Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gencler tamamen tanıtılacagibi düşünmeyin bence. En önemli kozlar E3 de olacaktır. İlk debut olacak; ama oynanabilirlik olmayacaktır gibi geliyor bana. Özellikle kasa belli oldu mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Gencler tamamen tanıtılacagibi düşünmeyin bence. En önemli kozlar E3 de olacaktır. İlk debut olacak; ama oynanabilirlik olmayacaktır gibi geliyor bana. Özellikle kasa belli oldu mu acaba?

Ben de kasayı çok merak ediyorum. Nasıl bir tipte olacak acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

http://twitpic.com/c40yxh

/>

Bu gercek mi?

Eger gercekse cok hos bence.

Fan çalışmasıdır, diğer resimde analoglar farklıydı. Güzelmiş ama.
  • http://playstationmeeting.com/regclose.html

Butona bakın. Zamanı gelince bu sayfadan canlı olarak izleyebileceğiz. Bu iyi oldu.
  • Tanıtımı nereden takip edecektik ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Tanıtımı nereden takip edecektik ?

http://www.computerandvideogames.com/390731/live-blog/live-countdown-to-playstation-4/

https://us.playstation.com/meeting2013/

http://www.gametrailers.com/games/tkebzh/playstation-4

Teşekkür ederim..
  • quote:

quote:

quote:

Tanıtımı nereden takip edecektik ?

http://www.computerandvideogames.com/390731/live-blog/live-countdown-to-playstation-4/

https://us.playstation.com/meeting2013/

http://www.gametrailers.com/games/tkebzh/playstation-4

Teşekkür ederim..

Rica ederim hocam. Ama tabi ilk tercih edeceğimiz yer Playstation'ın resmi sayfası olur. Donma vb olursa linkleri yenileriz. Zaten ayın 20'si buralar dolar taşar illa buluruz bir link.
  • Analist Patcher, ayın 21'inde PS3'ün fiyatının tam 199 dolara düşeceğini söylemiş.

http://www.destructoid.com/pachter-predicts-ps3-price-plummet-245124.phtml
  • quote:

Orijinalden alıntı: aleeslate

Bakın çok önemli bir konuya parmak basalım !

Eskiden ps1 ve ps2 de son dönemlere yaklaşıldığında , PC de yüksek kalite grafikli oyunlar çıkınca hafif moral bozukluğu olur bazı aradaşlar pc alırdı . Hoş o zaman da doom 3 ve hilf life 2 yani pc de oyun çok çıkmıyodu ama grafik kalitesi yükekti . Ama dikkat edin ps3 de hiç benim gözüm pc yi aramadı . High End crysis 3 bile ps3 de ahım şahım farklar yok . yada ne bilim Bad company 3 de fark haritalar . tamam pc yine iyi ama birazcık ! pc aldıracak kadar değil . Artık PS4 de siz düşünün .
    SONY ve diğerleri ...

Bu konuda EA Crytek'i zorladı...Konsollara oyun çıkardı.Çünkü para için...Ne yalan söyleyeyim, seri resmen battı.Ama tabi Cevat dersini almıştır.Ayrıca Bad company 3 diye bir oyun yok.Battlefield 3 olmasın o hocam.Eğer öyleyse oyuncu PC'de çoktur.64 kişilik oyuncu desteği var.Konsollar da ise az diye biliyorum.Konsollarda oyun çıkıyor da ne oluyor.Abuk subuk oyunlar çıkıyor.Mesela Heavy Rain sanki oyun oynamıyorsun.Film izliyorsun...Infamous 2 ise karakter tasarımları berbat, hikaye berbat.Berbatta berbat...Eğer Valve sağlam bir çıkış yaparsa.Sony ve Microsoft yandı demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulanx

quote:

Eskiden ps1 ve ps2 de son dönemlere yaklaşıldığında , PC de yüksek kalite grafikli oyunlar çıkınca hafif moral bozukluğu olur bazı aradaşlar pc alırdı . Hoş o zaman da doom 3 ve hilf life 2 yani pc de oyun çok çıkmıyodu ama grafik kalitesi yükekti . Ama dikkat edin ps3 de hiç benim gözüm pc yi aramadı . High End crysis 3 bile ps3 de ahım şahım farklar yok . yada ne bilim Bad company 3 de fark haritalar . tamam pc yine iyi ama birazcık ! pc aldıracak kadar değil . Artık PS4 de siz düşünün .
    SONY ve diğerleri ...

