelatinine sardıktan sonra orjinal açılmamış kinder gibi verebilirsin. Verirken unutmuş gibi yaparsın evde buldum al ye oyuncağıyla oynadıkça beni hatırla dersin o da açar bakar senin notun ya da hediyen şoke olur zaten. Yapılışı çok zor değil ben yaptım fabrikadan çıkmış gibi orjinal oluyor. Google'dan araştırırsan nasıl yapılacağını hemen bulursun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T N T -- 12 Mart 2012; 4:06:10 >

406 Mesaj
12 Mart 2012; 7:13:59 

quote:

Hahahha sabah sabah guldurdun beni :D
Lan ne adamsin ya :D

1 Mesaj
14 Mart 2012; 3:38:33 

0

satrancı çok sever sevgilim. ben de tahtası yapmaya başladım.. fenerbahçeli :)

40 Mesaj
14 Mart 2012; 3:49:16 

parçanın üzerine keşke astar attırsaydınız ilk önce

1 Mesaj
14 Mart 2012; 3:51:31 

üzerine vernik atıcam acemiyiz biraz haliyle :) ama fotodakinden daha parlak oldu..

40 Mesaj
14 Mart 2012; 3:56:40 

elinize sağlık güzel oluyor

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
6 gün 18 sa. 31 dk. kadarı kaldı.
14 Mart 2012; 4:01:39 

quote:

Bence göstermeli bir kısmını hediyenin yani daha anlamlı ve sürprizli olması amaciylen.

1 Mesaj
14 Mart 2012; 11:21:37 

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Bence göstermeli bir kısmını hediyenin yani daha anlamlı ve sürprizli olması amaciylen.

Nasil yani fotografini falan mi gostermeliyim simdiden

538 Mesaj
14 Mart 2012; 11:29:48 

quote:

Nasil yani fotografini falan mi gostermeliyim simdiden

Ver işte diyo

Let's be honest
What doesn't kill you, actually leaves you crippled

324 Mesaj
14 Mart 2012; 14:23:03 

244 Mesaj
14 Mart 2012; 14:31:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

Ver işte diyo

0

[image][/image]

102 Mesaj
18 Temmuz 2012; 18:29:23 

Ayrıca sevgilinize şuradan İlginç Hediyeleri, armağan edebilirsin. http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/ilginc-hediyeler/

http://www.topukluhaber.com

1 Mesaj
25 Nisan 2013; 13:16:34 

Sevgiliye ilginç hediyeler için aşağıdaki siteden de bakabilirsiniz.

Sevgiliye ilginç hediyeler
Ya da Sevgiliye ilginç Hediye linkinden bakabilirsiniz.

www.sevgilihediyem.com
Enuygunhediye

1 Mesaj
25 Nisan 2013; 13:19:15 

Sevgiliye ilginç hediye şart değil diyorsanız, benim önerim Kişiye Özel Hediyeler almanız yönünde olacaktır. Çünkü gerçekten en değerli ve anlamlı hediyelerKişiye Özel Hediye'dir.

63 Mesaj
8 Temmuz 2013; 10:09:34 

quote:

Orijinalden alıntı: DoricoDH

Fosforlu prezervatif

Bu enterasan bir hediye olabilir :)

63 Mesaj
8 Temmuz 2013; 10:11:44 

Erkek sevgiliye şuradan güzel hediye önerilerine ulaşabilirsin.
http://www.sevgiliyehediyeler.com/2013/07/erkek-sevgiliye-hediye.html ilgini çekebileceğini tahmin ediyorum.

1546 Mesaj
8 Temmuz 2013; 10:16:02 

326 Mesaj

[13 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

8 Temmuz 2013; 10:40:19 

Bence ona seksi bir mausepad almalisin

Makyavelist

1081 Mesaj
8 Temmuz 2013; 10:44:33 

Konunun özeti: "Ben kızım."

