Şimdi Ara

Kaldırılamayan Yazılımlar Nasıl Kaldırılır ve Nasıl Temizlenir (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
153
Cevap
5
Favori
352.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önerin için teşekkürler fakat Crap Cleaner'ın kaldırılmayan yazılımları kaldırma özelliği bulunmuyor.
    Zaten resimli anlatımını da yaptım ben.
    quote:

Orjinalden alıntı: MERKAN

CCleaner i bir deneyin derim bir çok işlemleri beceriyor çok süper hemde tr inndir comdakini olanı tavsiye ederim
  • Beytepe teşekkürler çalışman için.Bu anlattıkların deneme sürümü olan programın
    süresi bittiğinde (bilgisayara format atmadan) silip tekrar yükleme yapmamızı sağlarmı.
    Çünkü değişik isimler altında biryığın kalıntı bırakıyor ve tekrar süre kazandırmıyor.
  • Kullanım süresi bittikten sonra o programın bir daha deneme sürümü olarak kullanılması mümkün değildir.
    Çünkü sistem o programa ait lisans dosyalarını sildirmez. Legacy içerisinde bulunurlar ama silmek mümkün değildir. Zaten bu şekilde bir şey yasal da değil o nedenle izin verilmez sistem tarafından.
    Ücretsiz yazılımlar kullanabilirsiniz ya da almak durumundasınız.
    quote:

Orjinalden alıntı: kata

Beytepe teşekkürler çalışman için.Bu anlattıkların deneme sürümü olan programın
    süresi bittiğinde (bilgisayara format atmadan) silip tekrar yükleme yapmamızı sağlarmı.
    Çünkü değişik isimler altında biryığın kalıntı bırakıyor ve tekrar süre kazandırmıyor.
  • çok güzel bi çalışma olmuş teşekkrler
  • Rica ederim.
    quote:

Orjinalden alıntı: ersiniksar

çok güzel bi çalışma olmuş teşekkrler
  • windows install clean up bu programda microsoftundur ve çok iyi silici onarıcı orjinal bi programdır tavsiye ederim. kaldırma sorunları içinde tavsiye edeceğim bi adreste:
    http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb%3Btr%3B295823#appliesto
    programı buradan yükleyebilirsiniz
  • Öneri için teşekkkürler fakat burada kaldırma yazılımlarından ziyada sistemsel olarak neler yapılabileceği söz konusu.
    quote:

Orjinalden alıntı: esenkoylu

windows install clean up bu programda microsoftundur ve çok iyi silici onarıcı orjinal bi programdır tavsiye ederim. kaldırma sorunları içinde tavsiye edeceğim bi adreste:
    http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb%3Btr%3B295823#appliesto
    programı buradan yükleyebilirsiniz
  • hepimizin sık sık yaşadığı bir probleme yardımcı olmuşsun.açık öz anlatımın ve çalışman için teşekkür ederim
  • Acronis True image kurdum deneme süresi bitti ama şimdi ne yapsam kaldıramıyorum. Yeni tüm sürümünü de kabul etmiyor, @beytepe dediğin gibi regedit'ten yaptım ayarları ama ordan da kaldırmıyor, bunun çözümü yok mu?
  • Öncelikle şunu sorayım benim önerilerimin hepsini uyguladın mı?
    Eğer uyguladığın halde halen sorun yaşıyorsan tam olarak sorun nedir?
    Bilgi verirsen yardımcı olayım.

quote:

Orjinalden alıntı: Salvatuon

Acronis True image kurdum deneme süresi bitti ama şimdi ne yapsam kaldıramıyorum. Yeni tüm sürümünü de kabul etmiyor, @beytepe dediğin gibi regedit'ten yaptım ayarları ama ordan da kaldırmıyor, bunun çözümü yok mu?
  • @beytepe,
    İlgin için teşekkür ederim, ancak ben sorunu şimdi çözdüm. Önce Ekle-Kaldır menüsünden sonra da regeditten ayar çekince sorun çözüldü
  • Sevindim sorunun çözümüne.

quote:

Orjinalden alıntı: Salvatuon

@beytepe,
    İlgin için teşekkür ederim, ancak ben sorunu şimdi çözdüm. Önce Ekle-Kaldır menüsünden sonra da regeditten ayar çekince sorun çözüldü
  • çok iyi
  • Aslında biraz daha geliştirmeyi düşünüyordum ama bu sıralar epey yoğunum, boş bir zamanda daha iyi hake getireceğim.

quote:

Orjinalden alıntı: turkuaz45

çok iyi
  • hımmm bunları deneylelim bakalm..

bu arada norton ghost 2003 işlemler arasında çalışanlar arasında bende.. kaldıramıyorum bi türlü..
  • Başlangıç öğelerinin hepsini devre dışı bırakıp dene...
    Daha sonra tekrar istediklerini etkin hale getirirsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

hımmm bunları deneylelim bakalm..

bu arada norton ghost 2003 işlemler arasında çalışanlar arasında bende.. kaldıramıyorum bi türlü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepe -- 23 Mayıs 2006; 11:53:48 >
  • UP
  • Peki daha önce kaldırdığım bir programın klasörü sistem geri yükle yaptıktan sonra "sistem dosyası" olarak gözüküyor ve siemiyorum. Bunu ne yapacağım.
    Bir de c'nin içinde kalsörlerin yanında 2 tane .dll dosyası var ne olduklarını bilmediğim için elleyemiyorumda bunların burda olması normal mi? eğer bişeye yaramıyorlarsa silecem onları da.
  • bi işe yaramadı beytepe...
  • 1. Unlocker kullanmanı tavsiye ederim. Buyur buradan ulaşabilirsin:http://forum.donanimhaber.com/m_6874025/tm.htm
    Gerekli açıklamalar o konu içerisinde mevcut. Büyük ihtimalle sorun çözülecektir eğer yine de çözülmezse o konuya yaz yardımcı olurum.

2. dll dosyalarının adını yazarsan daha iyi yardımcı olurum fakat gerekli şeyler olduğunu sanmıyorum bazan sistem oralara dll dosyaları kopyalayabilir.

quote:

Orjinalden alıntı: pullsarr

Peki daha önce kaldırdığım bir programın klasörü sistem geri yükle yaptıktan sonra "sistem dosyası" olarak gözüküyor ve siemiyorum. Bunu ne yapacağım.
    Bir de c'nin içinde kalsörlerin yanında 2 tane .dll dosyası var ne olduklarını bilmediğim için elleyemiyorumda bunların burda olması normal mi? eğer bişeye yaramıyorlarsa silecem onları da.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.