★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★
96396 Cevap2132351 Görüntüleme522 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: alp uraslar, Xnephilius, umut_shn, MVP24, lecturer
5 kayıtlı üye, 9 misafir
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     44 [46] 48 49 50 51 52 53      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1333 Mesaj
12 Şubat 2013; 21:56:43 

Hala ömrü var diyorlar. Pc oyunları kırpılıp Ps3'e port ediliyor. Zamanı geldi de geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

TURKISH GOLDEN EAGLES

2931 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:34:13 

quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

bu kötü oldu işte Alican88'i bulun bana

burdayım burdayım kardeşim :) ama inancın olsun vita ile ilgili haberi yeni gördüm yani ben vita tanıtalacak demiyorumki :) ben şunu söylüyorum 2 ay önce ultra slim ps3 çıkardı bu adamlar ve harika ex oyunları geliyor..bu yeni slimle bu oyunları bundle yapıp dünyanın ps3 ünü satacaklar ve bu kadar yoğun bir ilgiyi ps4 duyurusuyla baltalamayacaklar diye iddaa ediyorum:) kısaca 20 şubattaki etkinlikte kesinlikle ps4 adına birşey duymayacağız diyorum tabiki bu kişisel fikirlerim :) oyüzden bu mesajımı editleyin 20 şubatta çok farklı şeyler göreceğiz belki yeni vita belki gaika belki başka birşey ama ps4 ol-ma-ya-cak :)

***Tüm cep telefonları ve aksesuarlarınız için PM atınız***

2931 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:35:31 

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Alicanı 20 şubat gecesi burda görmek isteriz.
Sony'nin işi gücü yok 2011 meeting'de tanıttığı cihazı, tekrar tanıtacak.Biraz mantığa davet ediyorum şu gösterilmeyecek diyenleri.Zaten vitanın gelişticiler için önceden üretilmiş versiyonu var.İbo yukarda paylaşmıiş zaten.Playstationın geleceğini görün, derken ilk akla gelen şeyi söylüyoruz.
PLAYSTATION 4..

burdayım burdayım kardeşim :) deminde yazdım;

burdayım burdayım kardeşim :) ama inancın olsun vita ile ilgili haberi yeni gördüm yani ben vita tanıtalacak demiyorumki :) ben şunu söylüyorum 2 ay önce ultra slim ps3 çıkardı bu adamlar ve harika ex oyunları geliyor..bu yeni slimle bu oyunları bundle yapıp dünyanın ps3 ünü satacaklar ve bu kadar yoğun bir ilgiyi ps4 duyurusuyla baltalamayacaklar diye iddaa ediyorum:) kısaca 20 şubattaki etkinlikte kesinlikle ps4 adına birşey duymayacağız diyorum tabiki bu kişisel fikirlerim :) oyüzden bu mesajımı editleyin 20 şubatta çok farklı şeyler göreceğiz belki yeni vita belki gaika belki başka birşey ama ps4 ol-ma-ya-cak :)

***Tüm cep telefonları ve aksesuarlarınız için PM atınız***

8279 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:36:33 

quote:

Orijinalden alıntı: meliksah55

Hala ömrü var diyorlar. Pc oyunları kırpılıp Ps3'e port ediliyor. Zamanı geldi de geçiyor.

Benim bildiğim, konsol oyunları grafik biraz iyileştirilerek PC'ye uyarlanıyor.

GTA Beta Rehberi* | GTA IV Sırlar* | GTA V Sırlar* | GTA PC-Konsol Farkları | GTA V PC Sürümü | GTA IV Sistem Gereksinimleri Programı | GTA Ödüller ve Puanlar | GTA Trailer Müzikleri | GTA Yeni Konu: Ağustos'ta | * = Kota uyarısı
Kişisel blog: http://bkaakco.blogspot.com.tr

573 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:46:16 

yıllardır ps4'ü bekliyorum ben ya eğer olurda duyurulup çıktığı an alırım yani o konsolu

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

79 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:48:39 

quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Patcher'da bizim gibi varsayım yapıyor mantıklıda varsayımlar, tek farkı o bu işten para kazanıyor biz değil, o videoda 6 yapımcıyla görüştüğünü ve ps4'te 240 FPS 'nin mümkün olduğunu Patcher'a söylemişler yapımcılar.

