Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1972. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keşke Xbox ında donanimi ps4 kadar iyi olsaydı. 2 konsoluda alırdım.
  • Spike Tv oylaması var:

http://www.spike.com/vgx/most-anticipated-game

Destiny-Titanfall 'dan biri alır tahminimce ben oyumu Destiny'ye verdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 15 Kasım 2013; 20:35:34 >
  • http://www.twitch.tv/matt0684 Eleman BF4 oynuyor PS4 te
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cmd.KEEN

Abd'deki kuzenimden PS4 istemiştim ama konudaki "sorun" içerikli mesajları okudukça tırsıyorum. Aralıkta gelecek inşallah, ama acaba aldırmasam mı?

Ses çok önemli değil de HDMI sorunu var deniyor o kafamı karıştırdı. Günde öyle 12 saat veya üzeri oynayan birisi değilim, konsolu da o kadar

açık tutmam. Elle tutulur bi arıza bildirimi var mı onu da araştırmadım aslında. Abd'den almasam buradan 1400 tl ye alacak durumda değilim açıkcası.

Ne yapsam bilemedim..? Abd'den alacak olanlar ne düşünüyor?

ilk parti sürümleri her zaman sorunlu olur,biraz daha beklemekte yarar var

Gerçekten hakeden The Witcher 3: Wild Hunt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itachi-san -- 15 Kasım 2013; 20:37:19 >
  • sayfalari takip edemedimde forumdan edinen varmi ps4?amerikada yasayan felan biz gibi hastasi olan vardir herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Itachi-san kullanıcısına yanıt
    Ne kadar sürede revizyona giderler ki? Eğer slim vs. olarak yeni model duyurana kadar sürerse beklemek anlamsız olur?

Acaba Sony yetkili servisi Ps4'teki herhangi bir arızaya ne kadar maliyet çıkarır onu da merak ediyorum.
  • ps4 türkiyeye gelmiş beyler

simdi bu çakallar spotculara verip öyle bir güzel alacaklar ordan parayı =))

https://www.facebook.com/photo.php?v=10151723803457190&set=vb.147692695262441&type=2&theater
  • quote:

Ne kadar sürede revizyona giderler ki? Eğer slim vs. olarak yeni model duyurana kadar sürerse beklemek anlamsız olur?

Acaba Sony yetkili servisi Ps4'teki herhangi bir arızaya ne kadar maliyet çıkarır onu da merak ediyorum.

Garantili ürün alın her zaman için. 2 yıl boyunca garantisi olur. Hem beklemiş olmazsınız. Şuanda arızalı konsolun olabilme ihtimali. %0,04

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Abd'deki kuzenimden PS4 istemiştim ama konudaki "sorun" içerikli mesajları okudukça tırsıyorum. Aralıkta gelecek inşallah, ama acaba aldırmasam mı?

Ses çok önemli değil de HDMI sorunu var deniyor o kafamı karıştırdı. Günde öyle 12 saat veya üzeri oynayan birisi değilim, konsolu da o kadar

açık tutmam. Elle tutulur bi arıza bildirimi var mı onu da araştırmadım aslında. Abd'den almasam buradan 1400 tl ye alacak durumda değilim açıkcası.

Ben bu hafta içinde Amerika'dan getirtmeyi planlıyorum. Hayat risklerle doludur. Yani bence bu riski almaya değer...
  • quote:

Onu bende sordum fakat arkadaşlar biraz pahalı olur dediler.Zaten o garanti için para verdiğinde burdan almış kadar para vermiş oluyorsun.Slim vb modelleri ne zaman çıkar bilmem fakat hiç yoktan 1 2 ay beklemekten zarar gelmez.

quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

quote:

Ben bu hafta içinde Amerika'dan getirtmeyi planlıyorum. Hayat risklerle doludur. Yani bence bu riski almaya değer...

Boşu boşuna risk almaya gerek yok.Amerikadan aldığından dolayı garantisiz olacak ve ilk parti olduğu için kusur bulunma ihtimali olacak.1 2 ay bekleyip öyle karar veririsen daha mantık lı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

Beyler bu sabah ki olayın videosu var mı? İzleyelim banttanda olsa merak ettim neler yaşandı

Ne olayı ne olmuş biri özet geçebilirmi ?
  • Japonlar hayatın her yerinde böyle ekonomik, resmen tez konusudur bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

ayni wifi olmasına gerek yok, zaten yakındaysanız araci bir modeme gerek yok wifi uzerinden birbirlerine baglaniyor ps4 ve vita , veya evin disindaysanızda iyi bir baglantiniz varsa modem uzerinden oynanabiliyor.3g desteklemeycek dendi ama telfonu hotspot yapip modem gibi gostererk oynanabilcegini tahmin ediyorum neticede videodakide oyle yapiyor.baglanti hizida 5,7 ye 1,8 gozukuyor videoda gerci Türkiye'de bu kotalarla filan oynamak akıl karı degil ama fps ve araba yarısı dısında bazı oyunlar oynanabilir tahmin ediyorum.

ortada modem yokken birbirlerine nasıl bağlanıyorlar?
  • dunyao kullanıcısına yanıt
    s.a hocam bundle ne kadar verdiniz @dunyao olanağı varmı???
  • Fiyat uygun olsaydı keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kidbuu

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

tuşların simgelerinin olduğu vida güzel düşünülmüş .

bir sorum olacak: ps4 için ayrı bir psn hesabı alacak mıyız yoksa ps3teki id'lere devam mı ?

ps3te olduğu gibi amerikada parti falan yapıldı mı ? ps4ü ilk alan kişinin sevincini görmek istiyorum

O degilde ben PS4 u ilk kirip parcalayan elemanin videosunu bekliyorum youtube ta

bunumu bekliyorsun paylaşmıştım görmedin heralde

Hahahahahaha

manyak ya bu elemanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate

quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

YORUMSUZ.

hava sirkülasyonu ne kadar geniş bir alanda olursa o kadar iyi , Ps4 ün küçük yapısı çok sakıncalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 15 Kasım 2013; 21:05:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

http://www.twitch.tv/matt0684 Eleman BF4 oynuyor PS4 te

alamasak da izlemesi guzel :)
  • Beyler anlaşılan Mustafa Yiğit sıkı takipcimiz :D

https://twitter.com/undernick/status/401412839333969920
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

ps4 türkiyeye gelmiş beyler

simdi bu çakallar spotculara verip öyle bir güzel alacaklar ordan parayı =))

https://www.facebook.com/photo.php?v=10151723803457190&set=vb.147692695262441&type=2&theater

kamera yok tr kutusunda :D
  • 
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.