Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 Şubatta çifte heyacan ve inşallah sonundada çifte sevinç yaşayacağız.

20.02.2013
    Galatasaray-Schalke (Galatasaray Schalkeyi çeyrek finali garantileyecek bir skorla yendi)

20.02.2013
    Sony konferansı (Sony yeni nesil konsolunu ucundan da olsa tanıttı.)

yada

20.02.2013
    Felaket senaryosu (Beklentilerin her ikisi de gerçekleşmedi.)

• 5.ci PS3 ümü geçenlerde sattım fakat GOD OF WAR ve THE LAST OF US için tekrar alıyım diyorumda kararsız kaldım PS4 duyrulursa bi daha eski gözle bakamam heves kursağımda kalır 20 şubatı merakla bekliyorum ama bence %99 tanıtılıcak tanıtılmassa acayip olay olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Sony nin reklami bu sekilde idi

Dun ise boyle olmus:

yer yer şampiyonlar ligi maçlarında sahanın bütününde playstation reklamlarını yayınladılar, ayrıca 20 şubatta new york taki konferansın yapılacağı salonun e3 fuarlarının yapıldığı salonlardan daha büyük ve ihtişamlı olduğu söyleniyor
  • Bu arada eğer 20 Şubatda açıklanırsa konsol Kasım, Aralık gibi çıkacak deniyor fakat ben inanmıyorum. En geç Eylül gibi çıkması gerek, yoksa PS4 duyurusundan tam 9 ay sonra çıkması çok geç çıkması demek. 8,9 ay çok büyük bir aralık. O zamana PS4'ün teknolojisi eskir.
  • PS4 FALAN AÇIKLANMAYACAK BŞUNA BEKLEMEYİN DERİM BEN
    AÇIKLANACAK ŞEY :

THE LAST GUARDİAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Bu arada eğer 20 Şubatda açıklanırsa konsol Kasım, Aralık gibi çıkacak deniyor fakat ben inanmıyorum. En geç Eylül gibi çıkması gerek, yoksa PS4 duyurusundan tam 9 ay sonra çıkması çok geç çıkması demek. 8,9 ay çok büyük bir aralık. O zamana PS4'ün teknolojisi eskir.

PS3 duyurulduktan 1 buçuk sene sonra çıktı.
  • her ikiyeni nesil konsolda 2013 içinde cıkacaktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft İngiltere patronu, gelecek haftaki PS4 duyurusunun Xbox 360 satışlarını etkilemeyeceğini söylüyor.

http://www.videogamer.com/news/ps4_announcement_wont_damage_xbox_360_sales_says_microsoft.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Chevin

5.ci PS3 ümü geçenlerde sattım fakat GOD OF WAR ve THE LAST OF US için tekrar alıyım diyorumda kararsız kaldım PS4 duyrulursa bi daha eski gözle bakamam heves kursağımda kalır 20 şubatı merakla bekliyorum ama bence %99 tanıtılıcak tanıtılmassa acayip olay olur

konsol çıkarsa oyunların, konsol fiyatının , olası kritik hayaların düzelmesi en az 1 sene sürer, hiç bi konsolu çıkar çıkmaz satın almam çok sancılı bi dönem oluyor oyun bulma açısından..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 demişken geçtiğimiz hafta Kaz Hirai'nin dediklerini hatırlayalım.

Rakipleriniz sizin donanımınıza bakıp daha iyisiyle gelebilecekken neden önden gidelim ?

anlamadım
  • Boşver anlama..

Yeni ps4 kolujndan detaylar, bunla ilgili patent'te almıştı sony, tamamen bu görünümdeydi

http://www.vgrevolution.com/2013/02/rumored-playstation-4-controller-information-with-images-and-details/
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Boşver anlama..

Yeni ps4 kolujndan detaylar, bunla ilgili patent'te almıştı sony, tamamen bu görünümdeydi

http://www.vgrevolution.com/2013/02/rumored-playstation-4-controller-information-with-images-and-details/

Ortada ekran olduğu kesin gibi çünkü SHARE butonu var altında ama bu analoglar nereye gitti?Orta kısım ekran değilse belkide orası dokunmatiktir, analoglar yerine dokunmatik olucaktır belki de
  • quote:

Orijinalden alıntı: zippo90

quote:

Boşver anlama..

Ortada ekran olduğu kesin gibi çünkü SHARE butonu var altında ama bu analoglar nereye gitti?Orta kısım ekran değilse belkide orası dokunmatiktir, analoglar yerine dokunmatik olucaktır belki de

Kendi kendine cevabı bulmuşsun
  • quote:

Boşver anlama..

Böyle olursa fail olur.Touchpad asla bir analog çubuğun, hassasiyetini, hızlılığını, kullanım kolayığını veremez.Bu fikrim tecrübe ile sabittir.Telefonda fps oynayan ne demek istediğimi daha iyi anlayacaktır.Sonuçta ikisi de aynı mantık karakteri dokunarak yönlendirme..Fiziksel analog çubuklar ŞART...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 14 Şubat 2013; 19:36:16 >
  • %100.1 yeni PlayStation duyurulacak, benim kaynaklar sağlam =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacan_07

PS4 demişken geçtiğimiz hafta Kaz Hirai'nin dediklerini hatırlayalım.

Rakipleriniz sizin donanımınıza bakıp daha iyisiyle gelebilecekken neden önden gidelim ?

anlamadım

Geçen hafta demedi bunu ama demişti. Fakat bu tür açıklamalardan dönüldüğü çok oldu iş dünyasında. Son mali çeyrek sonuçları iyi gitmeyince çark etmiş olabilirler.

Ayrıca düşündüğümde PS4'ün daha baştan itibaren geriye dönük uyumluluk içermeyeceğini düşünmeye başladım, son çıkan haberlerde bu şekilde. Tamamiyle farklı bir mimariye geçiş yapacaklar. Cell ve RSX'in geliştiriciler için karmaşık dünyasından PC'ye daha yakın bir mimariye.
    Gaikai bu işi üstlenebilir fakat düşündüğümde bu servisin bedava olma ihtimali sıfır gibi.
  • bunca senedir ps 4 bekleniyordu ,fazla sürmez yakında haberler ardı ardına gelmeye başlar ...kapitalizmin vazgeçilmezi eskiyi at yeniyi al....
    ama beni en çok üzen 10 milyarlar verip ps3 cafe açanlar yazık vallahi...hem onlara hemde mevcutlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akinc75

bunca senedir ps 4 bekleniyordu ,fazla sürmez yakında haberler ardı ardına gelmeye başlar ...kapitalizmin vazgeçilmezi eskiyi at yeniyi al....
    ama beni en çok üzen 10 milyarlar verip ps3 cafe açanlar yazık vallahi...hem onlara hemde mevcutlara

Zaten 1 senedir haberler geliyor. Kapitalizmle alakası yok, ilerlemeli teknoloji geride kalmaz. Kafe sahipleri de kazandı, kazanıyor, ps3 işine nasıl başladılarsa ps4 işine de aynı yöntemlerle başlarlar, bedava ekmek yok.
  • quote:

Boşver anlama..

yalnız yeni kollar böyle olursa 1 saat bile zor oynanır ps4. Hiç ergonomik değil. Analoglar da yok. Görünüş olarak hoş duruyor ama oyuncuyu düşünen bir tasarım değil olmamış
  • O konsept hayali tasarım 1 milyoncularda satılan kollara benziyor zaten bu haliyle.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.