Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5839. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58375838583958405841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

arkadaşlar tr psnde garanti bankasının kredi kartı geçmiyor mu? arkadaşım yeni ps4 aldı, plus alcaktı alamadı, sony müşteri hizmetlerini aramış garanti kartları geçmiyo demişler. var mı böyle birşey? ben tr psnden hiç alışveriş yapmadığımdan tam bilmiyorum.

Şu herifleri boşuna arayıp durmayın bir şek bildikleri yok.Bir saat önce bonus kartım ile EA indirimlerinden bir sürü oyun aldım.Hayatımda Sony müşteri hizmetlerin kadar şerefsiz bir servis görmedim.Aynı şeyi enpara içinde söylüyorlar onuda kullanıyorum psn de.

Öyle bişey yok hocam bende hem garanti hem de akbank sanal kart var ikisinden de alışveriş yapıyorum sıkıntı olmadı şimdiye kadar

Ben de onu söylüyorum enpara kullanıyorum sorunsuz.Bugün garanti kart ile oyun aldım.Böyle saçma sapan müşteri servisi görmedim şimdiye kadar.
  • Aynen hocam bende sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar sanal kart ile niye yanlış bilgilendirme yapmışlar anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplarınız için teşekkürler söyledim bakalım arkadaşa.
  • KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    Rica ederim sorunsuz bi şekilde oyun alırsınız umarım

• Last of Us'ın devam oyunu gelmeyecek diye söylentiler dolanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Sonynin konferans sonrasi paylastigi su videoda 00:39 00:40 saniyelerinde

Yesil ucan veya yuzen bir yaratik ve onun sirtinda oturan bir yaratigin ait oldugu oyunun adini bilen varsa lütfen söyleyebilir mi?

Yooka-Laylee...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar tr psnde garanti bankasının kredi kartı geçmiyor mu? arkadaşım yeni ps4 aldı, plus alcaktı alamadı, sony müşteri hizmetlerini aramış garanti kartları geçmiyo demişler. var mı böyle birşey? ben tr psnden hiç alışveriş yapmadığımdan tam bilmiyorum.

Şu herifleri boşuna arayıp durmayın bir şek bildikleri yok.Bir saat önce bonus kartım ile EA indirimlerinden bir sürü oyun aldım.Hayatımda Sony müşteri hizmetlerin kadar şerefsiz bir servis görmedim.Aynı şeyi enpara içinde söylüyorlar onuda kullanıyorum psn de.

Öyle bişey yok hocam bende hem garanti hem de akbank sanal kart var ikisinden de alışveriş yapıyorum sıkıntı olmadı şimdiye kadar

Ben de onu söylüyorum enpara kullanıyorum sorunsuz.Bugün garanti kart ile oyun aldım.Böyle saçma sapan müşteri servisi görmedim şimdiye kadar.

6-7 Aydır sorunsuz kullanıp her ay 1 oyun aldığım Enpara kartım dün hata verdi. Cüzdana para eklemeye çalışıyorum para eklenemedi diyor. Direkt oyunu almak istiyorum kart bilgileri geçersiz diyor. Geçersiz olsa kaç aydır onca oyun aldık onları alamazdım zaten. Kartı sildim tekrar eklemeye çalıştım bu kez onu da ekleyemedim kart bilgileri geçersiz diyor. Bu nasıl iştir anlamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hystaspes

Arkadaşlar amazonda iyi bi indirim yakaladım şuan fakat kafamda sorular var. Sizler bilirsiniz diye tahmin ediyorum.

https://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Gaming-Headset-Surround/dp/B003VANOFY/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1466094149&sr=1-1&keywords=logitech+g930

Bu linkteki kulaklıgı almayı dusunuyorum. Ps4 te sorunsuz calısır mı, 7.1 özelliği kullanılabiir mi, kısacası performansından tam anlamıyla yararlanabilir miyim ps4 için bunu sormak istiyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim.

7.1 çalışmıyor. Stero ses verir ve oldukça kötüdür. Ps4 kullanımında tabii pc de ise on numara.

