Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Patent ikinci "Next Generation PS Vita" olarak etiketlenmiş. Biz ve bütün oyun dünyası PS4 beklerken ikinci Yeni Nesil PS VİTA'mı duyuracak Sony 20 Şubat da. :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipahi yapma bunu yapma.
    yalan söylüyorum de.
    aklıma gelen bütün küfürleri saydıracaksın adamlara şimdi. nereden çıktı bu ps vita? 4 g olunca yeni nesil mi oluyor daha çıkalı ne kadar oldu bu makinenin ,?? böyle bir şey olursa baya bir saçmalamış olurlar.
  • Vita nın çıkalı daha bir yıl oldu.Millet atıp tutuyor.20 şubatta göreceğiz ne olduğunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

sipahi yapma bunu yapma.
    yalan söylüyorum de.
    aklıma gelen bütün küfürleri saydıracaksın adamlara şimdi. nereden çıktı bu ps vita? 4 g olunca yeni nesil mi oluyor daha çıkalı ne kadar oldu bu makinenin ,?? böyle bir şey olursa baya bir saçmalamış olurlar.

inan kardeşim Sony nin bu yeni patent haberine raslayınca çılgına döndüm Bütün oyun dünyası kendini PS4 de hazırladı ben inanılmaz beklenti içindeydim umarım haber fake dir doğru değildirde PS4 dün görürüz, zira biliyorsun PS4 dü nekadar çok beklediğimi, belki şu olabilir, ikinci Yeni Nesil PS Vita aynı zamanda PS4 dün kontrol cihazı olur.

Rumor: Sony patents new Vita; 4G, HDMI port, memory card price cut

Neogaf:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=512913

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 12 Şubat 2013; 15:21:17 >
  • Hemen gaza gelmişiz, onca haber onca bilgiden sonra davetiyelerden sonra, bunun için mi bekliyoruz 20 şubat'ı sanıyorsunuz?

PS4 ve PS4 oyunları kesinlikle
  • Yeni Nesil Konsolları okadar çok bekliyorumki en ufak bir terslikte heran her tepkiyi verebilecek düzeydeyim :)

• SONY yapma gözünü seveyim,Next Generation PS Vita duyurup da milleti kendine güldürme..Sanki cok tutuldu bu cihaz da yenisini duyuruyorsun bir de,daha oyun SIKINTISI var Vita'nin,Android&iOS rakiplerin var..

20 Subat'da bunu duyurursa afedersiniz ama oraya gelenler de,canli izleyenler de "bir taraflari" ile gülerler..Gelecegi Vita ile göreceksek kalsin Kaz amca,gecmis de yasamaya raziyiz..
  • Bu kadar yaygaraya gerek yok.Ps4'ün yanında yeni versiyon vitada duyurulur.Bu kadar dert etmeyin şu konuları..
  • Akıl var mantık var
    Sony bu patenti 20 şubata 8 gn kala aldımı sanıyorsunuz? yüzde yüz PS4 oyunları , eğer öyle olmazsa herkese benden çay.
  • şu an çok iğrenç bir zaman dilimindeyiz

oyuncular olarak her türlü tongaya düşmeye hazır bekliyoruz

sony tabiki ps4 tanıtacakmış gibi yapacak

yoksa kim ps vita için 20 şubatı bekler ve izler

ps4 ü şimdiden duyurmak sony nin işine gelemez

yada ps4 ü şimdiden duyurur ve çıkacak exc oyunların satışını baltalar

tüm oyuncular bizim gibi değil dostlar

yani günü gününe oyun dünyasını takip etmeyen oyuncu sayısı cidden fazla

ps4 seneye gelir ama duyuru için acele etmeyin dostlar
  • 8 gun kala patent alinmaz arkadaslar. Onca davetiye yaygara 4g vita olmaz, olmamali!
  • Pachter bir iki öngörüde bulunmuş, yalan yanlış artık bilemem. Zira sicili kabarık :)

quote:

Gametrailers: Sony Meeting Special with Mr. Pachter

Neogaf:
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=512917

http://www.gametrailers.com/videos/exh8ef/pach-attack--sony-meeting-special

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 12 Şubat 2013; 16:30:57 >
  • 100'de 100 PS4 geliyor dedi videoda şimdi izliyorum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

100'de 100 PS4 geliyor dedi videoda şimdi izliyorum bende.