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

243 Mesaj
8 Temmuz 2013; 10:57:02 

quote:

Benim kız arkadaşım fotolarımızi çıkartmış bir kutuya koymuştu içinede küçük kagıtlara bizim hakkımızda güzel şeyler yazıp koymuştu bunu deneyebilirsin

16 Mesaj
19 Temmuz 2013; 13:02:18 

Sevgiliye ilginç hediye almayı düşünenler için aşağıdaki ilginç ürünleri tavsiye ederim.
0

İstiridye içinde inci kolye zincir ve kafesi gümüş

Aşk Kutusu 365 Gün Sevgi Mesajları
Sevgililer tarafından vazgeçilmez bir hediye olan aşk kutusu birçok kez en çok satılan ürünler sıralamasına gimiştir. Sevgiliniz Kırmızı Kalp şeklindeki peluş kutuyu ilk eline aldığında yumuşak dokusu ve kırmızı aşk rengi ile onu en romantik anlara götürecek. Kalp şeklinin vermiş olduğu aşk mesajı ona kendini özel hissettirecek...
0

aşk kutusu

Sevgiliye Aşk Kavanozu
0

0

Aşk Kavanozu

Gül Şeklinde 925 Ayar Gümüş Tektaş

0

Daha birçok Sevgiliye hediye seçenekleri HediyePaketim.com'da..

Üye olana anında 15 TL hediye parapuan 75 TL üzeri alışverişlerde geçerli.
Kapıdan ödeme fırsatı ile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hediye10 -- 19 Temmuz 2013; 13:03:20 >

101 Mesaj
21 Temmuz 2014; 14:26:54 

Birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafı seçip puzzle yaptırabilirsin. Hem parçaları birleştirirken heyecanlanır, merak eder. Manevi anlamda bence güzel bir hediye. Kalpli kadife kutusu da varmış hem. Bence bunu bir düşün derim
0

104 Mesaj
21 Temmuz 2014; 14:34:58 

"Seni seviyorum" yazılı araçlar var, tavsiye ederim. Plakasına da istenilen şey yazılıyor.

"We are being watched. The government has a secret system, a machine that spies on you every hour of every day. I designed the machine to detect acts of terror but it sees everything. Violent crimes involving ordinary people. The Government considers these people "irrelevant". We don't. Hunted by the authorities, we work in secret. You'll never find us, but victim or perpetrator, if your number's up... we'll find you."

91 Mesaj
21 Temmuz 2014; 14:57:43 

Üzerine sevgilinin ismini yazabileceğin içi çikolata dolu bu tüp erkek arkadaşını ne kadar sahiplendiğini göstecek güzel bir hediye olur bence.
http://img.donanimhaber...6-a20c-507b5072224b.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayıp Balık -- 21 Temmuz 2014; 14:58:14 >

Bu mesajda bahsedilenler: e_mirela

95 Mesaj
22 Temmuz 2014; 8:44:56 

Aaa bak puzzle fikri gerçekten güzelmiş. tabii romantiklikten anlayan bir erkek olması lazım. Eğer erkek sigara kullanıyorsa üzerine fotoğraf bastırabileceğin, yazı yazdırabileceğin bu çakmağı da hediye edebilirsin. Ben çok beğendim, ne bileyim bana biri hediye etse çok mutlu olurdum :D
0

Bu mesajda bahsedilenler: Mor Lahana

95 Mesaj
22 Temmuz 2014; 14:11:53 

Erkeğe hediye olarak bu gömlekte alınabilir. Yaka-manşet ve kol bölümüne isimlerinizin baş harflerini nakışla işletebiliyorsun hem. Çok hoşuma gitti. Romantik bir hediye bence
0

63 Mesaj
22 Temmuz 2014; 16:06:16 

+1 Gerçekten çok güzelmiş. babama böyle bir şey alabilirim.

Bu mesajda bahsedilenler: Düşünce Seli

101 Mesaj
23 Temmuz 2014; 8:45:27 

Büyüttüğünde fasulyesinden mesaj çıkan bu yumurta da bana çok ilginç gelmişti. sevgisini dile getiremeyenler için mükemmel. sevdiğiniz birine açılamıyorsanız birebir. eee bizim zamanlarımızda böyle şeyler yoktu tabi şimdiki gençler çok şanslı
0