Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1978. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
562
Favori
3.399.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

http://www.twitch.tv/crayonthief NBA 2K14 oynuyor eleman, merak eden çoktu

ya kizmayin ama grafikler muazzam a, haraketler biraz yapay kalmis sanki kendini belli ediyor.
    animasyonlar gelistirirler artik.

kızdırdın şimdi bizi akşam akşam

Edit: Bu arada şu ayakların yerde kaymasını hala düzeltmemişler. Ennn gıcık olduğum konudur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 15 Kasım 2013; 23:41:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delioglan77

arkadaslar suan amerikada bir arkadasim PS 4 de BF$ oynuyor arkadasimin agzi acik kalmis agzi toplamakla mesgul Bayilmis makineye ve grafiklere muazzam diyor. . bugun bir kac arkadas burda fan sesinin cok oldugunu yazmislar . arkadasa sordum alakasinin olmadigini soyluyor gayet sessizmis neyse bende 29 kasimi beklicem artik safak 13

arkadasına solesene twitchten acsın yayın yapsın canlı ızleyelım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cgartiz

quote:

arkadaslar suan amerikada bir arkadasim PS 4 de BF$ oynuyor arkadasimin agzi acik kalmis agzi toplamakla mesgul Bayilmis makineye ve grafiklere muazzam diyor. . bugun bir kac arkadas burda fan sesinin cok oldugunu yazmislar . arkadasa sordum alakasinin olmadigini soyluyor gayet sessizmis neyse bende 29 kasimi beklicem artik safak 13

arkadasına solesene twitchten acsın yayın yapsın canlı ızleyelım

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: kidbuu

beyler sonunda bizim sony türkiye ps4'ü eline geçirmiş
    [simage]
    [/simage]

ucuz diye amazon.com dan aldı herhalde o da
  • Taşkın Mahmut kullanıcısına yanıt
    Dostum bana da hep oyle oldu, moralim bozuldu sabahtan beri ama sabirla yakaladim en sonunda, hatta 3 saat once sony kendi magazasindan satisa cikti ve epeyce kaldi, ta ki bitirine kadar, ara ara bak mutlaka cikacak. Siteyi bilgisayardan ac dursun, alarm on yap, stok geldiginde otmeye basliyor, ben ne alarmlar yasadim bir bilsen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunyao

Dostum bana da hep oyle oldu, moralim bozuldu sabahtan beri ama sabirla yakaladim en sonunda, hatta 3 saat once sony kendi magazasindan satisa cikti ve epeyce kaldi, ta ki bitirine kadar, ara ara bak mutlaka cikacak. Siteyi bilgisayardan ac dursun, alarm on yap, stok geldiginde otmeye basliyor, ben ne alarmlar yasadim bir bilsen

Mecbur öyle yapıyorum şu an. Açtım alarmı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

quote:

Alarm otunce kut kut atiyor kalp sanki savas baslamis gibi

• Aralık ayında almanya dan gelecek tanıdık var onunla getirtmeyi düşünüyorum. Nerden almak en ucuz?

1) amazon.de bir kampanya var. ps4+2 joystick+kamera+killzone(oyun) 499€ -> yaklaşık 1370tl

2) Ps4 = 399€ -> yaklaşık 1100tl
  • quote:

Evet arkadasin yorumu ( sanirim ayni arkadas ) pc grafigi gibi oldu...safagin kadar konus delioglannn

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

quote:

Alarm otunce kut kut atiyor kalp sanki savas baslamis gibi

Aynen öyle :) Şu an Sony'deki stoğu kaçırdım
  • Sürpriz açıklama felan yok beyler, İbo 13 Aralıkta PS4 alıyor kutu açma videosu çekerken iphone 5s lerini parçalayıp şov yapacak onun reklamını yapmış
  • Ben sabah kalktim amazonu kacirmisim, 2 saat farkla, saatlerce ona uzuldum, ama bekle cikacak bak gor, ara ara koyuyorlar ve bitiyor stok, gordugunde aklin kesiyorsa al hemen

• IGN:

PS4 First Impressions
    Our first 36 hours with the system.

I've spent a lot of time with the PS4's retail form factor since it was unveiled at E3 in June, but I still can't get over how small it is. It's noticeably smaller than the slim variants of the PS3 and Xbox 360 at my desk and at home and the minimalistic angular design makes it look less like a game machine, and more like a high-end set-top box. The built-in power supply is a godsend, making setting up the system pretty effortless with minimal wire clutter. It's by no means silent, but the PS4's gentle hum is hard to notice from the couch. Even after hours of rigorous use, the noise profile is consistently low. Prospective owners should handle the system carefully, as the high-gloss top panel accumulates scuffs and scratches extremely fast. If you want to keep your system pristine, transport it in the retail box and clean it with a microfiber cloth.

http://www.ign.com/articles/2013/11/15/ps4-first-impressions

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 15 Kasım 2013; 23:51:57 >
  • GodLeSs CapTive G kullanıcısına yanıt
    Valla bende takıldım kutuya yaa kutu içinden bir kutu daha cıkıyor dedım bu çakma ps4

olurmu olur TÜRKİYE Burası cinde 2 dakkalığına yapmışlardır hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRaFTY_35

Aralık ayında almanya dan gelecek tanıdık var onunla getirtmeyi düşünüyorum. Nerden almak en ucuz?

1) amazon.de bir kampanya var. ps4+2 joystick+kamera+killzone(oyun) 499€ -> yaklaşık 1370tl

2) Ps4 = 399€ -> yaklaşık 1100tl

Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

Valla bende takıldım kutuya yaa kutu içinden bir kutu daha cıkıyor dedım bu çakma ps4

usa unboxing izlemedim ama tr ye gelmiş olan boxlar güzelmiş
  • http://www.twitch.tv/crayonthief

nba 2k 14 Grafikleri GTA 5 grafiklerine benzettim

• güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

http://www.twitch.tv/crayonthief NBA 2K14 oynuyor eleman, merak eden çoktu

ya kizmayin ama grafikler muazzam a, haraketler biraz yapay kalmis sanki kendini belli ediyor.
    animasyonlar gelistirirler artik.

O ne öyle adamı el kaideciye çevirmiş😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodLeSs CapTive

quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

usa unboxing izlemedim ama tr ye gelmiş olan boxlar güzelmiş

Ustaki kutu bizim 2.cıkan beyaz kutu gibi... sanırım baskısız geldi sanırım ilk kutunun baskısını burdamı yaptılar artık naptılarsa artık bilemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.