Şimdi Ara

market sorunu(android.process media işlemi durdurdu ) hatası ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
41.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: kavamenga

Selamun aleyküm arkadaslar sorun bende cözüldü

uygulama yöneticisi - hepsi - uygulama tercihlerini sifirla deyin reset atin telefona bitti gitti

aynen hocam denedim düzeldi artık hata vermiyor eyvallah
  • android.process media işlemi durdurdu, 3 saniye sonra '' Google play store uygulaması (com.android.vending işlemi) beklenmedik bir biçimde durdu lüfen yeniden deneyin. Diye saçma bi uyarı alıyorum.

telefonum HD2 leo windows u android yaptık, 2.3.7 sürümü var. ilk gün bişey yokdu akşamına bu hatayı vermeye başladı. napmak lazım arkdaşlar ? forumlarda pek bulamadım bu durumun çözümünü ?
    yeniden mi yklücez yoksa içinde bi ayarmı yapcaz ?
    şimdiden teşekkür ederim.

• hiç bi fikri olan yok mu arkdaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafii

hiç bi fikri olan yok mu arkdaşlar ?

google play storede ise normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

quote:

Orijinalden alıntı: mustafii

hiç bi fikri olan yok mu arkdaşlar ?

google play storede ise normal

yok hocam adroid markette de yapıyordu adı değişti yine aynı durum geçerli . pek de basit bi çözümü yok gibi.
  • Başka bir rom dene. Rom un hatası olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koyu Kahverengi

Başka bir rom dene. Rom un hatası olabilir.

pek anlamadığım için yine birini bulup attırmam lazım :(
  • ben de bu hatayı alıyorum, büyük ihtimalle romla bir alakası yok. bunu çözmenin romu yeniden yüklemekten başka bir yolu olmalı. var mı onerisi olan?

edit: ben bu hatayı cyanogenmod yükledikten sonra almıştım. romu yeniden flashlamadan önce birçok yöntem denedim ama işe yaramadı.
    en sonunda recovery'den tüm wipeları halledip romu tekrar flashladım, reboot ettim. google account kaydını yaptım. marketin içinden google apps leri indirmem için bir yere yönlendirdi beni, hiçbir google aps yüklemedim. telefonu kapatıp tekrar recovery'e girip data2sd ve hemen ardından gapps'i flashladım ve sorun düzeldi. yani, yeni romu flashladıktan sonra hiçbir app yüklemeden önce data2sd ve gapps'i flashlamanız gerekiyor.

umarım işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joseph Writer -- 14 Mart 2012; 15:28:23 >
  • Selamun aleyküm arkadaslar sorun bende cözüldü

uygulama yöneticisi - hepsi - uygulama tercihlerini sifirla deyin reset atin telefona bitti gitti
  • Bende tablette yaşadım sorunu sıfırladım gooogle play stora girince yine oluyor
  • Çözüm bulan varmı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.