Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5677. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56755676567756785679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Download'ı mümkün oldukça uyku modunda yapmak gerek, birde bazen hız düşerse durdur devam et yapmakta büyük fayda var. O hız testini çok dikkate almamak lazım.
  • Şu 1 tb cuh 1200 olan mat kasayi bulamaadim gitti ya. D&r ve teknosalara baktim 5-6 tane. Hepsi 1100. En son sony i aradim adamlar bizde var o kasa dedi. 1699 lira ama yaninda hicbisi yok stock kasa. D&r ve teknosadaki 1tb lar da 1699 tl ama yaninda uncharted collection veriyo. Sizce ne yapmaliyim ? Ya eski kasayi uncharted collection la beraber alcam. Yada yenisini stock

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Bazen on kere durdurup baslatiyorum hocam dediginiz gibi.. Bir hallolmadi bu sorun ciktigi gunden beri aynı.. Gecen gun bir oyunu zaten acik birakip bekleme de indirdim.

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Almışken yeni kasa almak çok iyi olur hocam bence ara bul pes etme :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearless_tr -- 7 Kasım 2015; 22:47:05 >
  • Merhaba arkadaşlar, son 1 haftadır kullandığım Dualshock 4'ün birinden oyun oynarken gamepad titrediğinde normalinden daha tuhaf bir ses geliyor sanki titreşim motorları yerinden oynamış o yüzden böyle bir ses çıkıyor diye düşünüyorum, gamepad'i olabildiğince dikkatli kullanmaya çalışıyorum ama durduk yere neden böyle birşey oldu anlayamadım. Şimdilik bu ses dışında Ds4 çalışıyor bir sorun yok gibi. Ama bu bahsettiğim sorunun ileride bir zararı olur mu yani garantilik bir durum var mı sizce, yaptırmam gerekir mi arkadaşlar ?
  • Kardeslik konusu yine kapanmıs artık iyice can sıkıcı olmaya basladı bu durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Kardeslik konusu yine kapanmıs artık iyice can sıkıcı olmaya basladı bu durum.

Birbirlerini nasil gaza getiriyorlar bilmem farkettinmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Kardeslik konusu yine kapanmıs artık iyice can sıkıcı olmaya basladı bu durum.

Birbirlerini nasil gaza getiriyorlar bilmem farkettinmi.

Aynen öyle 2 gundur konudaki tartismalari sabırla okuyorum ve zaten tahmin ediyordum konunun kapanacağını. Şu konudan kimbilir kaç kişi faydalanıyor ucuza oyun oynuyor veya takaslıyor yazık hakikaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Önümüzdeki 1 hafta sağlam araştırcam hocam belki bulurum. Ama oyunsuz kasaya 1699 vermek aklıma pek yatmadı belli de olmaz belki alırım. Sony deki eleman cuh-1216 ların fanının da daha az ses çıkarttığını söyledi. 1100 ler biraz gürültülü çalışıyomuş sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Önümüzdeki 1 hafta sağlam araştırcam hocam belki bulurum. Ama oyunsuz kasaya 1699 vermek aklıma pek yatmadı belli de olmaz belki alırım. Sony deki eleman cuh-1216 ların fanının da daha az ses çıkarttığını söyledi. 1100 ler biraz gürültülü çalışıyomuş sanırım

Mrb arkadaşlar ben de bugün aranıza katılmış bulunmaktayım. 1 tb lık cuh-1216 b kasayı uncharted collectionla birlikte 1699 liraya aldım kayseri forum sony centerdan

• Fallout 4 'e basliycam merak eden buyursun.

https://gaming.youtube.com/user/KARAHASANOGLUTR/live
  • quote:

Orijinalden alıntı: xGurcanx

quote:

quote:

Mrb arkadaşlar ben de bugün aranıza katılmış bulunmaktayım. 1 tb lık cuh-1216 b kasayı uncharted collectionla birlikte 1699 liraya aldım kayseri forum sony centerdan

Azmin zaferi sonunda buldum yaaa. Cuh 1216 1tb yaninda uncharted ve the order verio. 1699 tl

• quote:

Şu 1 tb cuh 1200 olan mat kasayi bulamaadim gitti ya. D&r ve teknosalara baktim 5-6 tane. Hepsi 1100. En son sony i aradim adamlar bizde var o kasa dedi. 1699 lira ama yaninda hicbisi yok stock kasa. D&r ve teknosadaki 1tb lar da 1699 tl ama yaninda uncharted collection veriyo. Sizce ne yapmaliyim ? Ya eski kasayi uncharted collection la beraber alcam. Yada yenisini stock

Son kasayı al rahat et

• bugün mail geldi cüzdanınıza para eklediğiniz için teşekkür ederiz diye ben cüzdana para yüklemedim kartımdan çekmişler miktar 10 tl ufak ama başka zamanda aynı şey olurmu acaba birde iznim dışında böyle para çekmeleri normalmidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakizil

bugün mail geldi cüzdanınıza para eklediğiniz için teşekkür ederiz diye ben cüzdana para yüklemedim kartımdan çekmişler miktar 10 tl ufak ama başka zamanda aynı şey olurmu acaba birde iznim dışında böyle para çekmeleri normalmidir

Hesabın sec hakkı başkasında ise o eklemiştir. Ortak kullandığın veya ileride satacağın bir hesaba tek oyun almak ve aldıktan sonra kredi kartı bilgilerini silmek sana önerimdir.

Kart bilgilerin orada kalırsa hesaba giren kişi kartı sömürebilir, daha da kötüsü kart bilgileri ile bambaşka işler yapabilir.
  • Cypon kullanıcısına yanıt
    yok hesabım paylaşımlı değil cüzdana spotify için para çekmişler aylardır çekilmeyen para yeni çekiliyor kullanmıyorumda programı mail attım sony bakalım ne yazacaklar

Edit: playstationa ısınamadım bi türlü satmayı düşünüyorum içinde birde yıllık tr hesap var düzgün bir fiyat olursa direkt elden çıkarıcam çekilir dert değil bu alet BENİM AÇIMDAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazef -- 8 Kasım 2015; 19:59:50 >
  • içinde METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES , Trine 2: Complete Story , Ether One , OUTLAST , CALL OF DUTY: GHOSTS , Diablo III: Ultimate Evil Edition olan tayvan hesabıma blackops 3 olan psn kardeşi arıyorum maddi sıkıntılarımdan ötürü oyunu alamadım varsa bo 3 ü olup kardeşlik yapmayak isteyen mesaj atsın lütfen.(oyunların tamamı ingilizcedir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakizil

yok hesabım paylaşımlı değil cüzdana spotify için para çekmişler aylardır çekilmeyen para yeni çekiliyor kullanmıyorumda programı mail attım sony bakalım ne yazacaklar

Edit: playstationa ısınamadım bi türlü satmayı düşünüyorum içinde birde yıllık tr hesap var düzgün bir fiyat olursa direkt elden çıkarıcam çekilir dert değil bu alet BENİM AÇIMDAN

Kendi kendine çekmişler yazınca, manuel olarak biri ekledi zannettim. Tabi diğer uygulamalara üyeliğin varsa zamanı geldiğinde ödeme alır karttan.
  • Arkadaşlar bu psn de online FIFA 15 oynarken rakip olarak PC deki gibi mi ?
    dünyanin her yerinden mi rakip oluyor yoksa belli ülke ta da grup kendi için de mi oynuyor?

• 
Sayfa: önceki 56755676567756785679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.