- x
Bonus American Express ile her 10 TL harcamaya 5 TL Bonus (Kişiye Özel)
64 Cevap9892 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1842 Mesaj
8 Mart 2012; 17:23:56 

Bonus American Express SMS ya da mail ile bilgilendirilen müşterilerinin her 10 TL harcamasına 5 TL bonus veriyor. Alışverişin %50'si oranında bonus vermesi nedeniyle güzel bir kampanya. Fakat 30 TL ile sınırlı tabi. Kampanya detayları ve linki aşağıda. Fakat benim anlamadığım birşey var; her 10 TL derken neyi kastediyor? Maksimum bonus tutarı olan 30 TL'yi kazanmak için 6 tane 10 TL ve üstü alışveriş mi yapmamız gerekiyor, yoksa 60 TL'lik bir alışveriş yapsak da 30 TL bonus kazanabiliyor muyuz? Yani "her 10 TL" derken ayrı ayrı alışverişleri mi kastediyor yoksa toplam tutar 10 TL'nin kaç katıysa onu mu dikkate alıyor?..

Size Özel 5 TL Bonus!

- Kampanyaya sadece SMS veya e-mail ile bilgilendirilen müşterilerimiz dahildir.

- 08 – 31 Mart 2012 tarihleri arasında son 4 rakamı sms metninde belirtilen Bonus American Express'iniz ile her 10 TL alışverişinize 5 TL bonus kazanacaksınız.

- Kazanılan bonus, 6 Nisan 2012 tarihinde alışveriş yapılan kartın açık ve kullanılabilir statüde olması durumunda yüklenecektir.
13 Nisan 2012 saat 23:59'a kadar kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

- Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL bonus kazanabilir.

- Harcama hedefine Bonus American Express ile yapılan peşin ve taksitli alışverişler dahil olup, bonus kullanımları ve nakit avans işlemleri dahil değildir.

- Taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı tarihteki toplam tutar dikkate alınacaktır.

- İade işlemleri dikkate alınacaktır.

- Sanal kartlar ile yapılan alışverişler harcama hedefine dahil değildir.

- Yüklenen bonus ekstrenizde "EKSTRA BONUS" açıklamasıyla yer alacaktır.

- Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.

KAMPANYA LİNKİ: http://www.bonus.com.tr/bns/

1268 Mesaj
8 Mart 2012; 17:26:51 

her seferinde ayrı 10TL harcaman lazım. Yani 6X10 TL.Her harcama ayrı yerden olacak. Mesela aynı gün içinde yanyana olan dükkenlardan 10TL (toplam 60 TL) çektirerek bitirebilirsin. 15 gün önce ben de katıldım.

İMZA FALAN YAZMIYORUM. MİLLETİ RAHATSIZ EDİYOR.

1842 Mesaj
8 Mart 2012; 17:34:02 

Kampanya detaylarında bunlar belirtilmiyor. Ayrı ayrı harcama olması gerektiği konusunda da harcamaların ayrı yerlerden olması gerektiği konusunda da bir bilgi yok. Siz tahmininizi mi yazıyorsunuz yoksa katılmadan önce nasıl olduğu konusunda herhangi bir kaynaktan bilgi aldınız mı? Sonuçta sizin 6x10 TL'lik alışverişinize de 30 TL bonus vermiş olabilir ama bu bir kural olmayabilir. Yani belki 60 TL'lik alışveriş yapsanız da 30 TL bonus kazanacaktınız, eğer bankadan bu konuda kesin bir bilgi almadıysanız bunu bilemeyiz. Eğer ayrı ayrı olması gerekiyorsa "10 TL ve üstü her alışverişinize" diye belirtmesi gerekmez miydi? "Her 10 TL alışverişinize" diyince toplam alışverişin 10 TL'nin kaç katı olduğu baz alınacakmış gibi bir anlam çıkıyor..

1081 Mesaj
8 Mart 2012; 18:55:52 

american express kartının yıllık ucreti nedir acaba

1842 Mesaj
8 Mart 2012; 19:17:33 

Normalde 50$ sanırım, ancak ben zaten Bonus Card kullanıyorum ve Garanti Bankası beni arayıp bir teklif sundu, Size American Express Card göndereceğiz, bonus kartınıza ve bakiyesine bağlı olarak çalışacak, alışverişlerinizden iki kat bonus kazanacaksınız, yıllık kullanım ücreti de 15 TL olacak dedi. Ben de kabul ettim, kişiye özel bir teklif mi bilmiyorum..

Ayrıca bu kampanyada neyi kastettiği net olmayan "her 10 TL" ifadesiyle ilgili bilgisi olan varsa mesajını bekliyorum..