Patcher ne içiyor ki :) PS4 e mario yaparsanız, destekleyecek tv de varsa 2240 fps alınabilir :)
60 fps yerine 240 fps oyunlar olacak demek, oyunların grafik, fizik, yapay zeka vs özelliklerini dört kat kısmak anlamanına gelir.
Bu arada ben 30 fpsden sonrasını hissedemiyorum, benim gözler mi gitti, yaşlandım mı acaba :)

889 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:58:20 

Patcher dememiş yapımcılar demiş, her oyun için geçerli değil tabi muhtemelen psn oyunları olur. onuda düzgün tvniz yoksa göremessiniz zaten 60 fpsden yukarısı gereksiz.

49 Mesaj
12 Şubat 2013; 23:26:02 

PS4 ü duyururlarsa PS3 fiyatları iner değil mi ? Ben hala PS3 alamadım da .Öğrencilerin suçu ne

PSN: serdarhuseyin
Blog: http://tatilcirehberi.blogspot.com/

2271 Mesaj
13 Şubat 2013; 1:47:19 

Yeni bi socom olmasın

PSN: Kekolaizer

20190 Mesaj
13 Şubat 2013; 5:49:03 

Bu arada EA Yeni Konsollar 'Büyük Olasılıkla' Geriye uyumlu olmayacak demiş. Daha öncede bu tip haberler çıkmışdı,

http://kotaku.com/59837...compatible-ea-exec-says

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

8279 Mesaj
13 Şubat 2013; 5:50:52 

Sağlık olsun. PS3 var zaten, çok da sorun değil.

GTA Beta Rehberi* | GTA IV Sırlar* | GTA V Sırlar* | GTA PC-Konsol Farkları | GTA V PC Sürümü | GTA IV Sistem Gereksinimleri Programı | GTA Ödüller ve Puanlar | GTA Trailer Müzikleri | GTA Yeni Konu: Ağustos'ta | * = Kota uyarısı

3357 Mesaj
13 Şubat 2013; 8:44:22 

buyuk bir olasilikla , yeni online sistemini tanitacaklar yada yeni arayuzu... gonul isterki ps4 tanitilsin , o kadar zit soylenti varki. insanin kafasi karisiyor. neyse az kaldi

PSN ID : Hakkan034
ASTRO A50 GAMİNG HEADSET™
OPEL ASTRA 1.4 TURBO COSMO

5212 Mesaj
13 Şubat 2013; 9:45:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Mahz3N

Tamam hadi Vita degil diyelim ama zirt pirt "PS3'ün daha ömrü var,söylentiler yersiz.." diye konusan SONY E3'e aylar olmasina ragmen,yeni EX'lerin gelmesine ragmen PS4'ü duyuracak olmasi bana pek inandirici gelmiyor..

şimdi sende ps3 var ve 20 şubatta sony ps4 ün tanıtımını yaptı bir kaç oyun gösterdi , kasım 2013 de ps4 piyasaya çıkacak dedi, the last of us da mayıs 2013' de piyasa çıktı ,

şimdi sen ve senin gibi on milyonlarca insan ps4 çıkacak diye the last of us ı almayacak mı ? ps4 çıkacak diye hayata küsüp ps3 ü bir kenara mı koyacaksın

bu kadar basit düşünmeyin lüften.

Olacak İş Değil

5212 Mesaj
13 Şubat 2013; 10:06:26 

hala ultra slim çıkarttılar adamlar ps3 slim satacak diyen arkadaşları anlamakta zorlanıyorum, ultra slim çıkarttık diye ps4 mü çıkartamsınlar şimdi ? ya da ps4 çıkartacaz diye ultra slim ps3 mü çıkatmasınlar ? yahu ps2 ye bakın kaç hal değiştirdi alet, yeni konsolla ne alakası var ya adamı çıldırtmayın beyler adamlar maliyeti düşürdüler ultra , mega her neyse ilerde daha da incesi çıkacak, bunun ps4 ün çıkışyla ne alakası var,

gow çıkıyor vs.. niye yeni konsol çıksın diyenler, ps3 çıkacağı yıl , ps2 ye çıkan oyunlara bir baksınlar bence

Olacak İş Değil

2501 Mesaj
13 Şubat 2013; 10:13:13 

quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

şimdi sende ps3 var ve 20 şubatta sony ps4 ün tanıtımını yaptı bir kaç oyun gösterdi , kasım 2013 de ps4 piyasaya çıkacak dedi, the last of us da mayıs 2013' de piyasa çıktı ,

şimdi sen ve senin gibi on milyonlarca insan ps4 çıkacak diye the last of us ı almayacak mı ? ps4 çıkacak diye hayata küsüp ps3 ü bir kenara mı koyacaksın

bu kadar basit düşünmeyin lüften.

