Şimdi Ara

Touchpro 7” DESTEK-PAYLAŞIM (ANA KONU) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
2
Favori
29.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ilk çıktığı zaman kipadan aldım. Bugün dolaşırken kipa da tekrar gelmiş fakat yeni gelenlerde versiyon 4'e yükseltilmiş. İthalatçı firmadan bir şekilde yeni romu alabilir miyiz acaba cihazı göndermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk-okur

Ya şimdi bu güncelleme orjinal güncelleme mi biri çok memnun diğeri çok pişman :D napacamızı şaşırdık arkadaş :D

Orjinal ama, elindeki romdan çok memnunsan, hiç sorun yoksa değiştirme. Biraz yavaşlıyor gibi sanki cihaz. Bana öyle gelmiş de olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Bende ilk çıktığı zaman kipadan aldım. Bugün dolaşırken kipa da tekrar gelmiş fakat yeni gelenlerde versiyon 4'e yükseltilmiş. İthalatçı firmadan bir şekilde yeni romu alabilir miyiz acaba cihazı göndermek istemiyorum.

Bir önceki sayfada verilen rom, ithalatçının romu zaten. Garpike, hem bu model için, hem de diğer model için olan romu teknik servisten almış. Yükleme talimatları da var, onları kullanarak yükleyebilirsin..
  • Arkadaºlar, mini usb flash bellek dönüºtürücü kablom arızalandı, cihaz flash bellekleri tanımıyor, ben de sorun değil diye düºündüm gider bi kablo alırım dedim; fakat izmirde çankayada dolaºmadığım dükkan kalmadı oaradaki mini usb to usb kabloların hiçbiri bu cihazda çalıºmadı, kablo giriºleri uygun ama kablolar çalıºmıyor. Bu kablonun orjinalini nereden bulabilirim? İzmir'de servisi var mı? (Not: Bi arkadaºımda da aynı cihaz var onun kablosunu takıyoruz çalıºıyor, piyasadan aldığım 3-4 kablo var denedim kesinlikle çalıºmıyor.)
  • Arkadaºlar, mini usb flash bellek dönüºtürücü kablom arızalandı, cihaz flash bellekleri tanımıyor, ben de sorun değil diye düºündüm gider bi kablo alırım dedim; fakat izmirde çankayada dolaºmadığım dükkan kalmadı oaradaki mini usb to usb kabloların hiçbiri bu cihazda çalıºmadı, kablo giriºleri uygun ama kablolar çalıºmıyor. Bu kablonun orjinalini nereden bulabilirim? İzmir'de servisi var mı? (Not: Bi arkadaºımda da aynı cihaz var onun kablosunu takıyoruz çalıºıyor, piyasadan aldığım 3-4 kablo var denedim kesinlikle çalıºmıyor.)

Bu tur urunlerwww.deal extreme.com da bulunuyor, ben gps cihazinda (AV) kamera cikisi icin 2,5 to 3,5 cevirici fisli kablo aradim bulamadim bu siteden paypal guvenceli olarak getirttim baska bu tur parcalarda getirttim bir problem olmadi tek problem 1 ay ve daha fazla surede elime ulasmasi.
    bu sitede bulamazsanizwww.aliexpres.com da arayin ancak buradaki saticilarin guvenilirliklerini iyi incelemelisiniz.
  • ben 2.3 sürümünden memnunum zaten 4.0 için birçok uygulamalar çalışmamaktadır 4.0 ancak seneye kullanılabilir benim tek istediğim şey italatçı firmadan rootunu almak bu tabletlerde 4 gb hafıza var ama bunun 1.98 ayrı 1.6 sı ayrı geriye kalanınıda 314 mb RAM e vermişler root aldıktan sonra bu sorn ortadan kalkacaktır bu sorun en çok oyun yüklerken ortaya çıkıyor birde sd hafızası olarak tabletin içindeki 1.98 gb lık yer olarak gözüküyor
  • 2.3 sürümünün dosyalarının yedeğini aldım belki 4.0 sürümünü beğenmeyenler olur 2.3 sürümünün dosyalarını gönderebilirim
  • yedeği nasıl aldın dostum? verebilirsen seviniriz
  • sytem dosyalarını sd karta attım
  • normalde tableti pcye bağladığımızda o sistem dosyalarının yüklendiği yer açılmıyor tablete kurduğum bir dosya yönetiçisiyle kopyalayıp sd karta attım
  • evet sevgili arkadaşlar sanırım aramızda ilk oldu. ben yokken kardeşim tableti düşürmüş ve ekranın sağ üst tarafında çatlama olmuş. ama dokunmatiğinde problem yok hiçbir sorun yok.

