Şimdi Ara

Yeni iPad'in Türkçe altyazılı tanıtım videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
18.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın merakla beklenen yeni iPad modeli için hazırlanan resmi tanıtım videosunu Türkçe altyazılı olarak sizlerle paylaşıyoruz. Apple "Yeni iPad" için neler söylüyor hep birlikte görelim.

< Bu konunun sahibi gun iken gun tarafına aktarılmıştır -- Mar 8 2012 7:19PM >

• tşkler
  • Gerçekmi bu ya ??
  • Apple Beklenenleri Geride Bıraktı
  • İyi reklam hazırlamışlar :).
  • 00:28'deki amcalar Türk herhalde :D
  • Eğer gerçekse bunun üstüne başka bişey yapamazlar başka markalar
  • Tıpkı iPhone 4S gibi bir geliştirme uygulanmış.. Kamerası daha iyi, bu sayede Full HD kayıt yapabiliyor, yeni işletim sistemi ve yeni (A5X çift çekirdekli) işlemcisi ile daha hızlı..
  • Adamlar yapmış aga!! :D
    Sadece ekran ile piyasayı darmaduman edebilecek bir cihaz diye düşünüyorum.
  • Çok sağlam reklam yapmışlar adamlar. Apple düşmanı olan benim bile canım çekti. ABD'ye giden bir tanıdığım olursa hemen telefonumu satıp alacağım.
  • Ulan adamlarda nasil bi pazarlama taktigi varsa insanlarib agzindan sular akitiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gobidigo

Çok sağlam reklam yapmışlar adamlar. Apple düşmanı olan benim bile canım çekti. ABD'ye giden bir tanıdığım olursa hemen telefonumu satıp alacağım.

Neden Apple in düşmanısın ki ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exacreta

quote:

Orijinalden alıntı: Gobidigo

Çok sağlam reklam yapmışlar adamlar. Apple düşmanı olan benim bile canım çekti. ABD'ye giden bir tanıdığım olursa hemen telefonumu satıp alacağım.

Neden Apple in düşmanısın ki ???

Bilmiyorum ama bana antipatik geliyor apple ürünleri. En büyük nedeni de ergenlerin elinde iPhone'ları bir statü göstergesi olarak tutmaları. Aslında nefret etmem gereken bu insanlar ama onlar yüzünden Apple'ı sevmiyorum.
  • Evet aslında ergenler konusunda haklısın.
  • Çok iyi.

Fakat altyazıda kayma var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MounT531

Çok iyi.

Fakat altyazıda kayma var sanırım.

• Adamlar bir ürünü nasıl pazarlayacaklarını çok iyi biliyor. Ne satarsanız satın önemli olan onu en iyi şekilde anlatabilmektir. Harika bir cihazı daha harika pazarlayabilmek bu insanlar işi olsa gerek...

Altyazı için teşekkürler
  • Apple in üstüne marka tanımam zaten
  • dün canlı yayında yarın ps vita tanıtımı olacak demiştiniz sabahtan beri bekliyorum
  • Cihaz iyi olunca pazarlaması da kolay oluyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.