470 Mesaj
8 Mart 2012; 19:17:48 

quote:

Orijinalden alıntı: haskoy3167

Gerçek AmericanExpress'lerin yıllık ücretleri bir hayli yüksek ve hiçbir şekilde iade edilmiyor. Bende yeşil olanından vardı bu sene başında kapattırdım, 100 TL yıllık ücreti vardı. Açıkçası hiç kullanmıyordum ve sırf ego tatmini ve prestij olsun diye tutuyordum ama artık boş yere her yıl 100 TL vermek anlamsız geldiği için kapattım. Ama bu kampanyadaki başrol oyuncusu AmEx değil, Bamex yani Bonus American Express. Garanti'nin sitesinden baktım karta ilişkin ücretlendirme bilgisi göremedim, belki ben de alırım bundan, işe yarayabilir. Sonuçta Garanti talep edildiğinde yıllık kart ücretlerini iade edebiliyor.

Bilgi herkesindir. Paylaşımlarımı, öncesinde görüşmek suretiyle istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Aksi durum intihaldir!!!
Ainol Aurora 2 Tablet- DoubleStuff Rom
Samsung Galaxy Ace - Miracle v4 Rom

1081 Mesaj
8 Mart 2012; 19:40:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Dexia

Gerçek AmericanExpress'lerin yıllık ücretleri bir hayli yüksek ve hiçbir şekilde iade edilmiyor. Bende yeşil olanından vardı bu sene başında kapattırdım, 100 TL yıllık ücreti vardı. Açıkçası hiç kullanmıyordum ve sırf ego tatmini ve prestij olsun diye tutuyordum ama artık boş yere her yıl 100 TL vermek anlamsız geldiği için kapattım. Ama bu kampanyadaki başrol oyuncusu AmEx değil, Bamex yani Bonus American Express. Garanti'nin sitesinden baktım karta ilişkin ücretlendirme bilgisi göremedim, belki ben de alırım bundan, işe yarayabilir. Sonuçta Garanti talep edildiğinde yıllık kart ücretlerini iade edebiliyor.

15 TL yazıyor bonusun sıtesınde ek kart olarak alırsan ; asıl kart olarak alırsan 65 TL ; YANİ HER HARUKARDA 65 TL MIS .. SU ANDA 50 TL ODEYENLER ICIN +15

470 Mesaj
8 Mart 2012; 19:43:06 

quote:

15 TL yazıyor bonusun sıtesınde ek kart olarak alırsan ; asıl kart olarak alırsan 65 TL ; YANİ HER HARUKARDA 65 TL MIS .. SU ANDA 50 TL ODEYENLER ICIN +15

O zaman normal Bonusu iptal edip sadece Bamex alsak daha iyi, hem tüm bonus özelliklerine sahip hem de 2 kat bonus veriyormuş.Yarın başvurayım buna.

Bilgi herkesindir. Paylaşımlarımı, öncesinde görüşmek suretiyle istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Aksi durum intihaldir!!!
Ainol Aurora 2 Tablet- DoubleStuff Rom
Samsung Galaxy Ace - Miracle v4 Rom

1268 Mesaj
8 Mart 2012; 20:18:05 

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur77

Kampanya detaylarında bunlar belirtilmiyor. Ayrı ayrı harcama olması gerektiği konusunda da harcamaların ayrı yerlerden olması gerektiği konusunda da bir bilgi yok. Siz tahmininizi mi yazıyorsunuz yoksa katılmadan önce nasıl olduğu konusunda herhangi bir kaynaktan bilgi aldınız mı? Sonuçta sizin 6x10 TL'lik alışverişinize de 30 TL bonus vermiş olabilir ama bu bir kural olmayabilir. Yani belki 60 TL'lik alışveriş yapsanız da 30 TL bonus kazanacaktınız, eğer bankadan bu konuda kesin bir bilgi almadıysanız bunu bilemeyiz. Eğer ayrı ayrı olması gerekiyorsa "10 TL ve üstü her alışverişinize" diye belirtmesi gerekmez miydi? "Her 10 TL alışverişinize" diyince toplam alışverişin 10 TL'nin kaç katı olduğu baz alınacakmış gibi bir anlam çıkıyor..

Müşteri hizmetlerini arayıp soru sordum. Onlar da kartla ilgili bölüme soru oluşturdular. Ve böyle cevap verdiler. Ben ne yaptım. 3 gün arka arkaya 2 dk arayla 2 benzin istasyonunda 10TL benzin aldım. Biraz önce de 30 TL akaryakıt alıp bonusu kullandım.

