Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5563. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55615562556355645565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

Konsollar çıkalı epey oldu ve fiyatlar 1300-1500 civarı dolaşıyor. Sizce iyi mi, önceden alanlar ne kadara aldı

Bu yil şubatda almisdim 1150 tlye , ama bakude yasadigim icin ordan aldim suan daha ucuz , oyunlarda cok pahali degil
  • Kutulu oyun aldim bonus codeyi yaziyorum yalnis diyor ne yapmam lazim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

quote:

Konsollar çıkalı epey oldu ve fiyatlar 1300-1500 civarı dolaşıyor. Sizce iyi mi, önceden alanlar ne kadara aldı

Ben aldığımda Şubat ayıydı ve 1550'den alarak en pahalı fiyata alanlar olduk
    Bence şuan en iyi fırsat
    http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Sony-PS4-500GB-2-Oyun-Hediyeli-!!/Oyun-Konsollari/Playstation-4/urunno=0000000572571
    En pahalı 2 oyunu alırsan minumum 300 TL yapıyor.

Cevap için teşekkürler, almışken sony garantili uygun birşey arıyorum. Malum dolar yükseldi
    Şu an şu üç seçenek üzerindeyim. Sizce hangisi mantıklıdır ? Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

1) N11.com | Sony Playstation 4(PAL) - 2 Yıl Sony Eurasia Garantili - 1329 TL
    http://www.n11.com/sony-playstation-4pal-2-yil-sony-eurasia-garantili-P38203253

2) N11.com | SONY PS4 500GB + 2. KOL + FİFA 2015 + 24 AY EURASIA - 1.619 TL
    http://www.n11.com/sony-ps4-500gb-2-kol-fifa-2015-24-ay-eurasia-P31339744

3) Sony, Vatan, Teknosa, Bimeks, D&R vb. | Sony PS4 500GB + 2 Oyun Hediyeli - 1.499 TL

Maximum kartınız varsa ilk seçenek iyi hocam. Fifa 15 ikinci el 75 - 80 TL civarı. O şekil alırsanız daha uygun gelir.

Tabii bence en iyisi 3. İki tane sıfır oyunu alıp satsanız konsol 1200 - 1250 civarı birşeye geliyor.
  • 2. soruya cevap vereceğim sadece.

PS4 yavaş değildir büyük ihtimal sizde AKK dolmuştur. 8mbit 3mbit'e düşer. Belki de 1mbit'e düşmüştür.

Bu konuda bu lanet şeyin kaldırılması için yardım edebilirseniz sevinirim. Çok şey değil max 1-2 dakika arası sürüyor e-imza

http://forum.donanimhaber.com/m_106327164/tm.htm
  • quote:

13Aralık2013 de 1400 e aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xggoke

Kutulu oyun aldim bonus codeyi yaziyorum yalnis diyor ne yapmam lazim?

oyunun bölge koduna bak eğer 1.bölge ise us psnli hesaptan girmen gerekiyor kodu. 2.bölge ise avrupa psnli hesaptan 3.bölge ise asya psnli hesaptan girmen gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Kutulu oyun aldim bonus codeyi yaziyorum yalnis diyor ne yapmam lazim?

oyunun bölge koduna bak eğer 1.bölge ise us psnli hesaptan girmen gerekiyor kodu. 2.bölge ise avrupa psnli hesaptan 3.bölge ise asya psnli hesaptan girmen gerekiyor.

Tesekkurler hocam cok yardimci oldunuz
  • Arkadaslar psn hesabının limiti varmi? Yani her bölgede aça bilirmiyim? Ban olma gibi bi ihtimal varmi? biliyorum forumda cok soru soruyorum , daha yeni yeni anlıyorum bu islerden , kusuruna bakmayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Formun ikinci el bölümünde takas ilanı açabilirsin.

yok ben daha çok bu işi yapan direk 1. ele karşılık oynayıp bitirdiğim oyunu takasta kullanmak istiyorum yani fiyattan düşmek için bir nevi. işte bu işi yapan siteler varmı varsa da en iyisi hangisi onu öğrenmek istiyorum dostum. yardımın için sağol..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OperasyonAdami

Arkadaşlar selam,

Ben de bir hafta önce aranıza katıldım. Kulübe eklerseniz sevinirim. PSN'im ise: jmisugi14, ekleyelim birbirimizi. Kaynaşalım.

Bu arada ucuza almak isteyen arkadaşlara N11.com üzerinde Kahraman Elektronik'i öneriririm. Ben N11'in 40 liralık indirimi ve arkadaşımdan aldığım 111 TL'lik N11 indirim kuponu ile PS4 500 GB + GTA V + 2. Kol kombinasyonunu 1428 liraya getirdim.