Bu konuda EA Crytek'i zorladı...Konsollara oyun çıkardı.Çünkü para için...Ne yalan söyleyeyim, seri resmen battı.Ama tabi Cevat dersini almıştır.Ayrıca Bad company 3 diye bir oyun yok.Battlefield 3 olmasın o hocam.Eğer öyleyse oyuncu PC'de çoktur.64 kişilik oyuncu desteği var.Konsollar da ise az diye biliyorum.Konsollarda oyun çıkıyor da ne oluyor.Abuk subuk oyunlar çıkıyor.Mesela Heavy Rain sanki oyun oynamıyorsun.Film izliyorsun...Infamous 2 ise karakter tasarımları berbat, hikaye berbat.Berbatta berbat...Eğer Valve sağlam bir çıkış yaparsa.Sony ve Microsoft yandı demektir.

heavy rain e naptın ya bence gayet iyi bir oyundu bu arada bad company 2 yi xbox ile pc de birebir karşılaştırdığımda arada baya bir fark vardı.
  • quote:

quote:

SONY ve diğerleri ...

Heavy Rain'in Amacı Film Gibi Olmaktı Zaten Gelmiş Bunu Eleştirmişsin Cidden Komik. Ayrıca Oyunu Oynayıp Bitirmediysen Gelip Buraya Gelip Yorumlar Yazmayın. Bu Nesilde Çıkan Ender Oyunlardan Biri Heavy Rain.

Birde Uncharted 3'ü Oyna O Zaman. Hayatında Bu Kadar Detaylı Modellenmiş Yapılar Başka Hiçbir Bir Oyunda Göremezsin Görsen Bile Bu Oyunda Killzone 3 Olabilir Anca. 20 Şubat'ta İnşallah Naughty Dog Bir Teknoloji Demosu Yayınlar Ps4'ün Gücü Hakkında. Birde En Merak Ettiğim Futbol Oyunları. Ne Fifa Ne Pes Hiçbir Zaman Gerekli Grafik Seviyesine Gelemedi. Bi Nba 2K13'ün Karakter Detaylarına Bak Bide Pes 13'ün. Formalar Futbolculara Yapışık Zaten. Umarım Ciddi Bir Görsel Artış Olur.

Bu Arada Sony'in Exclusive Oyunları Olduğu Sürece Sony'e Hiçbirşey Olmaz Merak Etme
  • PS3 price cut yapıcak SONY 20 Şubat'ta.

PS4 tanıtılacak,konsolun kendisini,kontrolcüsünü vs. göreceğiz.Donanım özellikleri açıklanacak.Aynı zamanda PS3'ün fiyatında indirime gidilecek ve SONY,bu nesilde Xbox 360 ile arasındaki yaklaşık 2 milyonluk konsol satış farkını kapatacak,hatta belki Microsoft'u geçecek.

Oyunlar ile ilgili duyurular yapılır ama yeni nesil PS4 oyunları ile ilgili pek fazla birşey açıklanmaz diye düşünüyorum.Oyun kısmını SONY,E3 2013'e bırakacak.

Microsoft da Yeni Xbox'ı E3 2013'de duyuracak.