1842 Mesaj
8 Mart 2012; 20:52:12 

Alışveriş yaptığın yerler farklı mıydı? Farklı olması kuralı var mı? Neden bunları kampanya detaylarında belirtmezler anlamıyorum böyle bir kural olmasına rağmen..

1614 Mesaj
8 Mart 2012; 21:16:41 

Mesaj gelmedi bana...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

342 Mesaj
8 Mart 2012; 22:12:11 

bende bonus plus kullanıyorum premium beklerken bana american expres platinıum göndermişler int bankacılığından baktığımda limit ortak görünüyor ayrıca birde piorty pass cart var bedaca loungue hizmeti vs yazıyor, biraz araştırdım evet prestijli bir kart fakat visa yada mastercart vs olmadığından ve 15 haneli olduğundan sadece garanti posslarında çalışıyormuş, iptal mi ettirsem kullansammı bu tarz kampanyalar sık sık oluyormu ?

4476 Mesaj
8 Mart 2012; 22:20:27 

Amcamda Bonus AmEx vardı, darıcaya hayvanat bahçesine gitmiştik zaman geçirelim diye ama pos makinasında kart ile ücreti ödeyemedik. Mecbur Axess ile ödedik. Neden öyle oldu bi fikrim yok. Baya pos makinasında işlem yapamadık yani.

1 Mesaj
8 Mart 2012; 22:22:15 

quote:

Orijinalden alıntı: theistman

bende bonus plus kullanıyorum premium beklerken bana american expres platinıum göndermişler int bankacılığından baktığımda limit ortak görünüyor ayrıca birde piorty pass cart var bedaca loungue hizmeti vs yazıyor, biraz araştırdım evet prestijli bir kart fakat visa yada mastercart vs olmadığından ve 15 haneli olduğundan sadece garanti posslarında çalışıyormuş, iptal mi ettirsem kullansammı bu tarz kampanyalar sık sık oluyormu ?

American Express Türkiye'de hiçbir işe yaramıyor, onun yerine Bonus American Express öneririm (BAMEX). Bonus Plus ve Premium'un da hiçbir faydası yok, Bamex ile hiç olmazsa üye işyeri alışverişlerinden x2 kat puan kazanıyorsunuz.
Bonus Plus kartınıza bağlı ek kart olarak Bonus American Express çıkartın, yıllık fazladan 15 TL veriyorsunuz.
Verdikleri Priority Pass kartıda bir işe yaramıyor, sadece lounge'lara girmenizi sağlayan bir kart, lounge ücretini kartınıza yansıtıyorlar sonra.

1842 Mesaj
9 Mart 2012; 15:27:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Ridest
American Express Türkiye'de hiçbir işe yaramıyor, onun yerine Bonus American Express öneririm (BAMEX). Bonus Plus ve Premium'un da hiçbir faydası yok, Bamex ile hiç olmazsa üye işyeri alışverişlerinden x2 kat puan kazanıyorsunuz.
Bonus Plus kartınıza bağlı ek kart olarak Bonus American Express çıkartın, yıllık fazladan 15 TL veriyorsunuz.
Verdikleri Priority Pass kartıda bir işe yaramıyor, sadece lounge'lara girmenizi sağlayan bir kart, lounge ücretini kartınıza yansıtıyorlar sonra.

Arkadaşların bahsettiği ve kullanamadığı da sanırım zaten Bonus Amerikan Express. Ama bunu ben de duymuştum, Bonus American Express sadece Garanti Bankası postlarında kullanılabiliyor, diğerlerinde geçmiyor diye. Ayrıca Bonus American Express'in de 16 değil 15 haneli olduğunu da duydum. Benim internet şubesinde görünmesine rağmen kart henüz elime ulaşmadığı için diğer postlarda geçip geçmediğini ve söylendiği gibi 15 haneli olup olmadığını test etme şansım olmadı..

4476 Mesaj
9 Mart 2012; 16:17:54 

quote:

Arkadaşların bahsettiği ve kullanamadığı da sanırım zaten Bonus Amerikan Express. Ama bunu ben de duymuştum, Bonus American Express sadece Garanti Bankası postlarında kullanılabiliyor, diğerlerinde geçmiyor diye. Ayrıca Bonus American Express'in de 16 değil 15 haneli olduğunu da duydum. Benim internet şubesinde görünmesine rağmen kart henüz elime ulaşmadığı için diğer postlarda geçip geçmediğini ve söylendiği gibi 15 haneli olup olmadığını test etme şansım olmadı..

