Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5788. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 57865787578857895790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende kac kart denedim kac hesap actim alamadim ilk basladiginda 3 alisverisi tamamladik aksam oldu alacaz alamadik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vustic kullanıcısına yanıt
    Enpara psn firsatlari yaz cikar kredi karti degil avantajlari yuksek

• quote:

Orijinalden alıntı: cevik001981

14 günlük deneme plus al ücretsiz ve cihazi dinlenme modunda kapatırsan inmeye devam eder

Hocam plus olmazsa bu özellik yokmu, sürekli oyun indirmek için cihaz açık mı kalacak.
  • Beyler bu indirimlerden faydalanmak icin illa psn mi almak gerekiyor

• bha41 kullanıcısına yanıt
    Gerek yok ama bazı oyunlarda psn plus üyelerine ekstra %10 indirim veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Gerek yok ama bazı oyunlarda psn plus üyelerine ekstra %10 indirim veriyor.

Tesekkurler

• Bugün indirimli oyunlardan oyun seçtim sepete ekledim. Buraya kadar her şey güzeldi ama sonra iki tane kredi kartı denedim ikisi de geçersiz dedi. İnternete baktığımda sorunu yaşayan birçok kişiyi gördüm ama bir tane bile çözüm yok. Bir fikriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: DewilDragon

Bugün indirimli oyunlardan oyun seçtim sepete ekledim. Buraya kadar her şey güzeldi ama sonra iki tane kredi kartı denedim ikisi de geçersiz dedi. İnternete baktığımda sorunu yaşayan birçok kişiyi gördüm ama bir tane bile çözüm yok. Bir fikriniz var mı?

karta ait adresi türkçe karakter kullanmadan doğru şekilde girin arka arkaya 3kez yanlış girince 15 dakika kadar ban veriyor devam ederseniz sıkıntı dahada büyüyür birtürlü oturtamadılar sistemi psn plus aldığım kayıtlı kart ile cüzdana para atamadım baya sorunlu sabırlı olup tekrar deneyin :)
  • Beyler ps networke baglanamiyorum. Makinede internet var ama ne stora girebiliyorum ne oyunlarda online girebiliyorum. Ag ayarlarindan test yaprigimdada ps network e giris basarisiz yaziyo. Dun hicbir sorun yoktu bugun boyle oldu nedeni ne olabilir acaba.

• Dostum yeni hesap ac yine yine ücretsiz plus,alirsin her actigin hesapta tr için 14 ücretsiz deneme plus verir diger arkadas sormus cihaz kapaliyken oyun inmeye devam etmesini istiyosan dinlenme moduna alman lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sleeping Dogs nasıl tavsiye edermisiniz? 30 TL'ye düşmüş ve Driveclub oyununa birisi açıklık getirebilir mi? (30 TL'ye hem tam oyun hem de season pass yazıyor)

• cevik001981 kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşım plussız da oyun satın alabilirsin demişti ama kesin gerek mi şimdi?

• Store sorunları hala düzeltilmemiş. Enpara ile satın alabilirken, İş Bankası kredi kartımla bir şey alamıyorum. Bilgiler yanlış diyor, daha önceleri sorun yoktu.
  • arkadaslar psn bahar indiriminde 2 tane infamous second son versiyonu var biri efsanevi sürüm biri de first light.bunlardan hangisi ni almalıyım, biri seasson packli paket mi anlamadım,yada almaya değermi oyun nasıl? birde 2 tane wolfenstein oyunu ve the evil within i almayı düşünüyorum hazır fiyatlar bu kadar düşmüşken oyunlarla ilgili fikirlerinizi merak ediyorum.
  • bonham55 B kullanıcısına yanıt
    First light farklı bir oyun.infamous second son da ki bir karakterin hikayesini oynuyoruz. infamous second son oynayanlar bence kesin alıp oynamalı. Wolfenstein aynı şekilde o da iki farklı oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

First light farklı bir oyun.infamous second son da ki bir karakterin hikayesini oynuyoruz. infamous second son oynayanlar bence kesin alıp oynamalı. Wolfenstein aynı şekilde o da iki farklı oyun.

Farklı oyun demek doğru olmaz. Standalone DLC.
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Store sorunları hala düzeltilmemiş. Enpara ile satın alabilirken, İş Bankası kredi kartımla bir şey alamıyorum. Bilgiler yanlış diyor, daha önceleri sorun yoktu.

Şu an Enpara'yı da kabul etmiyor. PSN'i anlamak hakikaten zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Farklı oyun demek doğru olmaz. Standalone DLC.

Farklı oyun derken hikayenin karakterlerin farklı olduğundan bahsettim.Kısmen farklı oyun sayılırlar.
  • Ben ps3 te oynamıştım naya da hoşuma gitti, hikaye falan beni sarmıştı baya.

• Ps4 de yeni geçtiğimden dolayı fazla bilgim yok.Bir kaç sorum olacak

1- Ps4 de iki tane hesabım var Biri Us psn diğeri Tr psn.Us psnim ana hesap olarak yaptım.Tr hesabımıda fifa16 digital olarak satın aldım.Us psn hesabımdan fifa16 tıya girmeye çalıştığımda kilit amblemi var ve bu oyun şu hesap olarak etkinleştirilmiş yani tr psn hesabıma etkilendirilmiş.Bu kilidi kaldırmanın bir yolu varmı us psnden giripte fifa 16 oynama imkanım var mı?

2-Ps4dümü sıfırlamak istediğimde yani fabrika ayarlarına döndürmek istesem ilk günkü haline gelse us psnimde satın aldığım oyunlar ps4 dü tekrardan açtığımda kullanıcı bilgilerimi girdiğimde tekrar aktif hale gelir mi?

Cevaplayacaklara teşekkürü bir borç bilirim
  • 
Sayfa: önceki 57865787578857895790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.