Katılıyorum, slim çıktı yeni oyunlar çıktı diye tanıtmayacaklar mı hiç nereye kadar???

Hayatın bir oyun...

Steam: ozozca PSN: ozozca79 Xbox Live: ozozca79

6286 Mesaj
13 Şubat 2013; 10:17:57 

Sony yeni bir hizmetini tanitacaktir. Konferans sonuna dogru ise 2005 de yaptigi gibi iki-uc tane yeni nesil oyun gosterip, oyun ici diye gazlayip noktalar sunumu Teknik ozellikleri aciklayacagini sanmiyorum Microsoft,dan once.

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

5212 Mesaj
13 Şubat 2013; 10:27:31 

tam anlamıyla tanıtım E3 de olacaktır diye düşünüyorum.

Olacak İş Değil

79 Mesaj
13 Şubat 2013; 10:59:26 

PS4 ün çıkışını PS3 le ilişkilendirmek anlamsız. Daha düne kadar 13 yıllık PS2 satılıyordu. PS2 şu an en basit çinli tabletten bile daha zayıf bir alet konumunda. Sony PS3 ün ömrü 10 yıl dediyse 10 yıldır. 3 yıl daha PS3 e aktif destek verilecek, destek kesilince de PS3 ler buhar olmayacak , var olan oyunları senelerce oynayabilirsiniz. PS3 satışları baltalanır demek çok saçma. Baltalanırsa PS4 tarafından baltalanır, onu da rakip firma üretmiyor.

2012 Model arabanız var, 2013 te araba çıkmasın bu araba her şey için yeterli, hem bu arabanın satışları baltalanır demek gibi bir şey :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musamk -- 13 Şubat 2013; 11:03:14 >

2022 Mesaj
13 Şubat 2013; 11:03:46 

Çıkıp çıkmama meselesi bi yana , bazilariniz öyle bir şartlanmış ki aksi fikir belirtenlere fırça atar olmuş . Beklenti ne kadar büyükse hayal kırıklığı da o kadar büyük olur :)

Gaika ve 2-3 exclusive oyun tanıtıp hadi güle güle demesinler de ...

573 Mesaj
13 Şubat 2013; 11:08:06 

benim umutlarım yavaş yavaş azalmaya başladı yeni XBOX'ı bekleyeceklermiş

5212 Mesaj
13 Şubat 2013; 11:21:08 

tanıtmazlarsa yapacak bir şey yok. bir kaç firmanın tanıtalacağı yönünde açıklamaları ister istemez herkesi ps4 tanıtılacak düşüncesine itti. sony den de aksi bir söylenti çıkmadı. ama her şey olabilir. tanıtılmazsa e3 bekleriz ,orada da olmas TGS yi bekleriz, öyle geçer gider :) hayırlısı ne diyelim.

çok iyi donanımla gelmeyecekse beklesin ben razıyım. yeterki sağlam gelsin bir sene sonra gelsin. sonuçta yıllarca bu aleti kullanacağız. iyi bir şey olması lazım. adamın birinin sallaması gibi 2 sene önceki hi-end pc lerin verdiği grafiği verecekse 2 yıl daha beklerim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 13 Şubat 2013; 11:22:25 >

Olacak İş Değil

79 Mesaj
13 Şubat 2013; 11:21:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Çıkıp çıkmama meselesi bi yana , bazilariniz öyle bir şartlanmış ki aksi fikir belirtenlere fırça atar olmuş . Beklenti ne kadar büyükse hayal kırıklığı da o kadar büyük olur :)

Gaika ve 2-3 exclusive oyun tanıtıp hadi güle güle demesinler de ...

PS4 en iyi ihtimalle sene sonu çıkar. 20 şubatta özellikleri tanıtılmayıp, birkaç oyun tanıtılmasına razı olurum. Kanlı canlı PS4 oyunu görmek, aletin yapabileceklerini görmek olur. Aşağı yukarı da özelliklerini tahmin edebiliriniz. Oyun motorları dışında , birkaç kare fotodan başka oyun tanıtılmadı, bu konuda ciddi eksiklik var.
Bir oto ürettik 100km ye 3 saniyede çıkıyor denmesi, bana onun bir çok özelliğini açıklamış olur.