Possibility?...percent
  • Sony'nin blogunda yayınladığı evolution videosunda PS2nin 4 tuş sembolü var. Her tuş sembolü bir konsolu temsil ediyor.. Bir sonraki video başka bir sembole geçecek, ana konsollar üzerinden evrim yapılacak.
  • quote:

Analist Patcher, ayın 21'inde PS3'ün fiyatının tam 199 dolara düşeceğini söylemiş.

http://www.destructoid.com/pachter-predicts-ps3-price-plummet-245124.phtml

Bu kadar EX oyun arefesinde bu fiyattan satarsa peynir ekmek gibi gider,stok sorunu yasar SONY,yasadigi hayata lanet eder
  • tarih versinler yeter

zaten tarih verdikleri an 1 ay sonra baslar oyun duyurulari, oyun ici videolar vs...

e3tede show yaparlar...
  • Sony PS4ü %99 Tanıtıcak orası belli bişey ama benim aklımı kurcalayan 2 şey oldu
    geçenlerde yapılan açıklamada PS3 ile yapıcağımız çok işler var demişlerdi.Bugünde Yoga oyun oynamak değildir diye microsofta bi şataşma geldi
    %1 ihtimalde olsa PS3 ile ilgili büyük bişeyde açıklanabilir oyun aleminde devrim yapıcak bişey
  • Daha önce de farklı ağızlar tarafından defalarca dile getirildi zaten,PS4 çıkınca adamlar PS3'ü bi kenara bırakacak değiller.Hem yayımcı hem de yapımcıların da dediği gibi,en az 2 yıl daha SONY,PS3'e destek vermeye devam edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Aktas

quote:

quote:

SONY ve diğerleri ...

Heavy Rain'in Amacı Film Gibi Olmaktı Zaten Gelmiş Bunu Eleştirmişsin Cidden Komik. Ayrıca Oyunu Oynayıp Bitirmediysen Gelip Buraya Gelip Yorumlar Yazmayın. Bu Nesilde Çıkan Ender Oyunlardan Biri Heavy Rain.

Birde Uncharted 3'ü Oyna O Zaman. Hayatında Bu Kadar Detaylı Modellenmiş Yapılar Başka Hiçbir Bir Oyunda Göremezsin Görsen Bile Bu Oyunda Killzone 3 Olabilir Anca. 20 Şubat'ta İnşallah Naughty Dog Bir Teknoloji Demosu Yayınlar Ps4'ün Gücü Hakkında. Birde En Merak Ettiğim Futbol Oyunları. Ne Fifa Ne Pes Hiçbir Zaman Gerekli Grafik Seviyesine Gelemedi. Bi Nba 2K13'ün Karakter Detaylarına Bak Bide Pes 13'ün. Formalar Futbolculara Yapışık Zaten. Umarım Ciddi Bir Görsel Artış Olur.

Bu Arada Sony'in Exclusive Oyunları Olduğu Sürece Sony'e Hiçbirşey Olmaz Merak Etme

PS3 aldım alalı şuan oynadığım hiç bir exc. oyunları beni tatmin etmedi.Tabi Metal Gear Solid 4 hariç...Heavy Rain'in farklı sonları vardı.Tekrar oynamaya niyetim yoktu...Killzone 3'ü o kadar merakla ilk defa oynamama rağmen...İkinci oyununu oynamadığım için hata yapmıştım.Zevkler ve renkler tabi ki de...Nedense Valve'nin yaptığı oyunlara hep hayran kalmışımdır.Oynayanlara elbette saygım var.Bu yapımcıların emek verdiklerini unutmuşum.Kusura bakmayın biraz sert konuştum. Sony'nin sadece konsol ve TV sektöründe kalmasını istiyorum.Bir ara zararı açıklanmıştı.Sega gibi oyun piyasasından silinmesi epey korkunç olur.
  • quote:

Konsol konusunda başarılılar tabi ama Tv konusunda aynı şeyi söyleyemeceğim.
    Tarihinin en büyük zararlarından birisini açıkladıklarında,oyun bölümü ile ilgili fazla negatif bilgi yoktu.
    En çok Tv'lerden zarar ettiler zaten.Sırf adı SONY diye aynı Tv'yi daha yüksek fiyatlardan piyasaya sürdüler.
    LG var Samsung var.Öyle değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.