bu garanti dışı bir olaydır değilmi?

ayrıca bu ekrandan nerde bulabilirim? servisinde ne kadar fiyat biçerler?
  • İzmir'de servisi var mı arkadaºlar, ben bir türlü bulamadım bu flash bellek bağladığımız ara kablodan :( Çankayada bulduğum hiçbir ara kablo ile çalıºmadı... İlla orijanalini mi istiyor ne? Anlayamadım... :( Not deneyip de çalıºtıramadığım kablo tipi: mini usb to usb diºi kablo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightWatch71

quote:

Orijinalden alıntı: faruk-okur

Ya şimdi bu güncelleme orjinal güncelleme mi biri çok memnun diğeri çok pişman :D napacamızı şaşırdık arkadaş :D

Orjinal ama, elindeki romdan çok memnunsan, hiç sorun yoksa değiştirme. Biraz yavaşlıyor gibi sanki cihaz. Bana öyle gelmiş de olabilir..

güncelleme yapmaya çalıştım ama yapamadım bende bıraktım uğraşmıyorum hiç artık:D
  • yahu arkadaşlar ben bu tableti bir ay önce aldığımda 2.3.4 sürümü yüklüydü ve ben çok memnun kalmıştım fakat cihazın kamerasında sorun çıkınca iade ettim yenisini aldğımda baktım ki 4.0 sürümü var tablette benim bu aleti tekrardan eski sürümüne döndürmem mümkün mü bu halde iken şarjı çok çabuk tükeniyor anlayamadım ben eski işletim sistemini istiyorum yardım edebilecek biri vardır umarım aranızda .
  • Aynı özelikler artes i701 de de var gayet güzel bn onu kullanıyorum hemde bu tabletten ucuz tektoptan.com da kapıda odeme 240 tl olması lazım
  • bu aleti şimdi nasıl 2.3.4e döndürebileceğimizi bilen biri yok mu yani ? inanılmaz şarj gidiyor bu 4 sürümünde eski sürümden memnundum ben olmadı ki bu böyle ya.
  • Benim cihazda 2.3 yüklü, yedekleme yapabilsek gönderelim ama nasıl yapılabilir ki, ayrıca yedek alabilsek yeni sürümü denemek istiyorum, fakat bu ºarj olayını duyunca yüklemekten vazgeçtim ºu an.
  • yani karar senin tabiki ama ben yükleme derim. 4.0 sadece görsellik açısından bir şeyler katıyor o da getirdiği sorunların yanında hiçbir şey kalır. fakat şarj inanılmaz kötü hızda tükeniyor wifi açılmaya görsün 3'er 5'er iniyor çabucak kullanamaz oldum aleti 2.3'ten şaşmayın derim size bende şu 2.3 yükleyebilsem sorun kalmayacak ama bulamıyorum maalesef.
  • Ben de bunu yeni aldım. wınmodem ile sesli ve görüntülü görüºme yapmaya çalıºıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaºlar varsa memnun oluruz...
    Bir de USB portundan bluetooth çalıºtırabilirsek pek bir eksiği kalmayacak gibi.
  • dostum önceki sayfalarda vın ile ilgili açıklama yapmıştım okuyabilirsin. görüntülü görüşmeyi skype ile yapabilirsin ama biz 2 touchpro tablet arasında sağlıklı görüntülü görüşme yapamadık olmadı. ancak karşındaki kişi bilgisayarda skype girdi ise çok güzel oluyor messengerde donan görüntü tablette film gibi akıyor. skype programını marketten ücretsiz indirebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.