Şimdi Ara

Dota 2 Beta Kodları Dağıtıyoruz!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
7.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         Girmek için can attığınız Defense of the Ancients 2'nin beta testleri tüm hızıyla devam ediyor. Hero'larınıza kavuşmak için bu büyük fırsatı kaçırmak istemiyorsanız Facebook sayfamızdan yayınladığımız ilgili resmi paylaşmanız yeterli olacaktır.

Dota 2'nin tamamen yenilenmiş grafikleri, arayüzü ve dengeleri ile oynamak çok daha eğlenceli. İsterseniz diğer oyuncularla isterseniz de botlara karşı oynayabildiğiniz beta süreci bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Toplamda 15 adet beta kodu dağıtacağız ve kazanan oyuncular ikişer arkadaşını davet edebilecek. Yani bir kod ile 3 kişi betaya dahil olmuş olacak. Tüm kodlar Steam üzerinden aktif ediliyor.

Dota 2 ile daha çok kaynağa ulaşmak için TRDotA.net'e bakabilirsiniz. Dağıttığımız beta kodları TRDotA sponsorluğunda gönderilmektedir.

• Konu kapanabilir ben paylaştım
  • Siz beta kodlari dağıtın, dotada bizim hayatimizi dağıtmaya devam etsin GL & HF
  • Yıl 2012, halâ Dota oynuyorlar.

(Basın -'leri.)
  • trdota.net^^
  • Organizasyonlar için teşekkür ederiz ancak facebook'ta Diablo 3 beta anahtarı dağıtımı için düzenlemiş olduğunuz etkinlikte bile halen birçok kazanan kişi kodlarını alamadı. O yüzden bu başlık pek bi manidar kalmış.
  • Diablo 3'ün beta kodunu alamayan sadece bir kişi var o arkadaşın da tüm iletişim yolları kapalı, ulaşılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Yıl 2012, halâ Dota oynuyorlar.

(Basın -'leri.)

+1
  • Dağıtınıyoz dağıtıyonuzda.Bi biz alamıyoz
  • trdota.net ^^
  • Ben birşey anlamadım. İlk oyunu Blizzard yapmamışmıydı? Neden Dota 2'yi Valve yapıyor o nerden çıktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Ben birşey anlamadım. İlk oyunu Blizzard yapmamışmıydı? Neden Dota 2'yi Valve yapıyor o nerden çıktı?

ilk oyun diye bir şey yok o sadece warcraft 3'ün içindeki bir haritaydı
  • dota is suck bro :D
  • o kodlardan birine sahip olmak istiyorum, duyun sesimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud__Strife -- 9 Mart 2012; 17:08:07 >
  • Facebook kullanmiyorum ama bir beta key cok makbul gecer 2 tane de arkadasim var davet etmek istedigim
  • diablo 3'ün beta keyi için milleti maymun ettiniz, dota 2'nin beta key'i içinde....... anlayan anlar. delikanlı mod bu mesajıda yayınlar.
  • Ne zaman belli olur acaba?
  • Çekiliş ne zaman peki?
  • merhaba arkadaşlar
  • şuradaki yorumlara bakıyorum da, neden türk oyun sektörünün gelişemediğini görmek hiç zor değil.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.