Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motorstorm başlıbaşına aldırır bana piesdört.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motor storm gibi bir oyun bana asla PS4 adıramaz.
  • Bize amerikan doları ile değil avrupa euro'syla gelecek PS4. 400 euro 920 TL ediyor üstüne 200 TL TR vergisi koy 1120 hadi biraz esnet 1200 TL max olmalı 400 euro'dan gelirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhanpulurbey

Motor storm gibi bir oyun bana asla PS4 adıramaz.

Bize aldırır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

ps3 slime çıktı bu nedenle ps4 ü çıkarmayacaklar duyurmayacaklar diyen arkadaşları anlamıyorum.
    ne yapsın adamlar ps3 satacak diye ps3 piyasadan kalkana kadar ps4 ü çıkarmasınlar mı ? ya da yeni xbox un çıkışını yapıp malı götürmesini mi beklesinler ? yeni wiu çıkmış, yakında xbox da çıkar bu durumda ps4 ünde çıkması lazım,

ps2 nasıl 10 yıl sattıysa ps3 de rahat 10 yıl satar nasıl olsa , sony için bu konuda sorun yok

Yani bende onu demek istiyorum.Ps3'e en az 2 yıl daha oyun çıkar.Sanki ps4'ü Sony değilde başka bir firma çıkartacak.İkisi de Sony'nin kasasına gidecek neticede.
    Ayrıca motorstormu dört gözlen bekliyorum.E3 2005 videosundan daha iyi grafikli,daha iyi fizik motoru olan bir oyun bekliyorum..Şimdiden motorstorm 4 multiplayer konusunu açabiliriz..

Bu arada karşınızda ps4 motorstorm gameplay video..

İlk başta o kadar da olmaz her halde dedim ama vidyoyu izleyince daha da iyisi mümkün sanırım
  • 20 Şubata fazla birşey kalmadı baya merak içersindeyim.

İnşallah duyuru yanında sağlam birde tanıtım yaparlar. Donanımsal özellikleri dışında dashboard yapısı, PSN'nin yeni bir hal alıp almayacağı ve şu ikinci el oyun konusunda Sony'nin izleyeceği yolu cidden çok merak ediyorum.
  • PS4 ile ilgili en ufak birsey bile söylemiyorlar mi birde PS3'e özel birkac oyun daha,PS Vita icin bir iki oyun daha tamam bu kadar geldiginiz icin tesekkür ederiz..

• Bugün uyuyup 20 şubatta uyanmak istiyorum...

Tabi iş yeri fln kovmayacaksa
  • 20 şubat'a kadar beklemeye gerek yok, bu hafta içinde neler göreceğimiz netleşir az çok, herşey açıklanmasada bilgi akışı olur nete.
  • sayfaya bakmayım diyorum. her 10 dakikada bir bakmadan edemiyorum.
    beklemek insanı kabız etsede uzun zamandır forumda böyle heyecon olmamıştı bu açıdan güzel ,

herşeye rağmen duyurulmazsa diye de bir düşünce geçmiyor değil aklımdan. böyle bir şey olursa bizim kaz ın tüğlerini kendi ellerimle yolarım.
  • Demek ki bu durumdaki bir tek ben değilmişim
  • İlk oyunlarla son çıkan oyunlar arasında grafik farkı oluyor. Örnek Uncharted 1 ile 3. Gerisini siz düşünün. Hep alay edilen konsolun %40 gücünü kullandık konuları yine olacaktır.
  • Geika artı yedi gamepad tanıtılacak, kaplama konuştum

• Çıkış oyunları yine milyonlar satar. Motorstorm, Killzone...
  • PS4 ve yeni Motorstorm

1080P@60FPS Motorstorm için bile olsa kesinlikle alırım PS4'ü...PS3'ü aldığımda yanında hediye gelmişti Motorstorm ve sonra hastalık oldu bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

PS4 ve yeni Motorstorm

1080P@60FPS Motorstorm için bile olsa kesinlikle alırım PS4'ü...PS3'ü aldığımda yanında hediye gelmişti Motorstorm ve sonra hastalık oldu bende

MS bence online için yaratılmış bir oyun, grafik iyi değildi ama oynanabilirlik mükemmel ötesiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Demek ki bu durumdaki bir tek ben değilmişim

yeni bir konsol için
    çıkış oyunları her zaman avantajlıdır. ortalama bir oyunda olsa herkes oyun azlığı nedeniyle eldeki bir kaç oyuna yükleneceğinden çok kötü bir oyun yapmadıktan sonra zarar etmeniz imkansız ,

motorstrom çıkış oyunu olursa (son oyununda bekleneni veremese de ) yine ilk oyunda olduğu gibi çok satacaktır.

satışları çok yükseklerde gezmese de ortalamanın üzerinde olan ve serinin halen devam etmesinden yapımcısına dişe dokunur kar bıraktığını anladığımız killzone serisinin son oyunu için ps4 seçmesi bence gayet mantıklı bir düşünce. benimde sevdiğim bir seri olduğu için kz4 ü en çok merak edenler arasındayım.

belki çıkış oyunu olduğu için bilemiyorum ama motorstromu ilk oynadığımda bana ayrı bir heyecan katmıştı bu nedenle ilk oyunun bende yeri ayrdır. ps4 de ilk alacağım oyunlardan olacaktır.

daha mgs ler, uc4 ler, little big planet, belki resistance , last guardian, ff 13 versus, gow 4, heavi rain yapımcısından yeni bir oynu, infaomus 3, , daha saymakla bitmeyecek bir sürü yeni-eski oyun,

guerilla games' ten tıpkı naughty dog gibi yeni bir oyun bekliyorum, bir taraftan kz diğer taraftan yeni bir oyun sürmeleri lazım piyasa,

SONY PS4 = EXCLUSİVE GAMESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, gelde 20 şubatı sonra da konsol çıkışın bekle,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 11 Şubat 2013; 16:13:40 >
  • Hepimiz PS4 duyurulacak diye bekliyoruz,Ama acaba başka bişeylerin duyurusunu yapabilir mi SONY?

http://www.dealspwn.com/sunday-sonys-big-reveals-feb-20th-129206
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Hepimiz PS4 duyurulacak diye bekliyoruz,Ama acaba başka bişeylerin duyurusunu yapabilir mi SONY?

http://www.dealspwn.com/sunday-sonys-big-reveals-feb-20th-129206

Evet hocam orada other demis. Yani ps4 duyurusunun yaninda baska bir duyuru da gelecek diyor

• hele 7 numaralı maddede yazanlar çok iyi :) öyle birşey olursa vay anam vay... herkesi ters köşeye yatırırlar. Meğer Last of Us PS4 ile beraber çıkarmış Mayıs ayında.. :)
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.