Şimdi Ara

Ne olabilir şu sevgiliye ilginç hediye !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
11.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_mirela

güzel fikir olabilir saat ama ben öyle para verip direk ulaşılabilir bişi istemiyorum açıkcası. mesela aklımda baya bişi var ama kararsız kaldım. kendim satranç yapmayı düşündüm, fenerbahçeli boyayarak yada photoshoptan anlıyorum 10-15 sayfalık kendi gazetemizi yazıp komik olaylar ilişkimiz karikatürler magazin gibi ikimizin yer aldığı şeyler falan onu bastırmak sonra bi büfeden gazete alırken arasından onun çıkması falan gibi mesela :D böyle başka orjinal fikir aklına gelen var mı

Arka arkaya fotoğraf çeken bir fotoğraf makinesi bul
    Kameraya bakarak seni seviyorum de
    Bunu derken arka arkaya yaklaşık 50 fotoğrafını çek
    Sonra fotoğrafların hepsini not defteri boyutunda bastır ve cilt yaptır
    Ver sevgiline , yaprakları hızlı hızlı geçirirken ağzını okur ve ne dediğini anlar umarım

• kırmızı iç çamaşırı al
  • yav he he
  • Saat al.
  • Ver işte daha ne ister ki yani demem o ki ufakda olsa sevdiğinden aldığı herhangi bir hediye mutlu edecektir. Değişik olsun diyorsan yılın sevgilisi sertifakası yaptır photoshoptan anlıyorsun beleşe getirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazamsar -- 10 Mart 2012; 3:29:04 >
  • model oyuncak al. her erkek istisnasız bayılır.
  • zippo al zippoyu herkez sever hatta üstüne adını kazıttır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

Ver işte daha ne ister ki yani demem o ki ufakda olsa sevdiğinden aldığı herhangi bir hediye mutlu edecektir. Değişik olsun diyorsan yılın sevgilisi sertifakası yaptır photoshoptan anlıyorsun beleşe getirirsin.

inceden
  • kinder süprizin içini açıp oyuncağın yerine kendi yazdığın bir not ya da oraya sığacak bir hediye koyup fabrikadan çıktığı şekilde geri kapatıp jelatinine sardıktan sonra orjinal açılmamış kinder gibi verebilirsin. Verirken unutmuş gibi yaparsın evde buldum al ye oyuncağıyla oynadıkça beni hatırla dersin o da açar bakar senin notun ya da hediyen şoke olur zaten. Yapılışı çok zor değil ben yaptım fabrikadan çıkmış gibi orjinal oluyor. Google'dan araştırırsan nasıl yapılacağını hemen bulursun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T N T -- 12 Mart 2012; 4:06:10 >

• e_mirela E kullanıcısına yanıt
    Birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafı seçip puzzle yaptırabilirsin. Hem parçaları birleştirirken heyecanlanır, merak eder. Manevi anlamda bence güzel bir hediye. Kalpli kadife kutusu da varmış hem. Bence bunu bir düşün derim
  • ahmet_aes kullanıcısına yanıt
    Ahşap kutusuna isim yazılabilen deri çakmak ve küllük seti daha iyi olmaz mı sence de?
  • Sitedeki bütün ürünleri koyacaksınız sanırım sırayla? 1.5 aydır hediye mi seçiyorsunuz yemeyin bizi Allah aşkına:)
  • (hediye alınacak kişi erkek)
    Sevgiliye doğum gününde alınabilecek ya da yapılabilecek ilginç, şaşırtıcı, sevindirici hediye ne olabilir arkadaşlar. Kıyafet, parfum vırt zırt harici ne hediye versek çok mutlu olur sizce :)

• Slayerious saol da saatin nesi ilginç yahu :D ben şöyle belki de elde yapılabilir ya da alınmış ama şaşırtabilir, farklı bişi istiyorum
  • Saat al bence de. İlginçliğe gerek yok hani ben olsam saat alınmasından memnun kalırdım. Parfüm falan çok banel sıradan hediyeler. Baktıkça beni hatırlarsın diye not düşersin saatin kutusuna yada eski sevgilimin bana yazdığı gibi "aklımın her saniyesindesin"
  • güzel fikir olabilir saat ama ben öyle para verip direk ulaşılabilir bişi istemiyorum açıkcası. mesela aklımda baya bişi var ama kararsız kaldım. kendim satranç yapmayı düşündüm, fenerbahçeli boyayarak yada photoshoptan anlıyorum 10-15 sayfalık kendi gazetemizi yazıp komik olaylar ilişkimiz karikatürler magazin gibi ikimizin yer aldığı şeyler falan onu bastırmak sonra bi büfeden gazete alırken arasından onun çıkması falan gibi mesela :D böyle başka orjinal fikir aklına gelen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_mirela -- 10 Mart 2012; 2:42:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905

quote:

Orijinalden alıntı: e_mirela

güzel fikir olabilir saat ama ben öyle para verip direk ulaşılabilir bişi istemiyorum açıkcası. mesela aklımda baya bişi var ama kararsız kaldım. kendim satranç yapmayı düşündüm, fenerbahçeli boyayarak yada photoshoptan anlıyorum 10-15 sayfalık kendi gazetemizi yazıp komik olaylar ilişkimiz karikatürler magazin gibi ikimizin yer aldığı şeyler falan onu bastırmak sonra bi büfeden gazete alırken arasından onun çıkması falan gibi mesela :D böyle başka orjinal fikir aklına gelen var mı

Arka arkaya fotoğraf çeken bir fotoğraf makinesi bul
    Kameraya bakarak seni seviyorum de
    Bunu derken arka arkaya yaklaşık 50 fotoğrafını çek
    Sonra fotoğrafların hepsini not defteri boyutunda bastır ve cilt yaptır
    Ver sevgiline , yaprakları hızlı hızlı geçirirken ağzını okur ve ne dediğini anlar umarım

orjinal fikir tşk ettim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.