PS3 den nete girdiğim için izliyemiyorum sağol kardeşim.

• sony gidip ps4 e3 duyuramayacagına göre ee senede 2 tane ps meet olmayacagına göre ps 4 20 şubat ta gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55
    Ayrıca motorstormu dört gözlen bekliyorum.E3 2005 videosundan daha iyi grafikli,daha iyi fizik motoru olan bir oyun bekliyorum..Şimdiden motorstorm 4 multiplayer konusunu açabiliriz..

Bu arada karşınızda ps4 motorstorm gameplay video..

Ya arkadaş şöyle videolar koymayın, insanın canı çekiyor valla...PS3'ü satıp süper PC topladım ama şunun tadında oyun görmedim daha PC'de. Arkadaşlarla bluetooth kulaklık takıp sohbet edip şu oyunda ne yarışırdık bea
    Bu arada Killzone 4 de beni epey heyecanlandırdı. Serisini silip süpürmüştüm, projektörle odanın duvarına yansıtıp online ne yardırıyordum zamanında. KZ2 bana daha çok keyif vermiştir 3'ten.
    Playstation 4 gelsin artık

Bunun Killzone versiyonu vardı hiçbiri onun gibi olamazdı.

• Patcher: 2 sene öncesinin high-end pc seviyesinde görülecek dedi oyunlar..
    Yani 2 sene önceki en yüksek sistemlerde en yüksekte ayarladığınız oyunlar gibi görülecekmiş ps4 oyunları.
    Hatta oranda yapmış konsollardaki BF4 PC'deki Crysis 2 gibi görünecekmiş. Tabi bunlar çıkış oyunları olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turki5hmo -- 12 Şubat 2013; 16:43:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Bu kadar yaygaraya gerek yok.Ps4'ün yanında yeni versiyon vitada duyurulur.Bu kadar dert etmeyin şu konuları..

bir an gaza gelmiştim. doğru söylüyorsun. bu kadar beklentiyi bilen sony milletin kendisine küfür edeceğini ve bekleyenleri küstüreceğini bilir herhalde. aksi bir şey olsaydı bu güne kadar ps4 yerine başka bir şey duyuralacağına dair bir kaç ipucu verebilirlerdi.

ps4 ün tanıtımının yanında ps vita ile ilgili bilgi verilebilir , bu daha mantıklı geliyor,

bu arada ps vita popüler değil ama psp gibi uzun süre piyasada kalacağı için satış anlamında sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum, psp ye de tutulmadı dendi ama makine tam hatırlamıyoru mama 80 milyona yakın sattı sanırım. sadece insanlar nintendo ds il karşılaştırdılar bu nedenle az satmış gibi geliyor evet ds den az sattı ama satış olarak iyi yerlerde ,

ps vita da oyunlar çoğaldıkça iyi durumlara gelecektir, zaten piyasada iki çeşit el konsolu var...... iki konsolda her şekilde maliyetini kurtarır.
  • Evet % 100 demiş.

quote:

* The Dorito Pope is at DICE in Las Vegas with everyone's favorite pseudo-analyst Michael Pachter

* Countdown to meeting

* Keighley: What is anticipated, Pachter? How likely is PS4?

* Pachter: 100%, I'm just makin that up

* Keighley: Makes sense bro. PS Meetings are only held to announce new platforms.

* Keighley: What are we going to see? Box? Games?

* Pachter: Form factor, some of the specs (going to be close to leaks last week)

* Pachter: Don't think specs are finalized for MS. Still tweaking things. I'm just makin that up. Waiting to see what Sony does.

* Pachter: Going to get a lot of 1st-party game announcements from Sony as well, I talked to head of some 1st-party studio, said "He's definitely going to be there, can't wait to see me!" After the PS conference he's going back to Tokyo and back to New York

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.