Şimdi Ara

Tim Schafer O Kadar Parayla Ne Yapıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •   

Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda oyun yapımı için maddi destek bekleyen Tim Schafer, bir site üzerinden başlattığı çalışmayla 400.000 dolar toplamaya çalışmıştı.

Ancak başarılı yapımcıdan yıllardır oyun bekleyen oyuncular bununla yetinmeyip ona 2.5 milyon dolar yardımda bulunmuştu. Peki Tim Schafer bu parayla neler yapıyor dersiniz? Muhtemelen canı sıkılan Schafer, paraları ile çektirdiği ilginç pozları internette paylaştı. Fotoğraflar bir kısım hayranları tarafından tepkiye maruz kalırken bazı insanlar da bu pozları oldukça eğlenceli buldu.

Bu fotoğrafların bir kısmını haberimizde, geri kalanını ise burada bulabilirsiniz.

• fakire fukaraya ver de sevaba gir bari
  • Para seni bozmuş şefır.
  • Tuvalettede kullanıyodur bu şimdi :D
  • haddini bilmez ukala herifin teki. İnsanlar birşeyler bekliyor bu adam ise parayı buldu havasını atıyor. Yazıklar olsun.
  • Lan o kadar para bağışladı arkdaşlarımız ve sen utanmadan ukalaca pozlar veriyorsun.
  • Milletin gönderdiği parayla yaptıklarına bak diyecek birşey bulamıyorum...Görmemişin parası olmuş tutmuş burnunu silmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyuncu11790 -- 9 Mart 2012; 13:28:53 >
  • Açıkçası benim bayağı hoşuma gitti ve güldüm. :D Eminim ki bağış yapanların hemen hemen hepsi de benim gibi düşünüyorlardır.
  • Dikkat ederseniz paralar sahte. Daha doğrusu fotokopi. Bana göre tepki amaçlı yapmıştır. Zira 400bin isterken , 2mil doları olunca adama sen o kadar parayı aldın cebe attın değil mi? İnsanları kandıran bir insan imajı çizilmeye çalışılmış olma ihtimalinden dolayı yapmış olduğu kanaatindeyim.
  • Millet ciddiye alıp yorum yapmış birde yok artık adam kendi çapında bana 400.000 yetiyor kalanı nerede kullanabilirim mantığıyla mizah yapmaya çalışmış gelip ciddi ciddi yorum yapanlar olmuş seviye yerlerde cidden.Ama Psychonauts 2 gelmezse harbiden ayıp Schafer.
  • evet resimlerden anlıcagımız üzere adam para babası fakat resimlerin dalga oldugunu dusunursekki öyle güzel geçmiş
  • geçenlerde bir arkadaş yorum yapmıştı. Oyun oynamak zeka seviyesini artırıyor fakat oyun sitelerindeki yorumları gördükçe, tam tersi düşünüyorum diye. Ağzına sağlık o arkadaşın. Herif mizah yapmış millet nelerin peşinde. Cidden yazık...
  • bence hani işin bi dalga havası ama bide ahlaki yönü var.sen komiklik olsun diye böyle yapmış olabilirsin ama sana güvenipte para veren insanların bunun hakkında ne düşüneceğinide umursaman gerekliydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.