Evet Garanti Bonus AmEx. Denildiği gibi kart numarası 15 haneli. Klasik kartlardaki gibi 4-4-4-4 değil 4-5-6 düzeninde.

761 Mesaj
9 Mart 2012; 16:22:03 

Bu amexi sadece Garanti Poslarında kullanabilirsiniz

15 hanelidir vs.

2422 Mesaj
9 Mart 2012; 19:15:54 

geçen sefer katıldım ve 30 tl bonus yüklendi fakat bonusu diğer bous kartıma trasnfer ettim diye bonusu kullanılmamış sayıp geri aldılar halbükü sayfalarında bonuslar transfer edilemez demiyor ayrıca transfer ettiğim kartta amexe bağlı olan kart aynı limitili karttı dikkatli olun.

Panasonic Smart Viera TH-P55 GT 60 - Pioneer Vsa 823- Denon SC-T33SGK-Denon SC-C55SGK- Denon SC-A33SGK-Samsung BD-C6900 - Samsung G 3- İphone 4 S 16 gGalaxy note 2 -galaxy S 5 - Macbook air -hp b 030 st ultrabook - ipad 2 wifi- Olympus E Pm-2 Alışverişlerim : Darkraider-baycocophoneix-halit61-constantine1982-okayal-kozyatağı-asparagas -Fagala-peace_346 - psychomantis -kalekale-Dr.Teknik-muratdrmz -Therapyy-Cloves-Uniden01-olmayaergi-berk -YağmurAdam-plekumat83-Öztin-27fatih-moonwhite-firsatkampanyaNevi şahsına münhasır.Mytholog-erdinç104-İcolie-etlik-İsolayn007 Ciddi -Pes 21 murat. Dolandırıcı :statham

1842 Mesaj
9 Mart 2012; 19:22:54 

Alertpay kullanan var mı bilmiyorum, fakat Alertpay'a Paypal'da olduğu gibi kredi kartı eklenemiyor, daha doğrusu önceden eklenebiliyormuş fakat şu anda visa ya da mastercard eklemek istendiğinde hata veriyor ve bir American Express card eklemeyi deneyin diyor. Garanti'nin verdiği American Express Card'ı kullanmamız mümkün olacak mı aceba? Eğer American Express Card sadece kartın adı değil aynı zamanda visa, mastercard gibi bir kart türüyse kullanabilmemiz lazım. Ancak eğer öyleyse aynı zamanda bir de şöyle durum var, American Express Card ile birçok internet sitesinden alışveriş yapmak mümkün olmayacak, çünkü kredi kartı bilgilerinin girildiği formda kredi kartı numarası 16 haneye göre düzenlenmiş, ayrıca kart türü olarak sadece visa ve mastercard seçenekleri var. Yanılıyor muyum?..

149 Mesaj
10 Mart 2012; 13:42:01 

şimdi tek seferde 60 tl.ye 30 tl alabilecek miyiz bilen arkadaş var mı?yoksa ayrı ayrı 10 tl lik alışveriş mi yapmalıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seasqua -- 10 Mart 2012; 13:43:30 >

S E A S Q U A

1842 Mesaj
16 Mart 2012; 13:57:35 

quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

şimdi tek seferde 60 tl.ye 30 tl alabilecek miyiz bilen arkadaş var mı?yoksa ayrı ayrı 10 tl lik alışveriş mi yapmalıyız.

Goday'ın verdiği cevaba göre alışverişlerin ayrı ayrı olması gerekiyor. Ancak benim anlamadığım şey alışverişin illaki 10 TL tutarında mı olması gerektiği? Banka neden 10 TL ve üstü dememiş de 10 TL diye ifade etmiş bilemiyorum. Ayrıca "Sanal kartlar ile yapılan alışverişler harcama hedefine dahil değildir" diye bir ibare var, bu bütün internet alışverişlerini kaspsıyor mudur dersiniz yoksa Bonus AMEX'e bağlı sanal kart ile yapılan alışverişi mi kastediyor? Yani Bonus AMEX'e bağlı sanal kart ile değil de doğrudan Bonus AMEX ile alışveriş yapsam kabul oluyor mu? Neden kampanya detaylarını açıkça yazmazlar, her anlama çekilebilecek biçimde ifade ederler anlamış değilim..

44 Mesaj
16 Mart 2012; 14:34:50 

bu kavşak herifler ucuza kurtulmak için hinlik yapıyo akılları sıra.birsürü belirsizlik var.10 tl üstünü saymassalar şaşırmam.

