Şimdi Ara

Yeni iPad değerlendirme ve video ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
25.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni iPad'in getirdiklerini ve beklentileri değerlendiriyor ayrıca eklenen özelliklerin ne kadar gerekli olduğunu tartışıyoruz. Ön inceleme kıvamındaki bu videomuzda yeni iPad ile ilgili öğrenmek isteyebileceğiniz her şeye yer vermeye çalıştık.

[anket=27] 

• canlı yayını kaçıranlar için güzel bi video hazırlamışsınız
  • Pc ye geçince izleyelim bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su an mobil sürümden iPhone ile izleyeyim dedim ama video çalışmaz durumda. İpad'de de aynı durum vardır muhtemelen. Biraz ironik bir durum oluşmuş. iPad ile iPad incelemesini izleyemiyoruz. :))

• Mesut Çevik 1 cümlelik açıklamaları 10 cümlelik paragraflar haline getiren çevirmenler gibi olmuş :D
  • Video kaydı 1080p çözünürlükte tam bir kamera gibi gerçeklik sunuyor. Bunun yanında 2056x1536 çözünürlük gerçekten çok iyi. Film izlemek çok keyifli olacaktır. Bence 2056x1536 çözünürlükte ekrana sahip olan ilk mobil cihaz olduğu için stabilizasyon problemleri çıkacaktır. Fakat çözünürlükten çıkabilecek büyük sorunların giderildiğinden de eminim. İşlemcisi; henüz kullanmadığımız için yorum yapabilecek bir kriter yok. Güçlü olduğu ve akıcı bir performans sergilemesi muhtemeldir...
    Bunca özellik şu an için yüksek görünebilir ve çok fazla ihtiyaç duyulmayabilir ama biliyoruz ki; oyun ve yüksek kaliteli video her geçen gün katlanarak büyüyor. Bu büyümeyi uzun bir zaman taşıyabilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum.

• Keske tasarim cok daha farkli olsaydi.'Guncellenmis Ipad 2' gibi olmus ama donanim acisidan cok iddali...
  • Çözünürlük web sayfalarında çok sıkıntı olmayacak bence. web sayfaları 1024px ü aşmıyor genelde. Yeni ipadde webde 4piksel tek piksel gibi kullanılıp gerekli keskinliğe ulaşabilir. Bunun yanında yazılar, oyunlar ve resimler daha net gözükecek. İşlem kapasitesi artmış ama bu kapasite ekranı sürmeye gideceğinden ipad2 ye göre çok fazla hız artışı olmayacaktır. Sadece pikselleri görememek için ipad2 si olanların almasına çok da gerek yok bence. Yeni ipadde yapılabilecek herşey ipad2 de de yapılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 8 Mart 2012; 23:58:29 >
  • İnceleme apple urununun ama video flash gerektiriyor.

• Güzel bir inceleme olmuş
  • Pek heyecanlanmadım.
  • Gün kral iPad'i eline yapıştırmış herhalde 2 gündür elinden bi bırakmadı
  • güzel bir ürün ama fiyat performancı kişiliğim almama engel oluyor:d
  • Arkadaşlar Merhaba,

Videoların cep telefonu ve tablet uyumlu versiyonları yayınlandıktan 1 saat sonra hazır hale geliyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Mesut Çevik'le tamamen aynı fikirdeyim.
  • Hem yeni ipadin özelliklerinden bahsedilmiş hemde İpad 2 satılıp yeni ipad alınmalımı gibi hali hazırda açılmış ve tahminimce açılmaya devam edilecek konular için gerçekten aydınlatıcı olmuş.
  • Adam ipadi ile hava atiyor resmen cocuk gibi
  • Tarayicinizi mobilden desktopa cevirip izleyebilirsiniz.
  • http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4620&idPhone2=3848

2-3 Özellik konusunda ilerleme var.Benim beklentim pil ömrü ve depolama kapasitesiydi.Beni cezbetmedi,alacaklara hayırlı olsun devrim buysa.
  • Sırı. Yok sırık :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.