Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5872. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58705871587258735874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğru. Ancak tv hdr yi desteklemiyorsa bir etkisi olmaz diyr düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar kısa sürede, güçlenmiş bir ps4 gelmesi çok üzücü ve güvensiz bir durum. 1 yıl sonra ps4 2xpro çıkarsa ne olacak? Dün ps4 alan adam mal mı? Diyor ki 5 yıl gider, bir bakıyor yenisi çıkmış..
  • Bu PS4'e HDR gelmesi çok enteresan. HDR HDMI 2.0 ile gelen bir teknoloji, PS4'de HDMI 1.4 var.
  • ps proda ve slimde hdmı 2.0 gelir büyük ihtimal xbox s de hdmi 2.0 cıkıyor kutusundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alıyusa

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Alıyusa

quote:

Orijinalden alıntı: Onurcanylcn

Kasımda playstation fiyatları düşer mi? birde yıllık olarak playstationa nekadar para harcıyosunuz cunku su psn kardeşlik olaylarını yapabiliceğimi sanmıyorum

Tabiki büyük ihtimalle düşer bence beklemelisin.Aslında çok ahım şahım bi fark olmasada pro alman daha mantıklı olur.Ha 4k tv yok diyorsan slimde çıkacak sony mağazalarından yada teknoloji marketlerden bulabilirsin.Kardeşlik olayına girmek istersen alacağın oyunun yarını ödersin ve sana çok daha avantajlı olur.2018 e kadar idare edersin zira ps5 2018 de piyasaya sürülür diye düşünüyorum.

2018'de çıkmaz 2019 tanıtılır 2020 çıkar diye düşünüyorum ben.veya 2019'da çıkar.Daha yeni pro çıktı 2 sene sonra ps5 çıkarlarsa aşırı tepki alırlar

Umarım senin dediğin gibi olur ama sanmıyorum maximum 5 sene verdim ben o yüzden 2018 dedim.Bu arada pro bi ara makina 2 sene sonra yeni cihazın çıkmış olması kimseyi rahatsız etmez.Önümüzdeki 5 yıl içinde hersene bir konsol bile çıkabilir maalesef.

merak etme ps4 pro aslında ps4 fat'inde ömrünü uzattı nesil erken biteceğine pro'yla uzadı.Sonuçta ara nesil falan ama bir konsol çıkardılar sonuçta hemen yenisi gelmez.2018 gibi tanıtılır 2019-2020 gibi çıkar ps5.
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    o yüzden bizim ps4 lerde olmayacak.

ps4 slim ve pro 2.0 olarak çıkıyor.
  • arkadaşlar bu ps4 ü dvd player olarak kullandığımız zaman ille de kolla mı açmak lazım cd yi ve ileri sarma çıkmak için vs.bir kumanda filan ayrıyetten alsak olmuyor mu malum bizimkiler dvd olarak kullanacaklar da bazen

• quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

o yüzden bizim ps4 lerde olmayacak.

ps4 slim ve pro 2.0 olarak çıkıyor.

Olacak bütün ps4 lere geliyor dedi adamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kun_agüero_16

arkadaşlar bu ps4 ü dvd player olarak kullandığımız zaman ille de kolla mı açmak lazım cd yi ve ileri sarma çıkmak için vs.bir kumanda filan ayrıyetten alsak olmuyor mu malum bizimkiler dvd olarak kullanacaklar da bazen

tvnin özellğine göre olabiliyor. bende lm660s var normal kumandadan ileri geri sarabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Bu kadar kısa sürede, güçlenmiş bir ps4 gelmesi çok üzücü ve güvensiz bir durum. 1 yıl sonra ps4 2xpro çıkarsa ne olacak? Dün ps4 alan adam mal mı? Diyor ki 5 yıl gider, bir bakıyor yenisi çıkmış..

Hocam yeni konsol işini desteklemiyorum fakat ps4 kullanıcıları birşey kaybetmeyecek. En az 5 yıl gider dedi ve gidecek zaten. En az 10 yıl güncelleme ve destek görecektir. Sistemi yükseltmek isteyenlere bir seçenek sunuldu o kadar. Online da vs sana karşı bir üstünlüğü olmayacak.

• Merhaba arkadaşlar,

Ben daha çok online oynuyorum. O yüzden pro'yu beklemeyip slim versiyon almayı düşünüyorum. Zaten tv 'm de 4k falan desteklemiyor. Doğru bi karar mı sizce? Ya da slim de almayıp 1tb lık eski kasadan mı alayım?

• Whisperxx kullanıcısına yanıt
    Slim doğru karar, her zaman yeni cihazı almak daha iyidir. Güç tüketemi açısından tasarruflu bir alet.

• HajHaj kullanıcısına yanıt
    Peki ilerde vr desteği konusunda sorun yaşar mı bu slimler?

Slim kasaya vr gelmeyecek diye biliyorum, kesin bilgim yok. Fat-Slim arasında kaldığın için Slim'i önerdim. İleride vr deneyimlemek istiyorsan şimdiden Pro alman daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Slim doğru karar, her zaman yeni cihazı almak daha iyidir. Güç tüketemi açısından tasarruflu bir alet.

Gelmemesi gibi bir durum olmayacağını düşünüyorum. Vr 'ı satabilmeleri için tüm ps4 kullanıcılarını hedeflemeleri gerekiyor. Yalnızca ps4 pro ile olmaz o iş. Yine de detaylı bilen biri bizi aydınlatsa güzel olur. Bence eski ps4 ve slim vr çalıştırır ama pro kadar iyi kalite sunmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whisperxx

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Gelmemesi gibi bir durum olmayacağını düşünüyorum. Vr 'ı satabilmeleri için tüm ps4 kullanıcılarını hedeflemeleri gerekiyor. Yalnızca ps4 pro ile olmaz o iş. Yine de detaylı bilen biri bizi aydınlatsa güzel olur. Bence eski ps4 ve slim vr çalıştırır ama pro kadar iyi kalite sunmaz.

Merhaba hocam vr slim dahil bütün ps4 leri destekliyor tabi pro da ki gibi randimanli olmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Whisperxx

Merhaba arkadaşlar,

Ben daha çok online oynuyorum. O yüzden pro'yu beklemeyip slim versiyon almayı düşünüyorum. Zaten tv 'm de 4k falan desteklemiyor. Doğru bi karar mı sizce? Ya da slim de almayıp 1tb lık eski kasadan mı alayım?

Hocam slim iyidir bence de bende eski kasa var ama tuletim noktasinda katiliyorum hocama ayrica soyle bir durum war 50 mbit super hizli bir internet yoksa online da pro cok fark yaratmayacaktir tabi upload hizlari da cok onemli

Kesinlikle slim al baktın 500gb yetmedi kendin hdd alıp takarsın.

• İlk defa ps4 alacaklar pro alsın bence. Bende ps4 olmasa pro alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

İlk defa ps4 alacaklar pro alsın bence. Bende ps4 olmasa pro alırdım.

konunun özeti.

300 TL fark olacak aralarında Slim ile.Bu kadar güç farkı var iken yeni alacaklar PS4 Pro alsın düşünmeden.İster 4K tv de kullansın.İster düzgün bir Full HD tv de.
    Her türlü normal PS4 den daha iyi bir grafik olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 58705871587258735874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.