1842 Mesaj
16 Mart 2012; 14:59:31 

Zaten beni de 10 TL diye ifade etmeleri şaşırttı. 10 TL ve üstü demeleri gerekmez miydi?..
Bir bilen ya da kampanyadan faydalanan arkadaşın mesajına ihtiyaç var konunun netliğe kavuşması için..

1097 Mesaj
16 Mart 2012; 15:17:18 

quote:

fiyat tablosu aşağıdaki linkte, fakat bu konuda bahsi geçen kart bonus'un çakma american express'i yani orjinal yeşil olan değil.

http://www2.americanexpress.com.tr/pages2/karsilastirma_tablosu.htm

1268 Mesaj
16 Mart 2012; 15:28:23 

quote:

Zaten beni de 10 TL diye ifade etmeleri şaşırttı. 10 TL ve üstü demeleri gerekmez miydi?..
Bir bilen ya da kampanyadan faydalanan arkadaşın mesajına ihtiyaç var konunun netliğe kavuşması için..

Dediğim gibi 3 gün arka arkaya 08:00 ve 08:05'te 2 ayrı benzin istasyonundan 6X10 TL olmak üzere toplam 60 TL harcama yaptım. İsterseniz aynı gün içinde farklı işyerlerinden 10 TL'lik 6 alışveriş yapın veya 6 ayrı gün aynı işyerinden 6X10 TL harcama yapın.

1268 Mesaj
16 Mart 2012; 15:30:14 

quote:

Orijinalden alıntı: W209

fiyat tablosu aşağıdaki linkte, fakat bu konuda bahsi geçen kart bonus'un çakma american express'i yani orjinal yeşil olan değil.

http://www2.americanexpress.com.tr/pages2/karsilastirma_tablosu.htm

Normal yeşil American Express yanında Priority Card verirken, Bonus American Express kartta bu ek kart özelliği yok.

1842 Mesaj
16 Mart 2012; 15:36:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Goday
Dediğim gibi 3 gün arka arkaya 08:00 ve 08:05'te 2 ayrı benzin istasyonundan 6X10 TL olmak üzere toplam 60 TL harcama yaptım. İsterseniz aynı gün içinde farklı işyerlerinden 10 TL'lik 6 alışveriş yapın veya 6 ayrı gün aynı işyerinden 6X10 TL harcama yapın.

Goday bilgi için teşekkürler. Sen tam 10 TL'lik alışveriş yaptığın için emin olmayabilirsin fakat senin bankadan aldığın bilgide alışverişin tutarı hakkında bu konuda bir bilgi var mıydı; alışverişi tutarının tam 10 TL mi olması gerekiyor ve 10 TL üstü olan alışverişleri kapsıyor mu? Bir de "Sanal kartlar ile yapılan alışverişler harcama hedefine dahil değildir" derken neyi kastediyor. Bonus AMEX'e bağlı bir sanal kartla değil de doğrudan Bonus AMEX ile internetten alışveriş yapsam kabul olacak mıdır? Teşekkürler..

1440 Mesaj
16 Mart 2012; 17:23:43 

Bonus plus ve Amex'im var, geçen extrede plus için 55 TL üyelik ücreti yazmışlar, otomatik ödeme olunca farketmedim

Bugün müşteri hizmetlerini aradım 55 TL'nin iadesini istiyorum dedim, görevli bayan sistem izin vermiyor dedi, 2 kartımıda kapattıracağım dedim beni biryerlere aktardı. Amex'in ilk senesi olduğu ve üyelik ücreti alınmadığı için plus kart için yansıtılan 55 TL'yi tam ödemem gerekiyormuş. Şu anda Amex için kapatma başvurusunda bulundum, 1 hafta sonra tekrar aramam istendi. Eğer 55 TL'yi iade etmezlerse plus'ı ve ek kartıda kapatacağım.

6-7 senedir kullandığım ve her ay 1000 TL'ye yakın ödeme yaptığım bankanın yaptığı bu

Konu başlığındaki durum için banada 2 ay önce mesaj gelmişti. Pos'tan 10 TL'leri ayrı ayrı geçmeniz lazım, 20-30 TL'lik harcamalara sistem sadece 5 TL veriyor
ordanda gol yemiştim

1268 Mesaj
16 Mart 2012; 17:32:54 

quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Bonus plus ve Amex'im var, geçen extrede plus için 55 TL üyelik ücreti yazmışlar, otomatik ödeme olunca farketmedim

Bugün müşteri hizmetlerini aradım 55 TL'nin iadesini istiyorum dedim, görevli bayan sistem izin vermiyor dedi, 2 kartımıda kapattıracağım dedim beni biryerlere aktardı. Amex'in ilk senesi olduğu ve üyelik ücreti alınmadığı için plus kart için yansıtılan 55 TL'yi tam ödemem gerekiyormuş. Şu anda Amex için kapatma başvurusunda bulundum, 1 hafta sonra tekrar aramam istendi. Eğer 55 TL'yi iade etmezlerse plus'ı ve ek kartıda kapatacağım.