3281 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ScAnMaN
13 Şubat 2013; 11:24:10 

Yeni Vitayada yok demem açıkcası

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla

4212 Mesaj
13 Şubat 2013; 11:32:47 

Aman uzak dursun yeni vita.Daha oyun çıkarmadan yeni konsol sanki çok satmış gibi.

Sony PlayStation 4 Jet Black||Sony PlayStation Vita 3G/Wi-Fi Crystal Black||Samsung S27C750P 27" 5ms Full HD LED Monitör

573 Mesaj
13 Şubat 2013; 11:37:34 

ps4 açıklanmazsa çok büyük hayal kırıklığı olacağı kesin

899 Mesaj
13 Şubat 2013; 11:58:17 

bu sabah psg valencia şampiyonlar ligi maçının özetini izlerken, ps vita reklamlarının kaldırılıp yeni bir konsept le playstation a çevirilmiş olduğunu farkettim

PSN=kadir-dante

5360 Mesaj
13 Şubat 2013; 12:48:08 

PS4 açıklansa bile öyle aman aman her şeyinden bahsetmezler. Yüzeysel bilgi ve bir iki oyun videosu verirler. Ne çıkış tarihini söylerler, nede özelliklerini ayrıntılı olarak belirtirler. Mimari şemasını gösterirler ve bir kaç önemsiz şey anlatırlar. Ama network konusunda bir şeylere deyinebilirler.

Yani o konferansta PS4 ile ilgili bir ön (ucundan) tanıtımında yapılacağına umutlanın ama detaylı bilgi verileceğine umutlanmayın. Çünkü PS4 ile fazla bilgi vermek demek mevcut PS3 satışlarını baltalamak demek.

SATILIK - 160GB PS3 Slim + 3 Orijinal Kol + 16 Orijinal Oyun + Kablosuz Headset
http://forum.donanimhaber.com/m_95249481/f_//tm.htm#95249481

''Ben oyunlara göre donanım alacağıma oyunlar benim donanıma göre üretilsin.'' - İşte bunun için konsolu tercih ediyoruz. / '' Zenginin sistemi fakirin sistemi yok böylece frame ve makro yönünden öne geçmek yok, aynı donanımla herkes eşit şartlarda'' - İşte bunun için konsolu tercih ediyoruz. / ''Hack yok hile yok çünkü bunu çalıştıracak bir işletim sistemi yok, tertemiz sunucularda herkes eşit şartlarda'' - İşte bunun için konsolu tercih ediyoruz. / '' Exclusive oyunlar oyun değil sanat eseri'' - İşte bunun için konsolu tercih ediyoruz.

20190 Mesaj
13 Şubat 2013; 21:16:22 

Playstation 4 Kontrollerıyla İlgili Sızan Bilgiler

Bir kaynağın verdiği bilgiye göre Playstation 4 kontrollerının ana hatlarıyla özellikleri gün yüzüne çıktı. Verilen raporda Playstation 4 kontrollerının ön yüzünde dokunmatik bir yüz olacağı söylendi. Bunun sonucu olarak Start ve Select tuşları oradan kaldırılmış.

Bu radikal değişikliğe rağmen yeni kontrollerın şu andaki güncel Playstation 3 kontrollerına hemen hemen benzediği belirtilmekte. Bir diğer bilgi ise kontrollerın L2 ve R2 tuşlarının daha iyi gözükmeleri için yeniden tasarlandığı üzerine.

Yeni kontrollerda Share tuşu olacağı yönündeki raporlar da bununla birlikte ortadan kalkıyor. Playstation 4'ün önümüzdeki Çarşamba duyurulacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bekliyoruz.

http://www.bolumsonucan...izan_Bilgiler-34660.htm

4481 Mesaj
13 Şubat 2013; 21:19:28 

benim bildiğim türk insanı gamepadin dokunmatiğini bozar arkadaş. büyük elli ve eli terleyen arkadaşlar için söylüyorum. allahtan ben öyle birisi değilim

8279 Mesaj
13 Şubat 2013; 21:19:48 

1 hafta sonra belli olur umarım. Yoksa kim bekleyecek bir daha...

889 Mesaj
13 Şubat 2013; 21:32:22 

http://www.gametrailers...es/tkebzh/playstation-4

Gametrailers, "Count Down to PS Meeting" programı altında 20 Şubat'a kadar her gün ilgili bir video yayınlayacak. Playstation 4 verdikleri kanaldan bu videolara ulaşabilirsiniz, aynı zamanda sayfada bir sayaç da yer alıyor.