Bir kaç sorum var;

*PSN'den birincil ve ikincil hesap olarak oyunlar satılıyor, onlar nedir, nasıl işler?
    *PS4'ten oyun indirmek çok yavaş. TTNET 8 Megabit kullanıyorum. 2.3 GB'lik bağımsız oyunu 1 günden fazla bir sürede indirdi. Destiny ise günler sürdü ve hâlâ indirime devam ediyor açılmıyor. Bu sorunlar normal midir?
    *Her yeni oyun diski takışımda boyutlarına göre 2 - 3 GB güncelleme dosyası indirtiyor. Bu dosyaları indirmeden devam ederseniz ağ özelliklerini kullanamazsınız diyor. Ne işe yarar bu kadar büyük güncelleme dosyaları?
    *PSN Plus'ta bedavaya alınan oyunları kütüphanemize ekledikten sonra, Plus hesabımızı yenilemezsek oynama şansımız var mı?

Sorularınızı şöyle cevaplayayım..

*Onlar kardeşlik hesapları. Bir oyunu iki kişi alır ve fiyatı yarıya böler. Detaylı bilgi için şu konuyu vereyim.

http://forum.donanimhaber.com/m_88802846/tm.htm

*Wifi ile bağlanıyorsanız Lan ile bağlanmayı deneyin. Ps4 wifi bağlantısı modem yakın değilse gerçekten berbat. Pc'den ve Ps4 üzerinden hız testi yapıp karşılaştırın. Eğer Pc'de 7 civarı bir hız alamıyorsanız büyük ihtimal internet ile ilgili bir problem var. Ttnet müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Hatta onun numarayıda vereyim
    444 0 375

*Genellikle büyük boyutlu olanlar ilk gün yamasıdır. Bunlar genellikle grafik,fps,bug sorunlarını ortadan kaldırır. İlk gün yaması haricinde gelen güncellemeler oyuna yeni şeyler ekler. Mesela AC:Unity bir sürü yama aldı çünkü oyun çok sorunlu şekilde çıktı. Güncellemeleri indirmezseniz online oynayamazsınız.

*Süreniz bitince oyunu bir daha oynayamazsınız. Kilit simgesi çıkar. Eğer yenilerseniz oynamaya devam edebilirsiniz.
  • Atkadaşlar ps 4 de d&r dan aldıgım blue ray filmleri izleyebilir miyim? 3d olsa film izlenirmi? tvde 3d özelliği yoksa diyelim 2 boyutluda normal bir şekilde izlenirmi bu 3d Filmler.?
  • quote:

Arkadaslar psn hesabının limiti varmi? Yani her bölgede aça bilirmiyim? Ban olma gibi bi ihtimal varmi? biliyorum forumda cok soru soruyorum , daha yeni yeni anlıyorum bu islerden , kusuruna bakmayin

lazım olan her bölgeden aç bi tane, bende çoğu bölge var ne olur ne olmaz diye. ban falan olmaz merak etme.
  • arkadaşlar ps4e DLNA geldi, us psnde uygulamaların içinde Media Player adlı uygulama. artık usbden video, resim, müzik oynatabileceğiz ps4te
  • E3 gelidi geçecek konuda bir hareketlilik yok
  • G930 var iken Sony Gold Wireless Headset almak mantıklı mı sizce arkadaşlar? Almalı mıyım?
  • Arkadaslar plus uyeligimin ne kadar kaldigina nerden bakabilirim?
  • youtube uygulamasında ki videolar tam ekran çıkmıyor. bunun bir ayarı var mı? baktım bulamadım da..
  • PS4'te , Settings > PSN > Account Information > Services List > Playstation Plus.

veya web 'ten,https://account.sonyentertainmentnetwork.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsirin -- 16 Haziran 2015; 16:18:45 >
  • Xbox one kullanıcılarına çok imrendim ya. Adamlar geriye uyumlulukla xbox360 oyunlarını oynayabilecek kasımdaki güncellemeyle. Ah sony sende bıraksanda biz ps4 kullanıcıları ps3 oyunlarını oynayabilsek şu oyun kıtlığında...
  • arkadaşlar ps4 ü 1 haftadır kullanıyorum yeni aldım. yaklaşık 2-3 ay önce aldığım tvye bağladım ps4 ü ama tvde renk değişimi oluyor arada. mesela dün survivor izlerken insanların vücutları suratı falan ten rengi işte kızarmış şekilde duruyor kırmızılık var vücutlarında diğer kanallarda var mı bakmadım ama evdeki diğer başka tvde böyle bir sorun yok. ps4 tvyi bozabilir mi yada sorun direk tvde mi ? (ps4 bağlamadan önce böyle bir sorun yoktu)
  • 
Sayfa: önceki 55615562556355645565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.