6-7 senedir kullandığım ve her ay 1000 TL'ye yakın ödeme yaptığım bankanın yaptığı bu

Konu başlığındaki durum için banada 2 ay önce mesaj gelmişti. Pos'tan 10 TL'leri ayrı ayrı geçmeniz lazım, 20-30 TL'lik harcamalara sistem sadece 5 TL veriyor
ordanda gol yemiştim

10Tl ve üstü harcama olması lazım. Üstü de kabul ediliyor.

1440 Mesaj
16 Mart 2012; 17:37:42 

Bende öyle olmuştu, o dönem yoğundum tamda ilgilenemedim

quote:

Orijinalden alıntı: Goday

10Tl ve üstü harcama olması lazım. Üstü de kabul ediliyor.

460 Mesaj
16 Mart 2012; 18:18:14 

bende faydalandım.10 tl de harcadım 20 tl- 30 tl de harcadım.10 tl sadece minimum tutar.sonuç 30 tl. bonus verdi.

1842 Mesaj
16 Mart 2012; 20:36:56 

İnternetten yapılan alışverişlerde geçerli olup olmadığını biliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur77 -- 16 Mart 2012; 20:37:49 >

460 Mesaj
16 Mart 2012; 21:08:29 

bana soruyorsanız ben bilmiyorum

1842 Mesaj
16 Mart 2012; 21:38:28 

Herkese soruyorum lideramca ;) Sama sağol yine de..

412 Mesaj
30 Mart 2012; 23:42:25 

program ortaklarından mı harcamak gerekiyor yoksa heryerde harcasak oluyor mu.birde kimi 10 10 ayrı ayrı harcayın demiş, kimide toptan harcasanızda olur demiş.hangisi doğru.

351 Mesaj
31 Mart 2012; 1:06:46 

bu arada belki bilmeyenler vardır. aşağıdaki yerlerden alışverişte anında %5 indirimi var amex'in (ayda max 50 TL) :

BurgerKing
Cinebonus
Günaydın Köfte
KFC
Kırıntı
Kitchenette
Kösebaşı Express
Pizza Hut

ayda bir cinebonus'a gitsen iki kişi 15 TL yıllık ücret çıkıyor zaten. ben de o yüzden kabul ettim almayı ama henüz kullanmak nasip olmadı :)

3 Mesaj
7 Nisan 2012; 20:33:15 

kampanya şartları nisanın 6 sında yükleneceğini söylüyor bonusların. az önce yoldan geçerken sırf harcayayım diye markete girdim, bir garanti klasiği bonuslar yüklenmemiş.. işin yoksa uğraş dur şimdi müşteri hizmetleri ile.

115 Mesaj
7 Nisan 2012; 21:13:00 

sizin mesajı okuyunca baktım benim bonus (30 tl) karta yüklenmiş.....

2276 Mesaj
8 Nisan 2012; 11:32:07 

amerikan expressi sadece garanti poslarinda kullanabildiginizi unutmayin, yolda kalmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

182 Mesaj
8 Nisan 2012; 17:46:57 

quote:

Orijinalden alıntı: 1984

amerikan expressi sadece garanti poslarinda kullanabildiginizi unutmayin, yolda kalmayin

Bende gecen gün amerikan expresimi kullanıp bir ödeme yapayım dedim ama bir baktım pos makinası bu kartı okumadı başka kart taktım okudu.Bu ne saçmalıktır ben anlamadım.Peki ben bu kartı illa garantinin pos makinası olan yerlerdemi kullanmam gerekiyor.İşim yok garanti pos olan yer ara oradan alışveriş yap.Benim asıl kartım olan bonus kartı kart aidatı yüzünden iptal ettirip bu salak kartı kullanırım dedim ama sanırım bunuda iptall ettirip Garanti bankasındaki bütün ilişkimi kesmek zorunda kalacağım.Her sene kart aidatını bir şekilde iade alıyordum.Fakat bu sene iade etmediler.Bende kart kapamasını yaptırdım dedimki bunlar bana şimdi ya kart ücretinin iadesini talep ederler yada bonus yükleme ama kadın şak diye kapattı kartıı şaşırdım kaldım geçen sene aynı şekilde kartı kapatmak istediğimde bana ya aidatı iade edelim yada bonus yükleyelim teklifinde bulunmuşlardı bende doğal olarak aidatın geri yüklenmesi durumunda kartımı iptal etmeyeceğimi belirttim.Onlarda iade ettiler.Bu sene neden kartı direk kapattılar anlamadım.Her ayda 1000 tl yapın ödeme yaptığım 10 senelik kartımdı.Yazık oldu.Neyse bu amerikan exspress kartıda kapattırıp maaş hesabım bulunan yapıkredi k.k kartını kullanacağım artım.Garantinin bu aptan müşteri kayıplarına bir son vermesi dileği ile onlara bir ban çekeyim..