23919 Mesaj
13 Şubat 2013; 23:04:52 

Sony'nin tanıtımı yapacağı yer de belli olmuş. Cosmic Opera'da tanıtımı düzenleyeceklermiş. İlk defa bu kadar büyük bir yerde konferans verecekmiş. PS4 tanıtımı için mükemmel bir yer diyor. Mekanın açıklamalarında 2,800 kişi kapasiteli Resepsiyon stili yer varmış veya 2,200 kişi tiyatro stili oturabiliyormuş.

0

http://www.playstationl...t-place-for-ps4-reveal/

PS4 gümbür gümbür geliyor.
(Ver gazı, ver gazı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 13 Şubat 2013; 23:06:32 >

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus GTX 780 Direct CU II OC 3 GB (@1257 Mhz / 6804 Mhz) Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-30 CL9 Ram || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Noctua NH-D14 CPU Cooler || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Wireless Illuminated K800 Keyboard || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Kartı || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone Gaming Mouse || Sony Playstation 4 || Sony KDL-55W905A 55'' Triluminos Display 800HZ 3D TV

573 Mesaj
13 Şubat 2013; 23:52:19 

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Sony'nin tanıtımı yapacağı yer de belli olmuş. Cosmic Opera'da tanıtımı düzenleyeceklermiş. İlk defa bu kadar büyük bir yerde konferans verecekmiş. PS4 tanıtımı için mükemmel bir yer diyor. Mekanın açıklamalarında 2,800 kişi kapasiteli Resepsiyon stili yer varmış veya 2,200 kişi tiyatro stili oturabiliyormuş.

0

http://www.playstationl...t-place-for-ps4-reveal/

PS4 gümbür gümbür geliyor.
(Ver gazı, ver gazı)

artık kesin gibi

20190 Mesaj
14 Şubat 2013; 0:06:41 

Epic Games : "Geleceğin Oyun Deneyimleri Harika Olacak"

Epic Games patronu Tim Sweeney "geleceğin oyun deneyimleri Harika olacak "diyor .

quote:

Epic 'more enthusiastic than ever' for next-gen consoles

Tim Sweeney says 'future gaming experiences' are 'going to be awesome'

Upbeat Epic Games boss Tim Sweeney has said the studio is "more enthusiastic now than ever" for Sony and Microsoft's next-generation offerings.

The studio founder said the new consoles will match what the studio is currently capable of doing on high-end PCs.

"We're more enthusiastic now than ever about the future of high-end platforms," Sweeney told Edge. "What we're doing on high-end PCs is going to be representative of the future consumer gaming experience and it's going to be awesome," he added.

Kaynak:
http://www.computerandv...-for-next-gen-consoles/

23919 Mesaj
14 Şubat 2013; 0:20:50 

Sony youtube'a da reklam vermiş. Bazı oyun ile alakalı videoları oynatmadan önce bu çıkıyormuş.

0

Efendimissss

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus GTX 780 Direct CU II OC 3 GB (@1257 Mhz / 6804 Mhz) Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-30 CL9 Ram || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Noctua NH-D14 CPU Cooler || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Wireless Illuminated K800 Keyboard || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Kartı || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone Gaming Mouse || Sony Playstation 4 || Sony KDL-55W905A 55'' Triluminos Display 800HZ 3D TV

5756 Mesaj
14 Şubat 2013; 0:34:46 

Bu jenerasyon da bütün konsolları satın aldım, şu anda tek wii kaldı elimde onuda istediğim fiyata satamadığım için bıraktım. Bu sefer kuzen ile anlaştım o yeni Xbox alacak bende yeni Playstation ı. Umarım yeni konsollar oculus rift e de destek çıkar. O da satışa çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum.
Sizce ps3 oyunları ps4 de oynanabilir mi ?

8279 Mesaj
14 Şubat 2013; 0:40:41 

quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Bu jenerasyon da bütün konsolları satın aldım, şu anda tek wii kaldı elimde onuda istediğim fiyata satamadığım için bıraktım. Bu sefer kuzen ile anlaştım o yeni Xbox alacak bende yeni Playstation ı. Umarım yeni konsollar oculus rift e de destek çıkar. O da satışa çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum.
Sizce ps3 oyunları ps4 de oynanabilir mi ?

Belli değil ancak geriye uyumluluk olmayacak diyenler çoğunlukta.