• Arkadaşlar aranızda nyko data bank hard disk kullanan var mı acaba ? Bu hd yi aldığımız da ps 4 içindeki sabit diski kullanma durumu ortadan kalkıyor mu ? Yoksa bu diske ek olarak mı kullanma durumu oluyor?

Almayı düşünüyorum ama kurulum ve kullanımı konusunda hiçbir bilgim yok.

• ps4 kırılımı hakkında bilgisi olan var mı acaba ne aşamada ? artık oyun serbestisi istiyoruz çok uzun sürdü :(
  • Arkadaslar Teknosanın 1tb Ps4 alana yanına Uncharted 4 + Dds4 1699 TL kampanyası sizce nasıl alınırmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk87bjk1903

ps4 kırılımı hakkında bilgisi olan var mı acaba ne aşamada ? artık oyun serbestisi istiyoruz çok uzun sürdü :(

Ben çekici savurdum çarpışma gerçekleşince kırılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Arkadaşlar aranızda nyko data bank hard disk kullanan var mı acaba ? Bu hd yi aldığımız da ps 4 içindeki sabit diski kullanma durumu ortadan kalkıyor mu ? Yoksa bu diske ek olarak mı kullanma durumu oluyor?

Almayı düşünüyorum ama kurulum ve kullanımı konusunda hiçbir bilgim yok.

evet bilgimiz yoksa ne yapıyoruz? Arastırıyoruz! Biraz googlede arastırma yapsanız asagı linkteki sayfa ilk satırlarda yer alıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_83968877//tm.htm#83968877
  • beyler CUH 1206B ile 1216B arasındaki fark nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

beyler CUH 1206B ile 1216B arasındaki fark nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: dhgorkem

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

beyler CUH 1206B ile 1216B arasındaki fark nedir?

hocam CUH 1206B ye yer verilmemiş burada
  • Psn hesabını ilk açtığınızda ücretsiz 14 günlük plus veriyor bu plasi diğer hesaplarda butun hesaplarda kullanabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ReadyMonster

Psn hesabını ilk açtığınızda ücretsiz 14 günlük plus veriyor bu plasi diğer hesaplarda butun hesaplarda kullanabilir miyiz?

evet kullanabilirsin. tek yapman gereken PLUS olan hesabı ana hesap yapacaksın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

quote:

quote:

quote:

6-7 Aydır sorunsuz kullanıp her ay 1 oyun aldığım Enpara kartım dün hata verdi. Cüzdana para eklemeye çalışıyorum para eklenemedi diyor. Direkt oyunu almak istiyorum kart bilgileri geçersiz diyor. Geçersiz olsa kaç aydır onca oyun aldık onları alamazdım zaten. Kartı sildim tekrar eklemeye çalıştım bu kez onu da ekleyemedim kart bilgileri geçersiz diyor. Bu nasıl iştir anlamadım..

Sürekli benimde başıma geliyor böyle bir hata alınca ekli kartı silmeyin.Daha sonra denediğimde sorunsuz alışveriş yapıyorum ertesi gün tekrar yapamadığım günlerde oluyor.Tamamen Sony ile ilgili bir sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karsi

Arkadaslar Teknosanın 1tb Ps4 alana yanına Uncharted 4 + Dds4 1699 TL kampanyası sizce nasıl alınırmı.

hiç uğraşma. sana bir arkadaşımın numarasını verim daha 15 günlük cihazı yanında çok güzel oyunlarla ve plus hesabı ile 1600 TL ye satın al. eğer ilgilenmek istiyorsan pm at ;) eğer ben yakın zamanda almış olmasam hiç kaçırmazdım.

ürün d&r dan alınmış.
    2. ds4 var
    15 günlük
    kutusu tam faturası var
    oyunlar güncel
    sanırım 3 aylık plus hesabı var
    ve hesapta 8 oyun var

ilgilenenler pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.turkanoglu -- 17 Haziran 2016; 16:15:58 >
  • 
Sayfa: önceki 58375838583958405841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.