Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5650. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56485649565056515652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: L[A]hor

Arkadaslar Merhaba ilk defa bir Playstation alacağım. Tercihim yeni çıkan Destiny ve yeni dlc si taken king yönünde. Aklıma takılan soru aylık para ödeme sistemi devam ediyor mu ve bu paketi aldığımda ana oyun da paketin içinde mi ? Yani Destiny + yeni dlc mi yoksa sadece yeni dlc mi var paket içerisinde ?

Son olarak psn de oyunların bazen ücretsiz olduğunu duymuştum hala devam ediyor mu veya nasıl bir prosedürü var ?

Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Selamlar, cihazınız simdiden hayırlı olsun. Destiny the taken king paket halinde yani oyun+dlc seklinde dusunun, hepsi bir arada. Oyunda paketin içerisinde diğer bir deyişle. Her ay ücretsiz PSN oyunları veriyor playstation lakin bu aralar hep tırt oyunlar
  • napolyon07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Destiny çok hoşuma gitti. Pek fazla oyun oynayan bir yapım ama oyum kendine çekti ve bir de çıkacak olan nfs oyunu.

Underground 2 çok özlediğim bir oyundu. Yeni nfs de eski defterleri karıştırmak gibi olacak.

Velhasıl inşallah beklediğim gibi çıkar her iki oyunda.

Tekrar Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[A]hor

Teşekkürler hocam. Destiny çok hoşuma gitti. Pek fazla oyun oynayan bir yapım ama oyum kendine çekti ve bir de çıkacak olan nfs oyunu.

Underground 2 çok özlediğim bir oyundu. Yeni nfs de eski defterleri karıştırmak gibi olacak.

Velhasıl inşallah beklediğim gibi çıkar her iki oyunda.

Tekrar Teşekkürler hocam.

İnşallah gönlünüzce olur simdiden hayırlı olsun rica ederim
  • eagle1903ss kullanıcısına yanıt
    gurcistanda ps4 oyun fiyatlari nasil yeni oyunlarda bilginiz var mi?

• Joqure0 kullanıcısına yanıt
    sildim yaziyi sanki kendi sitemde yayinladim bilgi amacli paylastim sende sil alintiyi
  • Almadımki zaten
    20 senelik oyun konsolum ps ye bir anda ihanet edemedim diye yazdım

Yazımın tamamını okusaydın bilirdin burda sorgular gibi yorum yazmazdın
    Neyini hesabını soruyorsun benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 30 Eylül 2015; 12:49:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler PS PLUS Ekim ayı oyunları açıklandı mı ?
  • Gta 5 guncelleme dosyalarini nerden silebiliriz? Oyun gittikce kotulesiyor sanki guncellemelerle.

• Arkadaşlar merhaba ;

aranıza katılalı 1 hafta oldu teknosadan 1 tb, fifa 16 ile beraber sony garantili 1499 tl'den aldım. Elimde şuan driveclub,battlefield 4,fifa 16 var. Birde gta5 alıp oyun defterini kapatmak istiyorum. 270 ile 245 lira arası gidip geliyor fiyatlar satıcıya göre. Oyunlarda 2. el kavramı var mı ? Online oynamak istendiğinde sorun çıkıyor mu 2. elde ?
  • serhancalik S kullanıcısına yanıt
    2 el serbest hocam ps4 te yani online kod felan yok ikinci el oyunlardada online oynarsin dijtal veya,kutulu farketmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba beyler. Çok önemli bir şey değil ama yine de sorayım dedim PS4'ün mat kısmı üzerinde nasıl ve neden olduğunu bilmediğim yuvarlak bir leke var. Büyük ihtimal üstüne sıvı bir şey falan dökülmüş ve boyayı biraz açmış. Sanırım PS3'de bu tip durumlar için bazı rötuş maddeleri vardı mat kısımlar da aynı maddeden olduğu için belki deneyen falan varsa ve bilgilendirirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soter1907

Merhaba beyler. Çok önemli bir şey değil ama yine de sorayım dedim PS4'ün mat kısmı üzerinde nasıl ve neden olduğunu bilmediğim yuvarlak bir leke var. Büyük ihtimal üstüne sıvı bir şey falan dökülmüş ve boyayı biraz açmış. Sanırım PS3'de bu tip durumlar için bazı rötuş maddeleri vardı mat kısımlar da aynı maddeden olduğu için belki deneyen falan varsa ve bilgilendirirse sevinirim.

Benim eski cihazdada buna benzer lekeler vardi.kafana takma cizildi leke oldu diye.bahsettigin pasta ps3 fat kasalarda ise yariyordu cizikleri gidermek icin.mat yuzeye bu tip seyler surersen daha berbat edersin.

• Bisey sorcam ps4 ü saticam da icinde digital oyun var bf4 premium ve fifa 15 bunlarida alan kisi faydalanirmi ben bunu anlamadim tam

• enisbass kullanıcısına yanıt
    PS4 ile birlikte hesabı da satarsanız alan kişi oyunlardan faydalanır ama eğer hesabı satmayıp hesabı ps4 den silerseniz alacak kişi oyunlardan faydalanamaz
  • PSN her zaman kabul ettiği sanal kartın numarasını şimdi kabul etmiyor. Sorun bende mi yoksa başkalarında da var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CPTLeBron -- 30 Eylül 2015; 23:05:46 >
  • X1 Controller PS4'te adaptörü olmadan kullanilabiliyor mu?

• Bu ay ki ps4 oyunları gene çöp bıktık ya aylardır platform oyunlarından ya :)

Super Meat Boy, PS4, PS Vita
    Broken Age, PS4, PS Vita
    Unmechanical: Extended, PS4, PS3
    Chariot, PS3
    KickBeat, PS3, PS Vita
    Kung Fu Rabbit, PS3, PS Vita
  • Ps4ü güncelledikten sonra açılmıyor. Ps logosu geliyor sonrası yok

• Valla düşük download düzelmiş sanırsam.2 Tane oyun indirdim son hız çekti hemde Wi-Fi ile.Hiç bu kadar tutarlı olmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seered

Valla düşük download düzelmiş sanırsam.2 Tane oyun indirdim son hız çekti hemde Wi-Fi ile.Hiç bu kadar tutarlı olmamıştı.

Bendede öyle oldu gerçi düşük boyutluydular ama daha bi hızlı indi sanki..

• 
Sayfa: önceki 56485649565056515652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.