2216 Mesaj
14 Şubat 2013; 0:45:18 

Ben su "duyurulmayacak.." düsüncesini bi tekrar gözden gecireyim

"SONY gülen iyi güler.." Kaz Hirai

PSN ID // eZRAKiL-tr
{
God of War } { The Last of US } { inFAMOUS } { Uncharted }

2747 Mesaj
14 Şubat 2013; 1:00:38 

PS4'ün önümüzdeki hafta çarşamba duyurulmacağına adım gibi eminim.. PS VITA 4G yada öyle bir şeyler duyurulacak gibime geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadhros -- 14 Şubat 2013; 1:01:05 >

5756 Mesaj
14 Şubat 2013; 2:51:12 

bu kadar hazirlik yapip milleti hazirlayip sonra duyurmamak sacmalik olur, bence tam sirasi.

889 Mesaj
14 Şubat 2013; 2:52:52 

927 Mesaj
14 Şubat 2013; 10:06:59 

ps3 can çekişiyor bence son nefesini last of us gow Ascension ve Watch Dogs ile verir yanlız o Beyond: Two Souls modelleme nedir arkadaş çok başarılı

yok

23919 Mesaj
14 Şubat 2013; 10:31:34 

Freelance'ın gazeticisi de onaylamış PS4'ü.

http://thesilentchief.c...n-4-reveal-on-the-20th/

15947 Mesaj
14 Şubat 2013; 12:24:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

Beyler ps4 ne zaman cikiyo kesin bir tarih varmi

Yarın çıkıyor.Haberin yok mu senin.

DRIVECLUB™

11493 Mesaj
14 Şubat 2013; 12:57:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

PS4'ün önümüzdeki hafta çarşamba duyurulmacağına adım gibi eminim.. PS VITA 4G yada öyle bir şeyler duyurulacak gibime geliyor..

Gelecegi görün diye video yayınladılar ama..

Playstation Network:BlacKFall_1981
PLAYSTATİON 4 SHARE BUTTON FACEBOOK GRUBU

11493 Mesaj
14 Şubat 2013; 12:58:21 

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Yarın çıkıyor.Haberin yok mu senin.

2747 Mesaj
14 Şubat 2013; 13:13:06 

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Gelecegi görün diye video yayınladılar ama..

Yeni bir PS VITA modeli için güzel bir slogan bence..

889 Mesaj
14 Şubat 2013; 13:18:16 

Yahu onaylandı VITA devkitiydi o hala daha yeni vita diyorsunuz

4212 Mesaj
14 Şubat 2013; 13:26:49 

Hala vita diyorlar arkadaş ya

Sony PlayStation 4 Jet Black||Sony PlayStation Vita 3G/Wi-Fi Crystal Black||Samsung S27C750P 27" 5ms Full HD LED Monitör

2747 Mesaj
14 Şubat 2013; 13:34:22 

Hala PS4 diyorlar arkadaş ya

11493 Mesaj
14 Şubat 2013; 13:34:47 

quote:

PS Vita çıkalı 1 yıl oldu neyin gelecegini görecekler Vitada :))

2747 Mesaj
14 Şubat 2013; 13:36:06 

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

PS Vita çıkalı 1 yıl oldu neyin gelecegini görecekler Vitada :))

Onu Kaz Hirai'ye sormak lazım, ben sadece tahmin yürütüyorum hepimizin yaptığı gibi..

2888 Mesaj
14 Şubat 2013; 13:37:40 

her yerde ps4 tanıtılacak yazıyor son haberlerde. bu noktadan dönüş yok.

cvg garanti veriyor kaynakları saglammıs ps4 tanıtılacak

http://www.computerandv...tdown-to-playstation-4/

2523 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
wesker7
14 Şubat 2013; 13:40:49 

quote:

ps vitayı kim almış ki yeni ps vita yapsınlar
% 100 ps4 duyurusu gelecek

İyi olmak kolaydır.Zor olan adil olmaktır

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

3874 Mesaj
14 Şubat 2013; 13:40:55 

Bu kadar büyük beklentinin üzerine PS4 tanıtılmazsa olacakları tahmin bile edemiyorum

PS3 oyunlarım: BF3(B2K) - Transformers:WfC - Borderlands - RDR:UN - Just Cause 2 - GT5(DFGT) - LBP - EA Active Sports - Motorstorm:PR - Fifa12 - FNC - Wet PSN : geoxid

70 Mesaj