1349 Mesaj
8 Nisan 2012; 18:46:35 

quote:

Orijinalden alıntı: 1984

Teb bonus poslarında kullanılmıyor sanırım değil mi?

221 Mesaj
8 Nisan 2012; 19:03:33 

American Express kartları Türkiye sınırları içerisinde Garanti bankası ve Denizbank posları ile kullanılabilmektedir. (Denizbank yeni anlaşma yaptı.)

15 Mesaj
9 Nisan 2012; 17:12:59 

az önce beni de aradılar bonus karta bağlı olarak kabul ettim.

Sadece garanti posunda geçerli olduğunu bilmiyordum.

Gelince alsam mı almasam mı kararsız kaldım arkadaşlar.

115 Mesaj
9 Nisan 2012; 17:58:53 

Ben söz konusu kartı BİM mağazasında ilk kullanmaya gittiğimde pos cihazının birinde hata verdi. Aynı mağazanın diğer posunda ise sorunsuz kullandım. Daha sonra mağaza sorumlusuna sordum; bana hata veren post cihazında da kartın kullanılabileceğini söyledi ve pos cihazının menü kısmına girip garanti bankasını seçti ve sorunsuz olarak işlemi tamamladı.

517 Mesaj
9 Nisan 2012; 18:07:41 

Garanti bankası maaş müşterilerinden ek olarak 15tl yi de almadıklarını söyledi müşteri hizmetleri temsilcisi. Bende kabul ettim. Bonus kartıma zaten aidat ödemiyordum american express e de ödemicem sanırım. Ama garanti bankasına güvenmiyorum. Garanti bankası maaş müşterisi olupta american express kullanan var mı acaba?

HP mi? Allah Korusun... HP http://forum.donanimhaber.com/m_70186226/tm.htm

13 Mesaj
9 Nisan 2012; 20:15:37 

ben maaş müşterisiyim ve amex kartım var. 15 tl ödemesiyle ilgili şubemle görüştüm. şirketimin anlaşması gereği sadece bonus premium kartımın üyelik aidatı alınmıyor ve amex 2.kart olarak göründüğü için onu alacaklarını söylediler.

2895 Mesaj
9 Nisan 2012; 20:26:09 

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Garanti bankası maaş müşterilerinden ek olarak 15tl yi de almadıklarını söyledi müşteri hizmetleri temsilcisi. Bende kabul ettim. Bonus kartıma zaten aidat ödemiyordum american express e de ödemicem sanırım. Ama garanti bankasına güvenmiyorum. Garanti bankası maaş müşterisi olupta american express kullanan var mı acaba?

Asıl karttan almaz ama BAMEX'ten alıyor 15TL. Bu kampanyadan faydalanınırsa kart ücreti amorti edilmiş oluyor.

Yoruldum Deme
Ölünce Dinlenirsin

1349 Mesaj
10 Nisan 2012; 8:45:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Config

Ben söz konusu kartı BİM mağazasında ilk kullanmaya gittiğimde pos cihazının birinde hata verdi. Aynı mağazanın diğer posunda ise sorunsuz kullandım. Daha sonra mağaza sorumlusuna sordum; bana hata veren post cihazında da kartın kullanılabileceğini söyledi ve pos cihazının menü kısmına girip garanti bankasını seçti ve sorunsuz olarak işlemi tamamladı.

Acaba tüm pos cihazlarında menüden banka seçme olayı var mı?

Bizim markette de benim BAMEX çalışmıyor...

3 Mesaj
10 Nisan 2012; 9:23:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimetem

kampanya şartları nisanın 6 sında yükleneceğini söylüyor bonusların. az önce yoldan geçerken sırf harcayayım diye markete girdim, bir garanti klasiği bonuslar yüklenmemiş.. işin yoksa uğraş dur şimdi müşteri hizmetleri ile.

internetten bakıyorum dönem hareketlerine yüklenmiş görünüyor, ama mağzada okutunca puan yok.. sanıyorum çipe yüklenmemiş...
dedim ya işin yoksa uğraş dur..

517 Mesaj
10 Nisan 2012; 16:03:50 

quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Asıl karttan almaz ama BAMEX'ten alıyor 15TL. Bu kampanyadan faydalanınırsa kart ücreti amorti edilmiş oluyor.

3 kuruş bonus kazanıyorum zaten. Bu kampanya olmazsa amorti edemeyiz. Olmadı iptal ettiririm.

HP mi? Allah Korusun... HP http://forum.donanimhaber.com/m_70186226/tm.htm

837 Mesaj
17 Nisan 2012; 16:09:12 

amex i kullanmayı bılırsen cok avantajlı bır kart.özel gunlerde belırlı urunlerde guzel ındırımler getırıyor.ben butun harcamalarımı amex ten yapıyorum.bılıyorsunuz kı suan kı tıcarı faaliyette bulunan fırmaların cogunda garanti pos var.O yuzden sıkıntı olmuyor.bırde bamex'te 2 kat bonus demıssınız evet dogru.Amex te ıse mıgros tansas shell gıbı yerlerden 100 tl lık alısverıs yapn 200 membership r. kazanıyorsunuz.ben butun kartları ıptal ettım sadece amex green kullanıyorum.bu ay 90 tl yıllık aıdat cekmısler.ben bunu yıl sonu void in masaj koltuguyla telafi edicem :) amex in gold unu alıcaktım ticari olarak ama temmuz yenı turk tıcaret kanunu cıkıcak o yuzden gerı vıtes yaptım :)

intel i7 ||| Gigabyte GA-MA765GMT-UD2H ||| Asus Dc2 GTX570 ||| K-STON 8GB Hyperx Genesis DDR3 2000MHz ||| XILENCE Gaming Edition SPS-XP800.(135)R3, 800W ||| 52LD550 LCD ||| Logitech Z-5500

DIII => savrotin#2513
DIII => Clan For Kings Tag : 4Kings

1349 Mesaj
17 Nisan 2012; 17:27:56 

H.sonu gittiğim McDonald's 'da BAMEX geçmiyor dedi kasiyer çocuk.

Ben de Burger King'e gittim

2895 Mesaj
17 Nisan 2012; 18:14:34 

quote:

Orijinalden alıntı: savrotin

amex i kullanmayı bılırsen cok avantajlı bır kart.özel gunlerde belırlı urunlerde guzel ındırımler getırıyor.ben butun harcamalarımı amex ten yapıyorum.bılıyorsunuz kı suan kı tıcarı faaliyette bulunan fırmaların cogunda garanti pos var.O yuzden sıkıntı olmuyor.bırde bamex'te 2 kat bonus demıssınız evet dogru.Amex te ıse mıgros tansas shell gıbı yerlerden 100 tl lık alısverıs yapn 200 membership r. kazanıyorsunuz.ben butun kartları ıptal ettım sadece amex green kullanıyorum.bu ay 90 tl yıllık aıdat cekmısler.ben bunu yıl sonu void in masaj koltuguyla telafi edicem :) amex in gold unu alıcaktım ticari olarak ama temmuz yenı turk tıcaret kanunu cıkıcak o yuzden gerı vıtes yaptım :)

Bütün Garanti POS larından verse şu x2 Bonus'u çok güzel olurdu.

Yoruldum Deme
Ölünce Dinlenirsin

837 Mesaj
17 Nisan 2012; 18:15:18 

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

H.sonu gittiğim McDonald's 'da BAMEX geçmiyor dedi kasiyer çocuk.

Ben de Burger King'e gittim

aahahahhahaha AL AMEX DESEYDIN burger da

intel i7 ||| Gigabyte GA-MA765GMT-UD2H ||| Asus Dc2 GTX570 ||| K-STON 8GB Hyperx Genesis DDR3 2000MHz ||| XILENCE Gaming Edition SPS-XP800.(135)R3, 800W ||| 52LD550 LCD ||| Logitech Z-5500

DIII => savrotin#2513

837 Mesaj
17 Nisan 2012; 20:16:36 

quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Bütün Garanti POS larından verse şu x2 Bonus'u çok güzel olurdu.

AMEX IYIDIR DOSTUM

DIII => savrotin#2513

2895 Mesaj
17 Nisan 2012; 22:56:47 

quote:

Orijinalden alıntı: savrotin

AMEX IYIDIR DOSTUM

İyidir diye aldık ama nerede aktif olarak kullanmak gerek bilmiyorum...

Yoruldum Deme
Ölünce Dinlenirsin

158 Mesaj
17 Nisan 2012; 23:01:32